Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koja glupost.

    Comment


    • Pobeze Smith Ngati...ebi me ako znam kako

      Comment


      • Nisam sinoc mogao nista gledati tj nisam bio u mogucnosti ... Zanimalo me kako ce Baltimore proci i vidim da su uzeli SF 16:6, cini se da je bila jako dosadna utakmica , svega 24 poena ukupno ili gola kako hocete , video sam juce tj gledao sam 3 cetvrtinu izmedju GB i Detroita , GB im ocitao lekciju , Dallas skroz neizvesno izgleda protiv Miamia , bilo je vatre
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Originally posted by Miko View Post
          Nisam sinoc mogao nista gledati tj nisam bio u mogucnosti ... Zanimalo me kako ce Baltimore proci i vidim da su uzeli SF 16:6, cini se da je bila jako dosadna utakmica , svega 24 poena ukupno ili gola kako hocete , video sam juce tj gledao sam 3 cetvrtinu izmedju GB i Detroita , GB im ocitao lekciju , Dallas skroz neizvesno izgleda protiv Miamia , bilo je vatre
          Dosadno Baltimore vs SF hahahaha dve bolesno jake odbrane i dosadno o.O Baltimore izjednacio rekord fransize sa 9 sekova i tebi je dosadno o boze. Kako bi ti dobro dosao jedan Terel Sags da te sekuje da se malo opasuljis.

          Comment


          • Ma pusti ga bre vidis da ne razume. Ne vredi se nervirati zbog takvih.

            Bas sam dobar prognozer juce 0/3
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Utakmica je bila neverovatno dobra Mikac,ali nema veze

              Shone,mislim da je sada svima jasno koliko se bolje od tebe razumem u NFL

              Cak sam pogodio da od Gore-ovog trcanja nema nista.

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post

                Shone,mislim da je sada svima jasno koliko se bolje od tebe razumem u NFL
                Ne bih rekao.Gde si ti bio kada se resavao lokaut?
                Jos si rekao da pratis NFL sada malo aktivnije pratis, a Sone nikad nije pravio pauzu kada je u pitanju NFL?

                Sone, jel mislis da Iglsi padaju u nedelju na njihovom terenu?Najteza utakmica od svih do kraja, pa do kraja sezone sve laganice.

                Comment


                • Zar nije bilo ocigledno da se salim i da podjebavam soneta? Ipak je sutra derbi,mora se "rat" prosiriti na sve teme

                  Evo ja cu ti reci da padaju Ostali su i bez Asomughe. Tako da je njihov sekondari patetican. Tomica ce to da eksploatise ko iz ...

                  Mislim da je red i da Ocho odigra neku partiju.

                  Comment


                  • Samo se ti nadaj Ljubo, NE nece igrati mec WC, nego ce cekati rivala u polufinalu.

                    Comment


                    • Originally posted by Maric91 View Post
                      Samo se ti nadaj Ljubo, NE nece igrati mec WC, nego ce cekati rivala u polufinalu.
                      Sto bih se ja tome nadao?

                      Comment


                      • Pogresno sam te razumeo, mislio sam da prizeljkujes poraz NE od Filadelfije.

                        A svaki poraz priblizava NE da igra WC.

                        Comment


                        • Originally posted by Maric91 View Post
                          Pogresno sam te razumeo, mislio sam da prizeljkujes poraz NE od Filadelfije.

                          A svaki poraz priblizava NE da igra WC.
                          Ma jok bre. Patsi mi spadaju u top5 omiljenih

                          Phila je dno.

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Ma jok bre. Patsi mi spadaju u top5 omiljenih

                            Phila je dno.
                            Nek umre svako ko ne voli Majkla Vika

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Nek umre svako ko ne voli Majkla Vika
                              hahahahaha

                              Covek je odigrao 2 dobre tekme ove sezone.

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                hahahahaha

                                Covek je odigrao 2 dobre tekme ove sezone.
                                Svejedno Majkl Vik se voli u svakom slucaju! Posle one utakmice sa Redskinsima treba bit svakog ko zucne protiv njega

                                Comment

                                Working...
                                X