Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ja tako mislim.

    Comment


    • Kako je simpatična Vinči.
      Pobeda tenisa sa ljudskim licem naspram steroidnog pristupa i urlikanja na protivnicu.
      Koliko je Vinči tehnički superiorna, u pogledu udaraca, kretanja, shvatanja igre, izgradnje poena.

      Comment


      • Nije ti palo na pamet da nije imala dan? Da se ne lazemo Serena "u zoni" bi bila top 50 na Atp-u ;) kamoli prva na wta-u.
        Kako ono bese... svi sem Novaka i Bolta su "na necemu" jel da ;)

        Comment


        • Originally posted by dante1976 View Post
          Nije ti palo na pamet da nije imala dan? Da se ne lazemo Serena "u zoni" bi bila top 50 na Atp-u ;) kamoli prva na wta-u.
          Kako ono bese... svi sem Novaka i Bolta su "na necemu" jel da ;)
          Serena u zoni bi mozda bila u top 200 na ATP-u. OGROMNA je razlika izmedju muskog i zenskog tenisa.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Serena u zoni bi mozda bila u top 200 na ATP-u. OGROMNA je razlika izmedju muskog i zenskog tenisa.
            Kakav top 200
            Ne bi ona videla gem protiv igraca iz prvih 500, a od ovih iz prvih 1000 bi mozda uzela 1-2, nema svrhe uporedjivati muski i zenski tenis.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Kakav top 200
              Ne bi ona videla gem protiv igraca iz prvih 500, a od ovih iz prvih 1000 bi mozda uzela 1-2, nema svrhe uporedjivati muski i zenski tenis.
              Nista ne mrzim na forumu kao kad ti moram dati like.

              Comment


              • Ajde pripazi malo, ovo ti je vec 2. put da ubacujes politiku, sledeci put nece biti upozorenja
                Last edited by bojanaBG; 11-09-15, 21:23. Reason: ...
                --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                https://ibb.co/cD1Xnq

                Comment


                • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                  Vinci pjeske u tri seta, Halep i Peneta igrace klasik od 4 sata.
                  Promasio sam za Halep i Peneta al nema veze, bitno da je ono glavno proslo.
                  OVAKO

                  Comment


                  • I don't know anybody who's ever played tennis like this. Since I know this sport I've never seen somebody playing at this level.

                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Nista ne mrzim na forumu kao kad ti moram dati like.
                      Kad gledam miks dublove razlika između muškog in zenskog tenisa izgleda minimalna. Penzionerka Hingis djeluje bolje od večine mušaraca na miks dublovima. Ali naravno miks dublovi se ne može uspoređivati za single mečevima i uz činjenicu da je ultra penzioner Pees najbolji dubl igrač na svetu.
                      Dublovi in singlovi to su ti dva različita planeta.
                      Slažem se, da u single mečevima Serena ne bi dobila ni gema protiv igrača iz top 500 na ATP touru. Razlika između Serene i nekog prosječnog ATp igrača nije toliko u jačini udaraca -( pre svega mislim na servis + servis Serene je bolji od servisa mog idola Nadala) nego u kretanju. Serena se kreče po terenu u slow motionu u usporedbi sa muškarcima.

                      Comment


                      • Serenin intervju je krajnje arogantan i po meni nekorektan. Nisu i novinari krivi sto je ispustila zlatnu sansu da poveze sva 4 slema u godini.
                        OVAKO

                        Comment


                        • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                          Serenin intervju je krajnje arogantan i po meni nekorektan. Nisu i novinari krivi sto je ispustila zlatnu sansu da poveze sva 4 slema u godini.
                          Nije njen interviju arogantan i nekorektan Stefi. Serena je arogantna i nekorektna, znaci ona sama je takva ....
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Pa dobro, ocekivano je da joj nije do price posle ovakvog poraza
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Nema veze Bojana, nije joj prvi put da izgubi, mora da se smiri i da odgovara smirenije.
                              Sand, meni se to svidja kod Sereni ali na terenu, a ovako nikako ne sme da izrazava revolt kod novinare.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Kakav cirkus prave mediji, Roberta u svom prvom GS finalu, a prica kako joj je zao sto nije Serena osvojila svoj 200.GS

                                izvinjava se sto je dobila, bas kao sto se i Stan na RGu izvinjavao i onda se pitamo sto ih neko cesce ne pobjedjuje

                                Comment

                                Working...
                                X