Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bendtner View Post
    Prosle sezone je Radnicki K. zbog toga bio kaznjen,ali sta mi imamo od toga? Nama niko ne vraca te pare.
    A realno sloboda ima pravo da vas zajebava. Dugujete im pare za neke igrace, jbg.

    Fudbal nam se odavno pretvorio u cirkus.

    Comment


    • Поштени и часни председник Слободе на гостовању свог матичног тима у Милану. Све поштено, зар не?


      Samo kopirao ono što je postavila jedna grupa na FB...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • I sad ce da izbace neko saopstenje,on je isao zbog neceg drugog u Milano ali se slucajno tu zatekao i ostao da pogleda utakmicu,zvali su ga neki prijatelji da se sa njima slika,a on ustvari nije ni znao da ovaj drzi partizanov vec je mislio da je to nesto drugo...
        СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

        Comment


        • Biće jbturgija u Kupu. Kup nikad zanimljiviji i neizvjesniji, čini mi se samo da je Javor totalni autsajder a od ostalih teško je prognozirati ko će uzeti trofej. Da se igra do kraja godine dao bih najveću prednost OFK jer trenutno igra najljepši fudbal u ligi
          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

          Comment


          • Uzece Vosa kup,ne zato sto je najbolja nego zato sto je tako odredjeno.

            Comment


            • Jagodina uzima kup
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Jako teško je to pogoditi jer im strašno oscilira forma. Imaš 5 kola dominaciju Donjeg Srema, pa padnu. Pa se pojavi 5 kola Rad pa padnu. Pa Jagodina, pa Sloboda Užice pa sad Ofk ... Tako da je pitanje ko će u vrijeme odigravanja kupa biti u kakvom sastavu i u kakvoj formi
                РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                Comment


                • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
                  Jako teško je to pogoditi jer im strašno oscilira forma. Imaš 5 kola dominaciju Donjeg Srema, pa padnu. Pa se pojavi 5 kola Rad pa padnu. Pa Jagodina, pa Sloboda Užice pa sad Ofk ... Tako da je pitanje ko će u vrijeme odigravanja kupa biti u kakvom sastavu i u kakvoj formi
                  Ali je Vojvodina jedina kojoj se duguje kup na neki nacin. Bar oni tako smatraju. Tako da ono, Tole will handle it...
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Jedan novosadski publicista iznio je ideju da Borac i Novi Pazar zamjene lige u kojima igraju. Zarad povećanja bezbjednosti na domaćim terenima i želje jednih odnosno drgih da igraju u tim ligama.
                    Šta mislite o tome?
                    РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                    Comment


                    • Originally posted by Borac Banjaluka,RS View Post
                      Jedan novosadski publicista iznio je ideju da Borac i Novi Pazar zamjene lige u kojima igraju. Zarad povećanja bezbjednosti na domaćim terenima i želje jednih odnosno drgih da igraju u tim ligama.
                      Šta mislite o tome?
                      Ako je to tacno, ako postoji obostrana zelja i ako je to izvodljivo ja bih bio najsrecniji na svetu da se to desi.
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Јесте да у доброј мери нема везе са питањем, као и са спортом, али ја сам за припајање РС Србији (политичко гледиште), тада би у овој нашој лиги добили још пар интересантних екипа, и сикгурно да би иста била занимљивјиа.
                        Што се тиче замене, искрено ја нисам за то у оваквим околностима, Нови Пазар припада Србији, Бања Лука БиХ и то је то. Мада је у овом случају добар део изражен у маниру "машта ради свашта"

                        Comment


                        • E evo i mene posle prinudnog odmora,od sad moram da pazim sta pricam ,eto mozda cu cak i da postanem navijac vecitih ,barem cu moci da pisem sta zelim.
                          Elem.. vidim da neki opet loze vatru ,ali to nije problem,problem je kad to neko drugi uradi.

                          Inace kup je rezervisan za Jagodinu...
                          Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                          Comment


                          • Shae .. ostali svi bez komentara?...
                            Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                            Comment


                            • a sta ti ocekujes Mr.Kimi? Sad jedino sto smatram da je potrebno istaci,da je posle udaranja igraca Spartaka,igrac partizana zasluzio crveni,a ne zuti..ali to se isto dogodilo kad je markovic u derbiju isto uradio vesovicu,i ovaj prodje sa zutim to su otrpilike sramotne stvari koje obiljezavaju nasu ligu + vjecita zabluda vojvodine da su oni kompaktniji i sve naj u odnosu na Zvezdu i partizan.


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Hm .. meni nikada nece biti jasno zasto se toliko branite medjusobno? Osim cinjenice da ste blizanci...
                                Ne mora Vojvodina ni da bude bolja ni jaca ni ultramegagigalnijometropolski klub ,teoretski bi mi jednog nada sve to mogli stici sto ste vi "postigli" ali vi jednu stvar nikada necete moci.. da budete stariji klub i gospodskiji klub.
                                Kačar: "Trčeći bih došao u Vojvodinu, za triput manje para"

                                Comment

                                Working...
                                X