Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2015.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Jadan Cilkan, zao mi ga
    ali nisam rekao sa koga cu da ga povezem. Federer pobjeda i Marin set, na 200 eura, dosta je.
    OVAKO

    Comment


    • Kladionice svoje ponude kreiraju prema zakonu sile inercije. Koliko dobro neko igra u posljednje vrime, kakav je zadnjih godina na određenom turniru i podlozi, kakav rezultat ima u međusobnom odnosu s protivnikom i sl. Zbog toga koeficijenti jesu takvi kakvi već jesu.
      Ja smatram da Čilić ima veću šansu od (u kladionicama) ponuđene; Đokovićeve su šanse manje upravo zbog toga što pretjerano mnogo oscilira. Nije ni čudo: NI je više puta nakon RG-a, a kasnije i W-a spominja psihičko pražnjenje i čini mi se da je to od velikog značaja danas i u eventualnom finalu.
      Nemoguće da čovik koji toliko godina priželjkuje titulu na Roland Garrosu, a zatim je neočekivano u finalu ne osvoji te potom uzme Wimbledon ne bude psihički ispražnjen ostatak godine. Naravno da će se ta svježina vratiti te da će zbog kvalitete koja je neupitna u većini mečeva pobjeđivati, kao što je to bio u slučaj u Montrealu i Cincinnatiju i dosad na US openu...
      Ali neće pobijediti i nije pobijedio Murraya i Federera ne samo zbog bolje ili lošije igre već i dobrim dijelom zbog nedostatka koncentracije i famozne "gladi" za pobjedama. Mislim da će ga to koštati i ovogodišnjeg US-a. A Roger, naravno, osvaja svoj 18. GS.
      Last edited by Rudolf; 11-09-15, 13:58.

      Comment


      • Roger Federer - Stan Wawrinka

        http://sport1.ba/us-open-2015-12-rog...stan-wawrinka/
        “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

        Comment


        • Originally posted by Prle! View Post
          Pises li ti ove tekstove ?

          Comment


          • Originally posted by Overlord View Post
            Pises li ti ove tekstove ?
            Ma ne pise prle, Pise neki Nedzad ....
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Ma ne pise prle, Pise neki Nedzad ....
              Pa verovatno mu Prle nije pravo ime.

              Comment


              • Necu da izigravam lektora i da se pravim pametan jer ne znam kako se prica u BiH, ali mi se cini da "agresiva" kao rec ne postoji Agresija bi trebalo.

                Comment


                • Overlord,

                  Tvoje pitanje nije fer.

                  Na ovom forumu Prle! ima nik Prle! iako svi znamo da je on zapravo Tihi. Dalje od toga ne treba ici.

                  Nedzadovi tekstovi su odlicni, ipak Prle! pise ovdje bolje komentare.
                  Last edited by NI; 11-09-15, 14:40.

                  Comment


                  • Originally posted by zdravkelja View Post
                    Agresija bi trebalo.
                    Ja bih da izigravam malo lektora posto zelim da se bavim jezicima i polako ozbiljnije ulazim u celu pricu

                    U principu svima je jasno sta si hteo da kazes ali kad pogledas ova recenica uopste nema smisla
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Treba agresija umesto agresiva, mislim da je bilo dovoljno jasno Ili mislis na to da sama recenica bez konteksta nema mnogo smisla?

                      Comment


                      • Ma gledajuci samo sa gramaticke strane. Sta bi trebalo?
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • zdravkelja,

                          Agresiva ili agresija? Agresiva nije sluzbeno prihncena rijec. S druge strane agresija je jako teska rijec sa izrazito negativnom konotacijom. Federerova asgresija je bolja od Novakova. Osim teniskim fanaticima kao sto su neki od nas na ovom forumu, to zvuci grozno. U engleskom se agression ipak moze upotrijebiti u tom kontekstu. Zato bi mozda trebao pokazati malo vise tolerancije prema "agresivi".

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            zdravkelja,

                            Agresiva ili agresija? Agresiva nije sluzbeno prihncena rijec. S druge strane agresija je jako teska rijec sa izrazito negativnom konotacijom. Federerova asgresija je bolja od Novakova. Osim teniskim fanaticima kao sto su neki od nas na ovom forumu, to zvuci grozno. U engleskom se agression ipak moze upotrijebiti u tom kontekstu. Zato bi mozda trebao pokazati malo vise tolerancije prema "agresivi".
                            Agresivnost
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Ne znam, agresivnost mi nekako ne lezi u onoj recenici, a sto agresija zvuci previse "agresivno" (hah ), jbg, koristis reci koje postoje I da ne offtopicimo vise, ono je bila dobronamerna primedba, sad ce prvo polufinale da pocne

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Overlord,

                                Tvoje pitanje nije fer.

                                Na ovom forumu Prle! ima nik Prle! iako svi znamo da je on zapravo Tihi. Dalje od toga ne treba ici.

                                Nedzadovi tekstovi su odlicni, ipak Prle! pise ovdje bolje komentare.
                                Nikakvih skrivenih motiva nema u mom pitanju. Pitanje je cisto upuceno da li je on po profesiji sportski novinar. Primijetio sam da je izbacivao tokom Us Opena dosta tekstova pa eto zbog toga.Izvinjavam se ako sam prekrsio pravila foruma i uvrijedio Prla/ Prleta.
                                Last edited by Overlord; 11-09-15, 16:21.

                                Comment

                                Working...
                                X