Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Ma ko pominje navijace bre si ti normalna ovo je do kluba alo, navijaci su takvi kakvi isti nekad i sad i bice isti ovo je odvratno. Kao klub obraza ni stida treba vas kazniti za juce da se pusite. Sever niko pomenuo nije ionako sam 20 uta rekao da je to jedino sto vredi u zvezdi umes valjda da citas.
    Samo da se nasi sad ne inate pa se spuste na taj nivo kad oni ovamo dodju. Treba ih lepo docekati i jos lepse ispratiti.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Samo da se nasi sad ne inate pa se spuste na taj nivo kad oni ovamo dodju. Treba ih lepo docekati i jos lepse ispratiti.
      Tako ce i biti. Pa vidis da nista ne kukaju po medijima i ne pisu saopstenja. Cutis,igras i pobedjujes.

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Samo da se nasi sad ne inate pa se spuste na taj nivo kad oni ovamo dodju. Treba ih lepo docekati i jos lepse ispratiti.
        Nikad oni problem kod nas nisu imali i nece.

        Comment


        • Blago vama sto nemate Vesica...
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Owned!

            После дербија мени ће делија: '' А шта је било 1991. '' ?
            Ја: '' Па родио се Марко Шћеповић '' !
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Blago vama sto nemate Vesica...
              Imamo mi nase Vesice nemoj ti da brines, Babic, Bjekovic, Djunic... Ima njih i previse samo su zesce puni kompleksa od vas pa rade sve da budu bolji od zvezde inace da nemamo njih davno i mi bili standardan i konkurentan LS ucesnik.

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Ma ko pominje navijace bre si ti normalna ovo je do kluba alo, navijaci su takvi kakvi isti nekad i sad i bice isti ovo je odvratno. Kao klub obraza ni stida treba vas kazniti za juce da se pusite. Sever niko pomenuo nije ionako sam 20 uta rekao da je to jedino sto vredi u zvezdi umes valjda da citas.
                Pazi, nisam normalna sigurno, čim se upuštam sa vama u raspravu, pogotovu sa bezobraznima kao što si ti. Nikada nisi ništa normalno umeo da mi kažeš i debatuješ.

                Signalne rakete i baklje unosi indirektno klub (najčešće)... ekonomi i dr., tako da... da...ima veze....
                I ovo je bilo apropo gađanja Stojkovića bakljama...
                Last edited by miloolja; 27-11-11, 14:53.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Pazi, nisam normalna sigurno, čim se upuštam sa vama u raspravu, pogotovu sa bezobraznima kao što si ti. Nikada nisi ništa normalno umeo ništa da mi kažeš i debatuješ.

                  Signalne rakete i baklje unosi indirektno klub (najčešće)... ekonomi i dr., tako da... da...ima veze....
                  I ovo je bilo apropo gađanja Stojkoviča bakljama...
                  Raspravljao sam puno puta sa tobom fino, dok ti ne postanes bezobrazna samo sto ti to radis na nacim na koji i to radi vasa uprava, podmuklo, ruzno i da niko ne vidi. Vidis ja sam od druge sorte mene ne interesuje ko gleda, ko cita i ko ce da kaznjava ja ako sam bezobrazan ima to i da se vidi a da mi ti pametujes ovde nekim glupavim argumentima to je smesno. Baklje i rakete unosi vodeca grupa koju milicija ne sme ni da pogleda a kamoli da im nesto uzme, za to se obrati Dacicu, one se unose uvijene u zastave i transparente ali ti to ne znas jer naravno zasto bi znala kada mozes samo da lupas i da mislis da si jako pametna. Raspravljamo se o necemu sto ne iziskuje fensi reci tipa apropo koje volis da koristis samo da bi neko mislio sa strane da si ti opet je li jako pametna, vidis mislim da je i to glupo. Nikad ja nisam pomenuo navijace a ti si ih opet pomenula ono sto je sramota juce to je klub uradio a ne navijaci, i treba da gadjaju topovskim udarima i bakljama to je njihov (vas) posao, kakav je to klosarski derbi ako ne mrzis onoga preko puta? Ono sto je rukovodstvo uradilo i dozvolilo e to je olicenje malog i pacovskog ne tribina koja je jedino sto vredi.

                  Comment


                  • Napisah jednom drugom, ali mogu i tebi... težak bullshit ili u prevodu kompleksi neviđenih razmera.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Napisah jednom drugom, ali mogu i tebi... težak bullshit ili u prevodu kompleksi neviđenih razmera.

                      Volim kad odgovoris argumentovano. Ni do kolena majstore ni do kolena ;)

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Napisah jednom drugom, ali mogu i tebi... težak bullshit ili u prevodu kompleksi neviđenih razmera.
                        Ovo sto su vasi juce uradili je kompleks i nemoc.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Ovo sto su vasi juce uradili je kompleks i nemoc.
                          Mnogo ste jaki nema šta .
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by Gangrena View Post
                            Mnogo ste jaki nema šta .
                            Jaki mozda i ne, od vas jaci? Previse cak i za moj ukus.

                            Comment


                            • Prosto nemam reči da opišem koliko ste moćni i jaki sila neviđena ...
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by Gangrena View Post
                                Prosto nemam reči da opišem koliko ste moćni i jaki sila neviđena ...
                                Svaki cigan zna, svaki H...t zna, da je Scepovic, srpski sin, sj...o Roberta.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X