Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne mora to nista da znaci, obzirom na Brajkov izvor, i ostale koje sam pobrojao... Svi oni nisu bas nesto pouzdani, skloni pompeznim clancima, itd... Bilo bi dobro pronaci, ako postoji, taj deo u knjizi, pa pozvati Mateusa da obrazlozi napisano, pa onda eventualno ono sto si napisao...

    Comment


    • Čitam po forumima da taj meč iz 2 u 1 uopšte ne postoji, tj. te godine je stvarno pobedio pfk, i stvarno 2:1, ali je išlo X-1, nije išlo iz 2 u 1, u ostalom izveštaj te utakmice nigde ne postoji na interetu sad jedino ako se neko seća. A što se eventualnog krivičnog postupka tiče u startu okačiti sve to mačku o rep jer je ovakvih izjava bilo dosta u našem fudbala, tresla se gora rodio se miš.

      Mada gledam sada za vknd igraju baš Rad i Partizan, pa se možda medijski pravi pritisak, ima i toga, ljubavne igrarije.

      Jedino što je autentično u ovom slučaju je ta knjiga Mateusa, lako to može da se proveri.

      EDIT: I nije Mateus ništa svedočio, kome svedočio, čovek je napisao autobiografiju u kojoj navodno ovo piše.
      Last edited by Brajkula; 10-03-14, 13:32.

      Comment


      • sasvim slucajno igramo za vikend sa radom i to rad u zoni ispadanja a mi se borimo za titulu, mnogo slucajnosti
        zanima me koliko je skocila prodaja te mateusove knjige
        Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
        Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

        Comment


        • Originally posted by cleoo View Post
          sasvim slucajno igramo za vikend sa radom i to rad u zoni ispadanja a mi se borimo za titulu, mnogo slucajnosti
          zanima me koliko je skocila prodaja te mateusove knjige
          Još kad bi slučano došao prelaz

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Još kad bi slučano došao prelaz
            to bi bio vrhunac
            Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
            Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

            Comment


            • Ja sam više mislio da mi sa Radom igram te prelaze, i desio se skoro jedan, nisam vas izvalio da štelujete. Dok sam npr. dok je Kula bila u JSL znao da na meču pada autogol ili crveni, neka ludnica uvek. Sećam se, davno je to bilo, 1:1 u Kuli i brat neki štoper u stilu Ibrahimovića zabada autogol za 1:2, 3 boda pfk lako

              Comment


              • Smejurija teška. Došo sad Mateus da nam kaže nešto što mi ne znamo
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Načeo tabu temu dečkonja.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    EDIT: I nije Mateus ništa svedočio, kome svedočio, čovek je napisao autobiografiju u kojoj navodno ovo piše.
                    Da..a uz to to je napisao na njemackom(logicno) ..znaci,to citaju Njemci..nije to nista posebno naznaceno,nego eto dio njegovog zivota,i jedno narocito iskustvo...Usput,bilo je toga dje god oces,tako da ..covjek je samo zagrebao po nasem fudbalu,dobro je sto nije vise ostao..inace bi ta knjiga licila na prokletstvo JSL ili bi knjigu prosto nazvao 'JSL i ostalo'


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • Telefonski razgovori sa Marijanom nisu mi ulivali nadu da će mi ona, kao što smo se dogovorili, dolaziti u posetu. Jednom prilikom se stvarno potrudila i došla, ali samo zbog karnevala. Već mi je tada bilo jasno da naš plan neće funkcionisati.
                      It is not the violence that sets a man apart.
                      It's the distance he's prepared to go.

                      Comment


                      • Partizan najavljuje (ne)moguću tužbu protiv Mateusa:

                        http://www.sportal.rs/news.php?news=121236

                        Ako do tužbe ne dođe mrlja na Partizanu bi svakako ostala (i vremenom izblijedila). Ako se tužba desi, to će svakako zainteresovati i FIFA/UEFA krugove, a onda ... može svakako da se završi.
                        U svakom slučaju ne može loše da se završi - za Zvezdu.

                        Comment


                        • M. S. (35) iz Smederevske Palanke teško je povređen u tuči navijača u Novom Sadu i lekari se bore za njegov život.Lekari Urgentnog centra u Novom Sadu bore se za život M. S. (35) iz Smederevske Palanke!
                          On je, sa povredama opasnim po život, primljen na odeljenje intenzivne nege posle tuče koja se dogodila u Novom Sadu.
                          "U pitanju su višestruke teške telesne povrede opasne po život. Pacijent se nalazi u intenzivnoj jedinici Urgentvog centra u Novom Sadu pod stalnim nadzorom lekara".
                          Nezvanično, posle utakmice Donji Srem - Crvena zvezda, koja je odigrana u subotu na stadionu "Karađorđe" u Novom Sadu, došlo je do tuče između navijača Vojvodine i Crvene zvezde.
                          Koji IDIOTI JBT
                          Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                          Comment


                          • http://mondo.rs/a675480/Sport/Fudbal...premijera.html

                            Skroz ok predlog, meni jako opadljiv, s tim što ne bih voleo da se večiti igra petkom uveče, mada i sumnjam da će se isti igrati tada jer se na taj meč sjati cela Srbija, a i mali deo regiona, pa je normalno da se igra vikendom kada narod ne radi.

                            Comment


                            • Jel to sada istice ugovor za tv prava?Bilo bi odlicno kada bi prenosili 4 meca nedeljno, ali je nekako najrealnije da ce biti tri.Hrvati vec par sezona imaju meceve petkom uvece, to bi trebalo da bude vece za manje timove koje mozemo samo gledati kada igraju sa Vecitima.Meni licno ce najvise da interesuje Radnicki kada ce da igra, a i Vojvodina bi uz njih trebalo najvise da prenose petkom uvece posto je njihova navijacka baza dosta veca(ako zanemarimo vecite) u odnosu na ostale minorne.Mada uvek bi trebalo vise da prenose ekipe koji su prvi pratioci vecitih, sto da ne i koji mali derbi.

                              Comment


                              • НЕМАЧКА 1.ЛИГА ТЕРМИН ОД 15:30 (5 УТАКМИЦА) ---> 9 ГОЛОВА

                                СРБИЈА 1. ЛИГА ТЕРМИН ОД 15:30 (5 УТАКМИЦА) ---> 13 ГОЛОВА



                                У последње време нам је лига све ефикаснија што наравно радује

                                Comment

                                Working...
                                X