Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tako jeeeeeee !
    Radnicki dobio Hajduk Kulu . Tako je momci, samo napred

    Comment


    • Sto bio voleo da taj Hajduk kad-tad ispadne,ali to je nemoguce.
      СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

      Comment


      • Originally posted by Bendtner View Post
        Sto bio voleo da taj Hajduk kad-tad ispadne,ali to je nemoguce.
        Zasto da ispadne, odradili kompletnu reformu u klubu, Dzomba vise nema nikakvu funkciju, pokrenuli omladinske kategorije, usvojili datum za pocetak renoviranja stadiona, ne vidim razlog da ispadnu oni pre recimo BSK-a ili nekog Donjeg Srema.

        Comment


        • Bogic Bogicevic

          Comment


          • Srecan Nam rodjendan
            Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

            Comment


            • Очекивао сам много више од прве куп утакмице у Ивањици између Јавора и Јагодина. Нарочито од гостију,међутим на основу приказаног може се рећи да су оба тима подбацила,Јагодина посебно.

              Јавор након ових 1-0 доста ближе финалу...
              Надам се да ће друго полуфинале на Карађорђу понудити пуно бољу утакмицу.
              Волим те Републико Српска!

              Comment


              • Evo i malog izvestaja sa trazene utakmice.

                http://www.youtube.com/watch?feature...&v=88YlwPCgf48

                Na zalost samo 1-0 .. iako je realno moglo biti bar 4-0 .. da nije bilo fantasticnog Lukaca.
                Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                Comment


                • Не знам да ли је ико гледао "спектакл" у Ужицу, али други меч узастопно Партизан поприлично мршав. Имали су Ужичани пар прописних контри, једну чак и 3 на 1, са друге стране Партизан нападао имао пар прилика, реално стање некако 0 по показаном.
                  И не знам шта се овај Лука толико уздиже по медијима, човек је благо речено кршина играч, Томић је за њега Кристијано Роналдо.

                  Comment


                  • Sreća što su ovi iz Slobode gotovo nesposobni za fudbal, pa su one kontre koje su mogli i morali rutinski da pretvore u gol završavali nekakvim pasovima, kao da su prouzrokovani igranjem 270 minuta bez prestanka. Zasluženi remi domaćina. A kako igra onaj moj Vranjanac u prvom timu, sada već standardno, plašim se da Sa Pinto ne bude Zvezdin Sale Stanojević !
                    Last edited by Mladen; 04-04-13, 17:10.
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • Ма није још "узбуна ситуација", али....али сада вам долази Воша, па идете Јавору, па вам долази Рад, па идете Новом Пазару. Мсм све те текме Партизан треба да добије, али како се мучите (узимајући у обзир последње две утакмице)

                      Мсм није да се ја као Делија нешто надам, спектакуларном преокрету, нити драми, само говорим да тренутно нисте у форми, чак могло би се ваша игра назвати и "очајном".

                      Comment


                      • pazi,mozda se varam,ali meni je ovo izgledalo da Sloboda nece da da gol...ona sansa Pejovica,pa moj sestric od 12 godina bi to bolje odradio,ili je to samo 'slika vise' kako nam je liga prava amaterska,plus onaj for Filipovica kad su imali situaciju 3 na 1! katastrofa,ne znam sta da mislim ,dal su zbilja tako jadni i prejadni ili nisu htjeli dati gol,zbog uslovno receno,dogovora.


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Duka View Post
                          pazi,mozda se varam,ali meni je ovo izgledalo da Sloboda nece da da gol...ona sansa Pejovica,pa moj sestric od 12 godina bi to bolje odradio,ili je to samo 'slika vise' kako nam je liga prava amaterska,plus onaj for Filipovica kad su imali situaciju 3 na 1! katastrofa,ne znam sta da mislim ,dal su zbilja tako jadni i prejadni ili nisu htjeli dati gol,zbog uslovno receno,dogovora.
                          Ма мани се теорије завере, џабе само кривиш врат.
                          И мисли да се играч презива Пилиповић, чупави, задњи везни, добар играч...али стварно колики фор је дао у тој контри 3 на 1 је у крајњу руку смешно. Па он иде на Остојића, вуче контру, и са леве и са десне стране има играча да гурне завршни пас, да их спаја са голом, да заврши 70 посто посла, и он гурне фор 10 метара и просто дода овом лопту Чудна ситуација, али не и немогуће да се брат зајебао том приликом, повукла га жеља а и пристизали су га са леђа па је могуће да је малом дужим фором хтео да добије на брзини јер се логично играч без лопте брже креће од играча са лоптом.

                          Comment


                          • Pa kazem,mozda se i varam...ali brateeeee, sto kazes cudno.. 'cudna jadaaaaa...'


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Ма није још "узбуна ситуација", али....али сада вам долази Воша, па идете Јавору, па вам долази Рад, па идете Новом Пазару. Мсм све те текме Партизан треба да добије, али како се мучите (узимајући у обзир последње две утакмице)

                              Мсм није да се ја као Делија нешто надам, спектакуларном преокрету, нити драми, само говорим да тренутно нисте у форми, чак могло би се ваша игра назвати и "очајном".
                              Nema tu ništa loše, niti da je nešto nerealno da Zvezda ne može ovo stići ukoliko se nastavi ovakva igra sa naše strane, i ukoliko ovaj nazovi trener nastavi da fura ove pojedine igrače. A o predstojećim utakmicama, ne znam šta da kažem, možda Voša trenutno nije u nekoj formi, ali sve jedno uvek su puni motiva kada igraju sa "blizancima". Ne znam, nije mi dobro uopšte kad pomislim na sve ovo.

                              Originally posted by Duka View Post
                              pazi,mozda se varam,ali meni je ovo izgledalo da Sloboda nece da da gol...ona sansa Pejovica,pa moj sestric od 12 godina bi to bolje odradio,ili je to samo 'slika vise' kako nam je liga prava amaterska,plus onaj for Filipovica kad su imali situaciju 3 na 1! katastrofa,ne znam sta da mislim ,dal su zbilja tako jadni i prejadni ili nisu htjeli dati gol,zbog uslovno receno,dogovora.
                              Brate, nemojmo te teorije Znali su oni da nas pobede, nisu oni jedna od tih, bratskih ekipa ni nama ni vama. Mada slažem se da su tako smešno delovali u tim kontrama, da čovek ne može nekog da okrivi da ne pomisli da ima nečega, ali ipak...
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Razbicemo Vosu 3-0. Ne lozite se...

                                Comment

                                Working...
                                X