Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Vick najpoganiji igrac u NFL-u

    Smith je imao koliko toliko otvorenog igraca, ali je pica

    P.S.

    Za sve ljubitelje NFL-a. Sve ce vam lepo biti objasnjeno dole, tako da nemojte mnogo da smarate

    http://www.flyvpn.com/freetrial - prvo skinete ovaj program, pa ga aktivirate i onda sa desne strane ovog linka imate acc i pass. Idete Argentina/Buenos Aires ili Okeania/Novi Zeland i kliknete connect. Nakon toga idete na game pass, izaberete utakmicu i slobodno iskljucite ovaj program koji ste skinuli jer dosta usporava.

    http://gamepass.nfl.com/nflgp/console.jsp - direktan link za game pass (nesto kao LP za NBA).

    Jebi ne vadi...sto bi rekla omladina


    EDIT: Ko ima odbranu Chiefsa?
    Pa Ljubasine crni ovo radi

    Jel' mogu ja da zatvorim sad Game Pass posto sam izbrisao program pa veceras u 7 recimo opet skinem program i otvorim Game Pass
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Ja ga ukljucio malopre ....i ne vadim ga do veceras

      Comment


      • Ja ne znam smem li rizikovati gasenje, mada ne smeta mi
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Bolje je ne rizikovati

          Comment


          • Koje utakmice gledate veceras ??? ...ajde pisitie nesto nemojte samo o fantasy-u da mlatite

            Kod mene na programu NYG at CAR pa posle IND at SF

            Comment


            • Ја ћу да гледам Тампу и Петриотсе. Тампу јер су ми одбрана на фантазију ( ) и Петриотсе јер ето, као јаки су.
              А и мењаћу вероватно текме, кад већ фурам Гејм Пас.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Ja cu pratiti ono sto mi je na tiketima
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Nemoj da rizikujes

                  Ja gledam Patse...

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Nemoj da rizikujes

                    Ja gledam Patse...
                    Nisam gasio mada verujem da bi radilo s obzirom da ste vi gledali KC-Phily pa vam radi danas
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Da ne spremam ispite gledao bih sigurno Sinsinati-GB, a jednim okom bih motrio na NE-TB.Uz to bih pratio kako se krece rezultat u Baltimoru.

                      Ukljucicu se oko 9, pa gde mi bude najzanimljivije taj mec cu gledati.

                      Comment


                      • Ko sprema ispite vikendom?

                        Bas me interesuje kako ce ruki hvataci odigrati danas...

                        Comment


                        • Sprema ispite

                          Jos malo pa pocinje

                          Comment


                          • Stalno mi izbacuje your account is expired za ovaj program sto je Ljuba okacio, sta da radim jel da pokusavam i dalje?

                            Comment


                            • I meni isto.
                              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                              Comment


                              • Ni ja ne mogu trenutno...

                                Comment

                                Working...
                                X