Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Djes` Maricu, taman si dosao na 3 i 4 kvoter.
    Za sada sve ide kao po loju za SEA. Meni bas drago.
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Ja sam se ukljucio prije 5 min i vidim da ih SEA jase...

      Comment


      • Sva sreca, pa su se sada spetljali.Jedan TD Sejntsa i moze da se uvuce panika u njihovim redovima, tako da nije jos gotova utakmica.Mada nakon prosle nedelje, ne znam kada da kazem kada je gotova utakmica.

        Zanimljivo je to da su Sejntsi isto u Karolini igrali na kisi kada je Bris bacio samo jedan TD i to mu je bila najslabija partija u sezoni.

        Comment


        • Uvek sam smatrao da ova nedelja pauze u odnosu na "WC ekipe" je otezavajuca okolnost
          ali evo SEA ipak bolji da ne ureknem.
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Slabo izdanje Breesa. Moraće žestoko da se popravi u rugom delu ili će biti katasrofe za Sejntse.

            A šta je bilo ono sa Harvinom, zgnješise ga dobro u prethodnom drajvu Sihoksa ..

            Comment


            • Potres mozga, bas kao sto sam i mislio.Da nije dobio udarac nakon sto mu je ispala lopta, nista ne bi bilo od toga.Velika stweta za Sijetl, jer je danas bio aktivan i mislim da je od svih WR bio najaktivniji.Najjace mi je to kada je on pokupio loptu od Vilsona u stilu RB i niko to u NO nije ocekivao.

              Comment




              • HE IS READY!!!

                Comment


                • Konačno je proradio Brees, pustio je ruku malo. Sada se zakuvalo, biće svašta do kraja.

                  Comment


                  • Tacno necu gledati finale NFC-a ako budu igrali Saintsi i Gejevi.

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Tacno necu gledati finale NFC-a ako budu igrali Saintsi i Gejevi.
                      Slicno i ja razmisljam za SB ako se sastanu Gejevi i Gejton.Ispasce jos jedna ekipa koju gotivim i ostaju samo Pats-i.

                      Lynch Ende GG

                      Comment


                      • Originally posted by Maric91 View Post
                        Slicno i ja razmisljam za SB ako se sastanu Gejevi i Gejton.Ispasce jos jedna ekipa koju gotivim i ostaju samo Pats-i.

                        Lynch Ende GG
                        Koji bre Gejton, nemoj da se zajebavamo u ove sitne sate

                        Comment


                        • Russel Wilson i Beastomode idu do kraja.Payton ce samo da baci neki INT u svom stilu.


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                          Comment


                          • DENARD

                            Comment


                            • Odlican pocetak, mada navikli smo od Laka da na pocetku baca INT.Mene ce vise da brine kasnije kako ce da baca.

                              Comment


                              • 14:0, laganicaNije gotovo dok ne kaze Lak.

                                Blant 2 TD

                                Comment

                                Working...
                                X