Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    Uuu jbte, ja mislio to nešto kafanica/kafić, ovo neka ekskluziva jbte...

    I mi smo pre igrali. Dok nas nisu oterali ovi što obezbeđuju stadion gde smo upali...
    Ja sam uvek bio vajd risiver zbog brzine...
    И мени пало на памет да се исцимамо за ово. Ево од мене имате О/Д линијаша.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Braunsi angažovali Reja Hortona kao defanzivnog koordinatora i Kirbija Vilsona kao trenera trkača.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Bastia33 View Post
        Pa ako ćemo realno, izdržavamo i mi skoro pola godine bez trka. Ovako nam se odlično poklapaju kalendari, ispratimo NFL sezonu i krećemo da se ložimo pred MotoGP i F1 sezonu.


        btw, Chip Kelly i službeno novi head coach 49ersa...
        Ne samo nama, nego i Srđanu. Ne pratim više F1, a Motogp... znaš kako se sezona završila. To gledam sa velikom dozom adrenalima i nerviram se. U NFL uživam. Baš onako, bilo koja utakmica i bilo koji tim. Mogu da gledam bez problema.

        Polako sastavljamo ekipu. očekujem Aleksa da se javi njega zamišljam kao RB

        Bastia na TE..
        Ma ima da kidamo. Svi ćemo da igramo za Londonsku ekipu od 2022.

        Do tad 5 treninga sedmično. Vidimo se momci od ponedeljka.
        Last edited by Cassius Clay; 20-01-16, 23:49.

        Comment


        • Сад ћу цимам Ерцега, Жулета, Кирбија и екипу да стварно организују нешто.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Ako ja mogu da budem kicker ikako, nisam baš volonter za lomljenje kostiju i potrese mozga...

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post

              Polako sastavljamo ekipu. očekujem Aleksa da se javi njega zamišljam kao RB
              Kada malo smršam možda, ovako sam više za defanzivca

              Comment


              • E i ja bih voleo da igram americki fudbal vise nego ista, al kod mene nema nikakav klub, vidim da cak i neka sela imaju klubove a kod nas nema Mada cini mi se da i nema nesto fanova ovog sporta, likovi koji kao nesto i "znaju" zovu ovaj sport ragbi

                Comment


                • Ja bih mogao proći kao neki sejfti, slabije među ove teškaše.
                  sigpic

                  Comment


                  • Sad ste me naveli na razmisljanje, jedan dobar drug mi je u ofanzivnoj liniji Novi Sad GAT Dukes-a, igrao je i za reprezentaciju i preko njega poznajem gotovo citav tim, zaista su sve to dobri momci i entuzijasti za ovaj sport... I sad uhvatim sebe, nije mi jasno zasto nikada nisam pokusao da treniram? jedino nedostatak vremena mi se cini logicnim inace nema opravdanja...

                    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                      Kada malo smršam možda, ovako sam više za defanzivca
                      Sto ne bi bio srpski Edi Lejsi?

                      Comment


                      • Mogao bih kao QB I WR

                        Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                        Comment


                        • Mozes da budes samo rezervni QB. Ja sam samoproklamovani srpski Aaron Rodgers.
                          Vazi, nađimo još corner bekove..

                          Marić deluje ozbiljno pa moze da bude glavni trener.

                          Bogdane ti pređi na wr. Kako ćemo da se zovemo? Evo predlog Belgrade Butterfiles
                          Ajde Vučko pravi na Beogradu na vodi i nacionalni stadion.
                          Al ozbiljno ljudi, igra mi se. Ako organizujete šta, mislim za gledanje, zovite. Ovo će bre da bude nacionalni sport. Nema Kolarov, nema Ivanović, nema devojčice da igraju.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Samo ne znam kako izdržavate pola godine bez tekmi?
                            Tesko ali je bitno da se razmislja pozitivno Ako imas omiljeni tim onda pratis desavanja u offseasonu, free agency pa draft i do maja ima nekih desavanja, posle do avgusta slabo (trening kampovi pocinju samo) ali onda je i leto pa se podnese nekako Plus ako imas neki drugi sport koji volis, prati se to.

                            Comment


                            • Pa bas to, krpim se sa drugim sportovima.Cim se zavrsi NFL, prate se drugi americki sportovi.Poneki put se baci pogled na PL i basket.Brzo dodje jun, ove godine cu naravno da pratim EP.Lepo ispunim vikende od kada pocne PL pa do druge polovine juna.Uopste ne kriziram u toku leta tj od polovine juna do polovine avgusta.Izlazi se vise napolje, ima raznih festivala, ide se na gradsku plazu ili se gledaju stariji filmovi u mom slucaju.Ovo leto ce biti drugacije, zato sto nema strebanja u avgustu.Cak i toku leta propusim ako mi bude toliko dosadno.Ako ovog leta budem radio samo preko studentske zadruge, mozda zapratim MLB.Go Tigers!

                              @Uros

                              Ne mogu ja da budem trener, bicu prevara ko Rob Rajan.Ali zato mogu da budem ko Klej Metjuz i vodja odbrane!

                              Comment


                              • Ja se izvinjavam vama koji pratite duže što sam ovako euforičan. Mene obično iznervira kad dođe neko novi i krene da piše a ja pratim ceo život
                                Može Metjuz gosn Mariću.
                                Pa meni je ovo i izlaz od štrebanja. Poslastica i pauza. I to kakva.
                                Baš vlada dobra atmosfera na ovom pdf. Nema bolji Djikovic od Rafe, Celsi od Junajteda, Lebron od Kobija. To sam i inače primetio da su jako poštovani svi igrači i nema tih nekih priča.

                                Nema šta... Ameri su u svemu najbolji, definitivno. U svemu što žele. Da mi je otići na utakmicu..

                                Comment

                                Working...
                                X