Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Zvezda sama sebe unistava, niko joj ne pomaze, ne mozes kriviti Partizan sto se ne trudi da radi isto. Kad ste se vi zaduzivali mi nismo, kad ste kupovali mi smo stvarali klince, kad ste imali priliku da sklonite Lukica vi niste. Pogled u ogledalo pa sami menjajte nesto. Niko sem Zvezde nije kriv za ovo sto joj se desava.
    Ja se potpuno slazem sa svime sto si rekao, ali me frustrira potreba navijaca Partizana da se svaki iole uspeh Zvezde umanji, da je namesten, a da je svaki njihov uspeh posten i bez mrlje. To nije tacno.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Ja se potpuno slazem sa svime sto si rekao, ali me frustrira potreba navijaca Partizana da se svaki iole uspeh Zvezde umanji, da je namesten, a da je svaki njihov uspeh posten i bez mrlje. To nije tacno.
      Naravno da nije ali pokusavam da objasnim da nije Tole kriv. Partizan i zvezda rade na isti/slican nacin vec 20 godina. Celih 20 godina. Imaju svoje klubove imaju svoje sudije, i uvek je tako bilo a postoji veliki broj ljudi koji veruje da je to izrazenije kod nas dok zapravo nije. Jednom se zajebala rutina posle vaseg '84 godista i umesto da se tada povadite upali ste u veca govna. Dzaja se sklonio i onog trenutka kada se on sklonio svi su znali sta ce se otprilike desiti a to je ponor. To je moja poenta.

      Comment


      • Sone ti si svestan da preko 50% navijaca Zvezde smatra da smo svih 5 titula namestili. Znaci ovde ne mislim na tebe,Maca i sta ti ja znam. Ali nismo gluvi i slepi. Preko 50% pisa po svih 5 titula.

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          Ja se potpuno slazem sa svime sto si rekao, ali me frustrira potreba navijaca Partizana da se svaki iole uspeh Zvezde umanji, da je namesten, a da je svaki njihov uspeh posten i bez mrlje. To nije tacno.
          Nijednu titulu ti nisam pomenuo i naveo je kao sumnjivu, za vreme bilo cije vladavine. Pricam o kupu, jebenom lav kupu Srbije. Nisam ti pomenuo ni crevni u Lucanima na putu do ovog kupa, najsmesniji crveni u istoriji fudbalam, niti penal protiv Banata u 97. Secam se kad ste vi nama prodali titulu za vreme Bjeke. U cemu je problem ?

          edit: Upravo o ovome pricam sto kaze Ljubo, odmah sam se ogradio od ljudi koji zive za Zvezdu.
          Cuj prvi maj

          Comment


          • Isto tako i mi hocemo da kazemo da preko 50% navijaca Partizana tripuje kako ste svetska sila (evo ti Miko prvi primer) zbog bombasticnih naslova po novinama i netu o sampionskom plesu nakon pobeda od 1:0 iz penala itd. Sto je najtuznije, cak su i mnogi nasi poceli da veruju u to jer se informisu na pogresnim mestima.



            P.S. Jebite se, opet ste me uvukli u najgoru mogucu raspravu koja postoji.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Koja svetska sila, ako ce ti Miko biti parametar za prosecnog navijaca Partizana onda dodjavola.

              Comment


              • Slazem se Mac...poneta mog posta je da smo manje vise identicni.

                I ova rasprava je odlicna kada je vode normalni ljudi. Tako da ti mozes slobodno da se iskljucis

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Koja svetska sila, ako ce ti Miko biti parametar za prosecnog navijaca Partizana onda dodjavola.
                  Pa, jeste tako brate. Oduzmi nas zaludjenike koji smo na tim tribinama maltene svaki vikend, mozda 10% navijaca i jednih i drugih ima ajde da kazem prave informacije. Ostali se informisu iz kojekakvih Ruznala, Sportova, Sportala itd.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Pa, jeste tako brate. Oduzmi nas zaludjenike koji smo na tim tribinama maltene svaki vikend, mozda 10% navijaca i jednih i drugih ima ajde da kazem prave informacije. Ostali se informisu iz kojekakvih Ruznala, Sportova, Sportala itd.
                    Da je tako brate mnogo bi nam bolje bilo, bilo bi i vise ljudi i ne bi slusao po portalima i tribina sta slusam.

                    Comment


                    • Ma ko jebe takve navijace Mac. Koja smo mi bre svetska sila ? Mene isto nervira preuvelicavanje, ali da smo sila u Srbiji trenutno, jesmo. Poenta mog posta je totalno drugacija i ne sumnjam da je shvatas nego ne da ti ono izrazeno cigansko u tebi da budes skroz objektivan, pa se uhvatis za nesto sto meni nije dalo ono grobarsko u meni da objektivnije pojasnim Opet bolje i to nego kao Aca Grobar biti objektivni simpatizer.
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Danas smo na istoku bili izmesani sa simpatizerima i jeste Laza igrao slabije nego inace, imao je neke lose ideje, ali likovi su mu bukvalno jebali mater od pocetka do kraja utakmice, a usta otvorili nisu kad je u pitanju navijanje. Takvi misle i da je Robi stvarno na ivici da dobije otkaz i da igraci strajkuju, i da se zakacio sa Lukicem itd itd, a nista od toga nije istina. Jbg, nazalost mediji su nam rak rana i to velika.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Pa kako nam nece biti rak-rana kada dodjes, das 300 evra i pisu sta hoces.
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Originally posted by asprilja View Post
                            To je sve sto imas da kazes ? Svaka cast. dobili ste nas regularno u prvenstvu, u kupu niste. Trenutno smo bolji tim.
                            A ko je bio bolji tim prošle godine kad smo u derbiju promašili one silne šanse a vi ste iz dva šuta dali dva gola? Daj bre budite jednom objektivni u životu i sportski priznajte kad izgubite. Ne pobedjuje uvek bolji. Iako ste bolji tim ne mora značiti da je namešteno ako izgubite. Pa i Bajern je bio bolji tim pa su izgubili. Ja opet kažem da je Tole lopov,i da se navlači za Partizan više nego za Zvezdu ovih zadnih 3 godine i to je tačno koliko god vi partizanovci ne želeli da priznate. Ali za neosvajanje titula i ovakvu situaciju kriv je jedino Lukić. Može Tole da namešta koliko hoće da smo mi imali tim i igrače mogli bi da se slikaju. . Partizan je iskoristio situaciju i dovidjenja. Potpuno zaslužene titule.

                            Comment


                            • Gago,to nikad ne bi priznalo nista ejj,to su chudni ljudi,siguran sam..iz ociju im suklja zavist i ljubomora,samo nechasno mogu i doc do trofeja,to je cinjenica,sta god mi ista pricali i diskutovali!


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Cigani odjednom svi postase realni i objektivni
                                Pa po toj vasoj realnosti Partizan bi trebao da se bori za opstanak u drugoj ligi,a zvezda da dominira uzima sve moguce trofeje,igra u evropi............ali su se svi okrenuli protiv vas i svi pokusavaju da vas destabilizuju Tole,mediji itd.

                                Comment

                                Working...
                                X