Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stoji to sto si rekao, ali to rivalstvo datira jos od kada su obe ekipe usle ligu, tamo sezdesetih godina.Nije sada neko to jako rivalstvo, ali je bilo perioda od '60 pa na ovamo kada su NE i Denver igrali po nekoliko meceva u samo par godina i kada je netrpeljivost bila veca nego inace nego sve je to bilo kratkog daha.Mada mislim da je rivalstvo tada u pocetku bilo vece nego sto je to sada krenulo sa prelaskom Meninga.Koliko ce da igraju u buducnosti zavisice od toga koliko obe ekipe budu uspesne tj koliko redovno budu ucestvovale u PO.Mada naravno ne moze to rivalstvo da se poredi sa timovima iz divizije ili sa Baltimorom i Indijanapolisom.

    Comment


    • Meni je ceo Istok NFC-a (čast Redskinsima) izuzetno odvratan i tu ne mogu izabrati najgadniju ekipu. Niti sam ikada mirisao Patriote, upravo zbog toga što sam od prvog meča NFL-a kog sam pogledao i skapirao pravila uz Stilerse, Džeroma Betisa, Plaksika Buresa i Hajnsa Vorda, kada je rivalstvo između Stilera i Patriota bilo mnogo, mnooogo veće.

      Dragi su mi još Delfini i Sejntsi, iako Delfini kradu Bogu dane najčešće, ali jbg, Majami.
      sigpic

      Comment


      • Malo je jos uvek pravih rivalstava, meni su trenutno najnaprzeniji mecevi:

        Majami-NE
        Pitsburg-Baltimore
        Dalas-Dzajantsi
        Cikago-Grin Bej

        Neki nisu ni iz bliza veliki NFL derbiji, ali kada igraju ovi timovi i to iskljucivo u gradovima koje sam stavio kao domacin, intenzitet je lud.
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • 1.Steelersi
          2.Patsi 49ersi

          To je lista ekipa koje ne volim

          Comment


          • Originally posted by Mr.M View Post
            Malo je jos uvek pravih rivalstava, meni su trenutno najnaprzeniji mecevi:

            Majami-NE
            Pitsburg-Baltimore
            Dalas-Dzajantsi
            Cikago-Grin Bej

            Neki nisu ni iz bliza veliki NFL derbiji, ali kada igraju ovi timovi i to iskljucivo u gradovima koje sam stavio kao domacin, intenzitet je lud.
            Za 3 od 4 se slazem, samo sto navijaci NE ne mrze u tolikoj meri kao Majami njih.Daleko veci animozitet vlada izmedju Dzetsa i NE zbog toga sto su timovi locirani u Njujorku i Bostonu a ti gradovi u kom god sportu imaju fransize uvek postoji jako rivalstvo..Vasington i Dalas je isto jedan od najvecih derbia u ligi.A i vecim rivalstvom smatram Denver i Ouklend iako nisu vec neko vreme u centru paznje, vece nego ovo sto je vladalo izmedju Sijetla i SF.Najveca rivalstva se nalaze na NFC Eastu, a to je i ubedljivo najtrofejnija divizija.Jadni bestrofejni Orlovi.

            Edit:Zaboravio sam na Iglse i Dalas.Isto tako i Iglsi protiv Dzajantsa.
            Last edited by Ricma; 11-09-16, 11:47.

            Comment


            • Remsi i Fortinajnersi, sada je ponovo prava stvar kako su Remsi prešli u El Ej.
              sigpic

              Comment


              • Žao mi je kako Nick Foles nije napravio nešto zapaženije do sada u karijeri, dok je bio u Eaglesima činilo se da će napraviti nešto kada je imao na jednom meču 6-7 TD ali posle se povredio i stagnirao polako. Sada je valjda backup Alexu Smithu u Chiefsima?

                Comment


                • Neki link za Pakerse?

                  Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                  Comment


                  • Originally posted by BogdanB View Post
                    Neki link za Pakerse?

                    Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                    Comment


                    • Hrabri Džegsi, na četvrti napad idu na 45 jardi od svoje end zone. Radili su oni to često i prošle godine.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ovaj Edi Lejsi je životinja.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Setio se Sijetl da postigne TD

                          Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                          Comment


                          • Kakva utakmica u Indianapolisu

                            Comment


                            • Mislio sam da ce da im prodju nekako ona dodavanja na kraju kako su krenuli

                              Comment


                              • Kakva steta za Dalas jbt

                                Preskot odigrao dobar deo utakmice dobro, tek ce da napreduje i izgleda dobro za sada, igra trcanjem jedan deo radila odlicno, jedan deo nestala kompletno, odbrana losa veci deo. Neshvatljiv potez Vilijamsa na kraju kada ulazi u sredinu 10 sekundi pred kraj. Steta svakako, dosta potencijala ima ovaj tim.

                                Comment

                                Working...
                                X