Announcement

Collapse
No announcement yet.

Linglong tire - Super Liga Srbije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ti si mi vec poznat po svojim realnim pogledima i objektivnoscu.Sad vam ovaj sudija ne valja a kad je sudijo penal za Zvezdu u derbiju onda je bio dobar,pogotovo sto penal nema veze s vezom.Jos juce sam rekao,crveni kartoni su cisti,penal je diskutabilan,ja ga ne bi svirao,ali i pored toga Partizan je sasvim zasluzeno pobedio isto kao sto je Radnicki sasvim zasluzeno uzeo bod Zvezdi,ko to ne vidi i ne moze da prihvati to je njegov problem.

    Comment


    • Originally posted by K.Garnett 5 View Post
      Ozbiljno opravdavas ovo?
      ja ne opravdavam, al kad ovako "odradi" partizane u sredu onda cu opravdati
      a ako ce grujica stvarno da sudi, onda ce verujem biti bas veselo na terenu...

      Comment


      • carteru,kad ti istice ban na onom drugom forumu?

        Comment


        • na koji konkretno mislis? ima ih vise

          Comment


          • Originally posted by carter985 View Post
            na koji konkretno mislis? ima ih vise
            Onaj "grobarski"

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Onaj "grobarski"
              avangarda? pa neam pojma, valjda su me tamo bili rebnuli 6 meseci, tako da ostaje jos 2 valjda

              Comment


              • Originally posted by tuta bugarin
                u92 ?




                lutajući reporter tuta bugarin
                nežno šapće sneguljici
                dok patuljci ruju
                u rudnici
                e tamo mi je ostalo jos para dana valjda jel vas interesuje i na ostalim?

                Comment


                • Ma ko god da sudi nijednog trenutka nemam dilemu ko ima bolji tim i ko ce osvojiti titulu ove a ako se zvezda znacajno, bas znacajno ne pojaca i sledece godine, zvezda je kiksnula u ovom prvenstvu na previse utakmica, jednostavno nema kvaliteta a fudbal koji gaji proseinecki zahteva visok nivo kvaliteta u poslednjoj trecini terena, zvezda osim u Evandru nema taj kvalitet a Parizan ga i te kako ima. Jedini igrac koji bi u ovom trenutku pojacao Partizan jeste Evandro i to je cinjenica, za neke bolna za neke ne ali tako je. Kup je jedna utakmica, niko se ne vadi, pobeda je bila postena, nema zasluzenih i nezasluzenih pobeda osim ako nisu u pitanju drasticne sudijske greske. Fudbal je i sreca, to je sastavni deo to mora da se shvati. Jednostavno Partizan ce opet ostaviti gro ekipe kao i na zimu uz pricu o LS ostace Edu koji ce proraditi, puno trci puno se trudi znaci mnogo za igru, ne daje golove ali puno doprinosi, ostace Dija verovatno svakako se vraca Scepo tu je mali. Partizan ce sledece godine u ovo vreme biti jaci nego sada a ja u Maksimovicu, Milivojevicu, Micku, Lazovicu ne vidim toliko kvaliteta da bi mogli da iznesu sezonu bez kikseva koja je potrebna za titulu. Jedini mladi igrac zvezde kojeg vidim na nekom visokom nivou u neko skorije vreme jeste Mladenovic, decko je posle Volkova najbolji levi bek lige i osim manjka kilograma nema slabu tacku. Lazovic je tremaros, na stranu sav talenat njegov kolicina treme koju ima ulazeci u svaku utakmicu je meni neverovatna. Ako zvezda ne povede do 60og minuta mozes ga nositi sa terena, i ne ulazim u to je li dao neki gol za pobedu kasno u utakmici ili napravio nesto dobro on ce tih pola sata unistiti vecinu napada, njegov kompletan ucinak u svakom trenutku u kojem postoji tenzija veoma mizeran u odnosu na to sta se od njega ocekuje. Luka je tu negde jer je krvavi radnik jos krvaviji borac i bilo protiv Metalca ili Partizana igrace istim intenzitetom ali ima limit koji mislim da nece zvezdi doneti prevagu kada joj prevaga treba. Jedina sansa zvezde je sjajan skauting i dva pojacanja na mestu stopera i napadaca i tada ce mozda biti tu negde sa Partizanom, mozda, sistem Partizana napreduje, donosi ocigledne rezultate i iako zvezdin napreduje takodje u debelom je zaostatku, zasto, kako ne ulazim ali neko je nekada debelo zasrao i sada se godinama zbog toga placa.

                  Comment


                  • koga to partizan ima na sredini terena? metuzaleme vukica i ilica i "magistra" babovica? pa u evropi cete bez svojih sudija i sa ovim timom da ispadnee i od amatera sa malte, a kamo li tek od amatera iz irske...
                    a tek ti je smesna izjava da je volkov najbolji levi bek u ligi? pa znaci nije ni medju prva 3, da ne kazem, prvih 5 ;)

                    Comment


                    • Originally posted by carter985 View Post
                      koga to partizan ima na sredini terena? metuzaleme vukica i ilica i "magistra" babovica? pa u evropi cete bez svojih sudija i sa ovim timom da ispadnee i od amatera sa malte, a kamo li tek od amatera iz irske...
                      a tek ti je smesna izjava da je volkov najbolji levi bek u ligi? pa znaci nije ni medju prva 3, da ne kazem, prvih 5 ;)
                      Oduvek sam voleo tvoju realnost

                      Comment


                      • Realno Partizanov vezni nije uopste bolji od Zvezdinog, Cadu je bolji igrac od bilo koga iz Partizana, barem po formi i igrama ove sezone.

                        Partizan nema bolji tim od ovog tima Zvezde, imaju ovoliku bodovnu prednost jer nismo imali tim u prvom delu sezone, plus nam je Pacheco slomio nogu i nije igrao uopste.
                        Last edited by D-Wade; 05-04-12, 17:36.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • volkov ne moze ni da prismrdi tosicu... a od volkova su bolji i mladenovic i lekovic i rodic... mozda i jos neko, ne "poznajem" bas one iz manjih klubova...

                          Comment


                          • Zato ne mozete da napravite dve sanse iz akcije protiv Radnickog kojeg smo mi sa metuzalemima na sredini unakazili sa 3-0 a trebalo da bude 7 najmanje, presli centar nisu.

                            Comment


                            • Ne mozemo da napravimo tri sanse jer smo lose odigrali, pravili smo protiv vaseg veznog sanse sa losijim igracima a nismo gol dali zato sto je Borja nesposoban.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Ne mozemo da napravimo tri sanse jer smo lose odigrali, pravili smo protiv vaseg veznog sanse sa losijim igracima a nismo gol dali zato sto je Borja nesposoban.
                                Stanojev Partizan je nesto sasvim drugo on bi se branio i protiv moje ulice da moze, pricam o potencijalu ekipe, ako Grant ostane a nadam se da hoce, videces i sam koliko je kvalitetniji Partizan od trenutnog sastava zvezde. Igrao sam sa i protiv 4 igraca iz postave zvezde, znam bar za toliko. A jos jednom napominjem igrali ste prelake utakmice do ove, nijedna jaka sem derbija i tu znas i sam da se vezni red nije bas pokazao, mnogo je bio lak raspored u pocetku vama pa se dobije pogresna slika, evo da ne jedem govna mnogo videces u nastavku na teskim gostovanjima i derbijima kako ce da igraju Kadu Micko i Luka.

                                Comment

                                Working...
                                X