Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I dobro da li neko sada sumnja da je ovo najbolji sport? Wow

    Edit: Ovo samo pokazuje da ne mozes biti kapiten Spartansa ako ne znas. Kirku nikako nisu nepoznate velike akcije za pobedu, imao ke 3, 4 hailmarry paseva tokom koledz karijere. A svaka cast i Robertu, bez kolena odigrao ona dva pasa. Ngata divljak.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Jesam idiot sto sam presao na Koltse.

      Kazins

      Comment


      • Redskinsi

        Comment


        • To bre Ne mogu da opisem koliko mi je drago. Sada samo da sa Robertom bude sve OK.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Au al' mi zao Tampe

            Comment


            • Lak je postao prvi ruki(QB)koji je odveo svoju ekipu u PO.Videcemo da li ce ga Grifin ispratiti.

              Sledece nedelje pobeda nd Klivlendom ne bi trebala da dodje u pitanje, pa zatim slede dueli sa rivalima iz divizije koji ce odrediti njihovu sudbinu.Nije nerealno da ostvare sve pobede.


              Edit:Jes, zaboravio sam Vilsona.Tek sam sad svestan koliko je ovogodisnji draft bio bolesno dobar. xD
              Last edited by Ricma; 09-12-12, 21:28.

              Comment


              • Originally posted by Maric91 View Post
                Lak je postao prvi ruki(QB)koji je odveo svoju ekipu u PO.Videcemo da li ce ga Grifin ispratiti.
                Mozda i Wilson...

                Comment


                • 3 NFC East tima pobedili u poslednjoj sekundi/produzecima.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Inace ovogodisnja generacija ozbiljno preti NBA generaciji 84 kao najbolja u istoriji americkog sporta. Ne pamtim ovakav nalet talenta u NFL na svim pozicijama, bukvalno.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • bravo za Redskinse...nije mi jasno kako je Pitsburg izgubio od San Diega raspalog ;)

                      Comment


                      • Big Ben je jos uvek jako rovit, a San Diego nije los tim, cak bi po imenima morao da igra PO, ali ima debila za trenera.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • zao mi Benglsa izgube od ogavne ekipe

                          Comment




                          • Kakva siroina Nadam se da ce ga fino kazniti, pogotovo sto je izbacio iz igre trenutno najuzbudljivijeg igraca.

                            Za sada stoji da je istegao koleno, ako je tako verovatno ce igrati vec sledece nedelje
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Ko ga je ovo odvalio da mu posaljem neki poklon?




                              EDIT: Haloti brat moj, i ucinilo mi se da je on, nego nisam lepo video broj. HALOTI NGATA!
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Ngata, svinja bezglava. Da je oo uradio neko iz Saintsa pola Amerike bi se diglo na noge.

                                Kakav debil ovaj iz Dolphinsa, upropastio sjajan punt.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X