Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • a ovo nema nigdje samo kod nas malo kise i nema fudbala iliti cecin koncert i tako slicno i kod nas se odma odlaze mec

    Comment


    • http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-f...-jedan-stadion

      Hebem li ga, ne znam sta da kazem za ovo. Ne svidja mi se ali mi se ne cini da imamo mnogo izbora, svakako bolje nego da neki ljudi dodju do zemljista bankrotom kluba, kao sto je sada plan. A ne mozemo se odbraniti, nema trika.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Realno, nema te sile koja bi ovu ideju mogla sprovesti u djelo... Bezveze covjek lupa...jedino sto indirektno priznaje da se Zvezda i rusila zbog zemljista, a da je on zapravo marioneta koja je tu odigrala svoju ulogu.

        Mozda ako on kupi oba stadiona, pa da onda iznosi ovakve debilne ideje...

        Comment


        • Ima, ekonomska sila. Oni ce doci do tog zemljista svakako. Ovo je jedna od onih ponuda, milom ili silom. Isto se odnosi i na Partizan.

          A navijace ko pita, da ne kazem ko jebe.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Ma nema sanse da se proda Marakana..Cuj da se na lokaciji Marakane izgrade drugi objekti..

            Jos veci apsurd da delimo stadion sa komsijama. Tole definitivno skrenuo.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              Ma nema sanse da se proda Marakana..Cuj da se na lokaciji Marakane izgrade drugi objekti..

              Jos veci apsurd da delimo stadion sa komsijama. Tole definitivno skrenuo.
              Nije skrenuo, i nije njegov plan, on je samo glasnogovornik koji ce dobiti procenat. Da li bi pre pristao na ovo ili na bankrot i stecaj, koji nam se smese sa ovakvim poslovanjem?
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Nije skrenuo, i nije njegov plan, on je samo glasnogovornik koji ce dobiti procenat. Da li bi pre pristao na ovo ili na bankrot i stecaj, koji nam se smese sa ovakvim poslovanjem?
                Ovo je u praksi jako tesko izvesti. Gde da ljudi gledaju Zvezdu i Partizan? Pre svega Zvezdu koja ima dobru posetu na svakom mecu. U tom slucaju, ne moze ni jedan ni drugi klub da igra Evropu, jer nemamo tri krstena stadiona u zemlji, a on bi da rusi najveci stadion u zemlji da resava neke fiks ideje o "Srpskom Wembley-u"..Gluposti..

                Kisa padne i moze se jedino na Marakani i na stadionu Partizana igrati normalan fudbal. Sve ostalo je zalosno.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Zbog promena pravila i povisavanja standarda od sledece sezone, vrlo je moguce da se ova dva stadiona nece moci koristiti za evropske utakmice bez velikih ulaganja. A sa daljim povisavanjem standarda bice potrebno i vise para. Ima ovo dosta smisla ekonomski, naravno u teoriji. U praksi ce se svi nakrasti.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Колико сам ја скапирао причу она иде у правцу да се продај земљиште на аутокоманди, оба стадиона и да се изгради ЈЕДАН нов, ултра модеран, на коме би играли Звзеда и Партизан само европске мечеве и репрезентација своје утакмице, дакле наведено око 30 мечева годишње, а где ће Звезда да игра остале текме где долази око 18.000 људи по мечу, у Борчи, на Карабурми ?
                    Ок ајде не мора да буде Звездин стадион на месту на коме је сада, нек се прода земљиште, стадион итд. али да се истој изгради нов који ће да буде у власништву клуба, мсм нисам везан локацијом стадиона иако иста некако има душу, многи европски клубови су се селили по граду (ево нпр. Јуве чак три пута), не би ми пала круна с главе и за Звезду, али ова прича опет мирише на неку муљажу, неко ту гадно хоће да узме "хлеба без мотике".

                    Comment


                    • Ne, ne, Zvezda i Partizan bi sve meceve igrali na tom novom stadionu, receno je samo da bi moglo da bude jedno tridesetak evropskih meceva na njemu godisnje, a ne da bi se samo oni igrrali. Ima to jako smisla, kada mogu u Milanu sto ne bi moglo i ovde. Zajednicko investiranje, podeljeni rizik, i klubovi ce imati vise interesa da teraju navijace da se uljude jer zajedno svima prave stetu. Kazem, ima mnogo vise smisla sto se vise razmislja, ali mi se opet ne svidja jer je ovo Srbija.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • ja mislim i pored svega st ti pises i sto je logicno da si upravu ali meni bi srce puklo da se rusi nasa marakana i da igramo na novom stadionu zajedno sa grobarima to vise nebi bilo nase ni u kom smislu

                        Comment


                        • Аха...како нема смисла, па ишчупала би се опа клуба из буле лагано а и овако је скоро као да играју на истом стадиону што се ризика од навијача тиче, јер су један од другог удаљени свега 500 метара, нема то баш пуно везе сада. Више је битно мени колико ће тај стадион да донесе пара и једним и другима у будућности, па пази модернији стадион ће привлачити публику сто посто ће бити боља посећеност и једним и другима, друго разни локали, пословни простори, фан шопови итд. нек и то деле по пола, добра је то зарада на годишњем нивоу.
                          Сад са друге стране, са стране нас обичног света, карте би биле скупље сигурно јер јбг луксуз се додатно плаћа.

                          Comment


                          • Ovdje se zaboravlja jedna stvar... Nisu Zvezda i Partizan privatni fudbalski klubovi poput Intera i Milana, pa da i mogu igrati na jednom stadionu...i plus jos reprezentacija.

                            Pa, Zvezda i Partizan su sportska drustva, pa samim tim tu postoji i atletika i sta jos...Je li tu i zenski FK Crvena zvezda, pa mladje kategorije fudbalskog kluba, itd, itd...Gdje ce se sve to ubaciti? Gdje su termini, prostor,...!?
                            Last edited by BLBL; 01-03-13, 11:55.

                            Comment


                            • Originally posted by duka79 View Post
                              ja mislim i pored svega st ti pises i sto je logicno da si upravu ali meni bi srce puklo da se rusi nasa marakana i da igramo na novom stadionu zajedno sa grobarima to vise nebi bilo nase ni u kom smislu
                              Такође, али прежили би, у осталом шта све преживљавамо последњих година преживели би и ово.
                              Last edited by Brajkula; 01-03-13, 11:55.

                              Comment


                              • Nije Zvezda ista bez i sa Marakanom. Izmedju ostalog, pricamo o grobarima i o delijama, ne mogu da dele isti stadion, sanse nema.


                                Plus sto bi ogromne pare otisle na samo rusenje Marakane. Rusenjem Marakane bi bio srusen i deo Zvezde, meni se ideja uopste ne svidja. A mi do tada nigde necemo moci da igramo, tako da ono..izvukli bi se finansijski, ali bi se opet nakralo, a mi bez stadiona na odredjeno vreme..
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X