Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Klasika u Pitsburgu, tvrd divizijski meč. Ako odbrana nastavi biti čelična, pobeda ostaje na Hajncu.
    sigpic

    Comment


    • Bengalsi, uđite u end zonu, nije zabranjeno.
      sigpic

      Comment


      • Kolilo ludih tekmih,na sve strane Titansi preokrenuse..krecu i delfini ne znam kako
        sigpic

        Comment


        • Ala ih pokradose..

          Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

          Comment


          • Nikakva kradja, Steelersi sve fer
            I Patsi i Steelersi dvije pobjede u dva kola. Tako je
            1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
            1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
            sigpic

            Comment


            • Kakav Norman kakve pm, zna se ko je najbolji CB lige Nije dugo trebalo Petersonu za INT...

              Comment


              • Originally posted by quard1aN View Post
                Nikakva kradja, Steelersi sve fer
                I Patsi i Steelersi dvije pobjede u dva kola. Tako je
                I ja sam za Stilerse ali mi deluje da su sudije pogresile.

                Comment


                • Preskot opet ostao bez TDa pasom, ali je odigrao odlicno.

                  Dalas zabelezio prvu, i veoma bitnu pobedu. Steta sto su Dzajantsi na kraju pobedili.
                  Last edited by Победа; 18-09-16, 22:26.

                  Comment


                  • Originally posted by BogdanB View Post
                    I ja sam za Stilerse ali mi deluje da su sudije pogresile.
                    Bilo je jako tesko proceniti kakvu je kontrolu lopte imao Boyd u trenutku kada je koleno dotaklo zemlju. Vec u sledecem delicu sekunde, lopta je slobodna i s toga po mom misljenju opravdano potvrdjen fumble.

                    Comment


                    • Garopolo šest nedelja van terena.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by BogdanB View Post
                        Ala ih pokradose..

                        Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
                        Sto se tice TD-a i kolena, Marvin Luis mora da pocne da trenira tim kako treba, mislis da bi Tomlinu ili Beliciku promaklo da trazi celendz.. A sto se tice fambla, ja licno smatram da ga nije bilo, ali ono sto je sigurno je da nije bilo dokaza da se prvobitna odluka preokrene, ma koja odluka to bila, a odluka je bila da je fambl, tako da.. Sve je bilo u ovkiru pravila, ali slazem se da je nategnuto

                        Comment


                        • Da l' ona dvojica sto su prenosili Green Bay - Minnesota znaju pravila?? U'vatise se za Jared-a Cook-a i prvi daun, nece da batale, covek ocigledno nije osvojio prvi daun. Izgleda da je sto manje poznavanje pravila i sto vece uzdizanje Rodgersa u nebo sva kvalifikacija potrebna za komentatora, cast izuzecima.

                          Comment


                          • Koliko vidim odbrana Denvera nastavlja u istom stilu kao prošle sezone..

                            Comment


                            • Piterson pokidao meniskus, ocekujem barem da 3-4 nedelje pauzira i da ce najkasnije da se vrati pocetkom novembra.

                              Slabija Denverova odbrana u odnosu na proslu sezonu, bice njima veselo bez Vera u sledece 3-4 nedelje.Nego se u nasoj ligi, mnogo vrednuje fumble i TD.Uostalom poeni na fantaziju uopste ne reflektuju kolika je njihova odbrana dobra zato sto recimo ne uzima nekoliko parametara, ali nesto ne bih sada da davim o tome.Jeste da Indijanapolis i Karolina imaju dobre napade, da su uspeli da ih zadrze na 14 poena, to bi vec bilo za divljenje.Uostalom u prvoj tekmi ih je Karolina ubila, pa se zatim samoubila.
                              Last edited by Ricma; 19-09-16, 23:55.

                              Comment


                              • Браво за Филу. Не знам кад су последњи пут везали две победе. Венц господин мора да се испрати. Надам се да ће остати у Фили и да ће да граде нешто јако са њим.

                                Carson Wentz is 1st rookie QB to start and win his 1st 2 games of a season with no team turnovers.
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X