Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Sada u 21:15 na SOS kanalu imate najistinitiju emisiju o nasem fudbalu tj. desavanjima u nasem fudbalu pa ako imate vremena bilo bi dobro da ga odvojite jer vredi saslusati sta covek prica....

      Comment


      • Nije valjda ono o tribinama ? tj ime emisije
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Emisija Zeljka Pantica,jedini covek koji prica stvari o kojima svi cute.

          Comment


          • Uvek je imao dobre emisije ali veceras se nekako bas prosro pricom o bejzbolu i amerima...shvatam sta je hteo da kaze i u pravu je za neke stvari samo mu je greska sto je fudbal i jbn bejzbol stavio u isti kos..... jbs ti pun stadion ako je jedini zvuk otvaranje kese cipsa ili grickanje kikirikija....u Argentini su punu stadioni i svasta se desava ali uprkos tome ima i tamo porodica sa decom na tribinama....mentalitet jbg...mozda malo odoh u off sa ovim al mi se ova tema ucinila kao najprikladnija...

            Comment


            • Ma da dodjite na stadion , ja pomesao sa tribinama ime ali uglavnom znam da je emisija ova , jos Pantic prica , zar nije bilo price da ce ga zatvoriti
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Emisija je odlicna i covek pogadja centar desavanja,al ne moze da prodje emisija a da Djuru ne potkaci pa makar indirektno

                Comment


                • Originally posted by Layzick View Post
                  Emisija Zeljka Pantica,jedini covek koji prica stvari o kojima svi cute.
                  Covek treba da udje u udzbenike kao primer kako ne treba raditi. Previse je ostrascen da bi se to sto on radi priblizilo novinarstvu. Isto se odnosi i na novinare koji su ostrsaceni premza Zvezdi. Postoje neki standardi koje ovde niko ziv ne ferma. A to sto se ti slazes sa tim njegovim glupavim krstaskim pohodom je druga stvar i ne cini njegovu pricu istinom, vec obracunom sa nekim ko tebi okrece zeludac. Mora se napraviti razlika, to nije kvalitet.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Ne znam zasto ti toliko smeta,verovatno zato sto iznosi prljav ves na videlo,ja sam uvek za transparetnost ma koji klub bio u pitanju.

                    Comment


                    • Pantic je light verzija Dejana Andjusa.
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Originally posted by Layzick View Post
                        Ne znam zasto ti toliko smeta,verovatno zato sto iznosi prljav ves na videlo,ja sam uvek za transparetnost ma koji klub bio u pitanju.
                        Smeta mi zato sto sam novinar i sto takvi ljudi upropascavaju profesiju bukvalno. I on i Andjus. Ne mogu ocima da ih gledam nijednog. A u tome sto njih dvojica pricaju ima ozbiljnog materijala za tuzbe.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Ja ne znam kako Andjusa neko u najmanju ruku nije upucao u koleno.
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Originally posted by asprilja View Post
                            Ja ne znam kako Andjusa neko u najmanju ruku nije upucao u koleno.
                            Neh, dzaba trositi metkove, skupo to, samo pesnice i samari
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • A svi su mu gistro veliki prijatelji, sve zna.
                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Druzim se sa hiljadama ljudi...
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X