Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mladen View Post
    Ti to igrao u fazonu "moraju nekad da puknu kod kuce" ?
    ima malo i toga salim se, dobar je Baltimor a i cuo sam da su bez Big Bena nocas pa mi se to ucinilo kao ogroman hendikep...
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Au kako je Blackmon odigrao. Onaj TD je bolestan.

      Konacno bre

      EDIT:

      Kakva budala

      Comment


      • Gronk slomio podlakticu kod poslednjeg ekstra poena propustice najmanje mesec dana Potpuno bespotrbno je bio na terenu i besmisleno se povredio. No dobro tu je Hernandez, valjda smo ispucali baksuze da se ovo ne desi u PO.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Verovatno je sezona za njega zavrsena, ali bice spreman za PO sigurno.Mozda bude bio spreman za poslednja dva meca, do tada ce situacija oko PO da bude jasnija.Sada vec jesam zabrinut za sledeca dva meca, bio bih prezadovoljan kada bismo zavrsili sa 4-2.

          Comment


          • Listam sinoc kanale i zaustavim se na ESPN America(koji vjerovatno nikada nisam gledao..uvijek ga preskocim jer mi nikada nije bio interesantan).Vidim ja ide neka emisija o fudbalu(americkom jel ;) ) i kako nisam imao pametnija posla,zadrzah se da cujem sta ti likovi pricaju.Tu me malo uhvati neka nostalgija jer sam u osnovnoj peglao na soniju NFL Vidim ja da je na programu u 02:30 utakmica San Francisco 49ers - Chicago Bears i reko ajde ako ostanem budan,pogledacu Trajala je ova emisija jos sat i kusur pa mi se prispavalo 10-ak minuta pred utakmicu.Stavim ja taj okrsaj da se snimi pa da ga lijepo odgledam ujutro

            Tako ja jutros odgledah prvu utakmicu NFL-a u svom zivotu U onoj emisiji sam gledao priloge o nekom liku sto svira nekakvu tamburicu ili nesto na stadionu 49ersa i dolazi redovno poslednjih 100 godina Davali su i neke priloge o igracima domacih pa sam jos,mudro ,odlucio da budem na strani istih

            Poprilicno dobro poznajem pravila igre(jedino imam nedoumica u vezi nekih sudijskih odluka koje su mi bile cudne) pa sam uzivao u utakmici u kojoj je SF pregazio goste.
            Nekoliko igraca me je odusevilo(sto vjerovatno i nije bilo tesko s obzirom da nijedan mec prije ovoga nisam gledao...ma ni minut ) Mladi QB Colin Kaepernick,kojem je ovo bio prvi start sezone i odusevio je i ove komentatore pa je vjerovatno odigrao dobro po svim kriterijumima Justin i Aldon Smith koji su ugazili protivnike!Pogotovo ovaj drugi od kojeg niko nije mogao pobjeci On me je impresionirao.A bio je i neki Bowman koji nije stajao cijelo vrijeme...ludak neki zeci Bio je svuda.
            Uglavnom,Chicago Bears se nisu mogli sastaviti,a i taj touchdown do kojeg su stigli je cini mi se bio proizvod pogresne procjene sudije jer sam vidio da su se ovi iz SF-a bunili oko tog faula koji se desio prije toga.

            Kao sto rekoh,upoznat sam sa pravilima igre ali nemam pojma kako funkcionise NFL(koliko traje sezona,koji je sistem...kad je PO,koliko timova itd.)Nakon odgledane utakmice sam se zapitao zasto koji k nisam ranije pratio NFL U naredna 2-3 dana cu da iscitam sve korisno na sta naidjem na netu da bi se uhodao u NFL Jedini sport koji pratim(koliko-toliko) a koji funkcionise po slicnom principu je NHL(ne gledam redovno a sad kako je lockout,imam vremena da uglavim jos jedan sport ) pa cu valjda bez problema ukapirati

            Svidjeli su mi se ovi 49ers-i pa cu eto navijati za njih Nadam se da nisu neka rupa od tima
            Racunajte od danas jos jednog redovnog posjetioca ove teme

            ...e bilo bi dobro ako neko moze da postavi linkove od nekih sajtova koji prate NFL,izbacuju vijesti,rezultate i sl. pa da se malo uputim.

            Comment


            • http://profootballmock.com/nfl-qbs-o...-our-sponsors/






              @Powerslave - drago mi je da si se priljucio mladoj ali odabranoj ekipi. Ekipa za koju navijas je veoma jaka a jos plus im nije igrao prvi QB (mada se meni vise svidja Kaepernick). Aldon Smith je zivotinja. 5.5 sackova u jednoj utakmici

              Ima dosta sajtova na kojima mozes da se informises.

              www.nfl.com (ovde imas highlighte)
              www.espn.com (ja ovde pratim rezultate i statistiku)
              www.yahoo.com/sport
              www.cbssports.com

              Pitaj sta god te zanima.

              Comment


              • Odgledah highlightse Hvala za linkove
                Sistem uopste nije komplikovan koliko sam ja mislio Mada ce mi trebati vremena da popamtim ekipe i ko je iz koje divizije itd To cu vjerovatno zapamtiti kroz utakmice
                E sad,sta me zanima.Utakmice se uvijek igraju cetvrtak,nedelja i ponedeljak?Kako sudije odredjuju koliko jardi minusa ce dodijeliti nakon nekog prekrsaja?

                Ovi 49ers-i su dobra ekipa Vidim da imaju solidan skor i nadam se da ce igrati PO

                Comment


                • Za svaki prekrsaj ima tacno odredjen broj jardi kojim se kaznjava tim.

                  Ninersi su svakako jedan od glavnih kandidata za titulu

                  EDIT: http://profootballmock.com/battle-of...skins-cowboys/


                  Comment


                  • http://aol.sportingnews.com/nfl/stor...ban-chip-kelly

                    Evo malo nagadjanja oko novih trenera sledece godine. Evo skraceno

                    Eagles - Chip Kelly (Oregon) Molim te Chip ne idi, uzmi titulu pa onda. Medju pet najboljih trenera u koledz fudbalu, kralj, veoma harizmatican i inteligentan, forsira jako brzu igru, no huddle, rizicne akcije, scrambling QBeve, sve ce to lezati Phili. Mogao bi da napravi veliki hit. Odbrana mu nije jaca strana i morace u tom slucaju da uzmu nekog zlog koordinatora. Ali hocu da vidim da uzme Coaches Trophy sa Patkama, pa nek ide onda.

                    San Diego - Andy Reid (Philadelphia) - Malo sta se tu menja, umesto jednog odlicnog trenera luzera dolazi drugi. Reid nije zaboravio da trenira i zove akcije, samo je nestalo motiva izgleda. Treba mu novi pocetak u talentovanom timu a Chargersi to jesi. Treba i nesto da ga odvoji od secanja na sina koji je preminuo u trening kampu Phile tokom predsezone. Opet ce imai turnover prone QBa, videcemo kuda ce o ici.

                    Cleaveland Browns - John Gruden (ESPN) - Dosta pogledati ime i prezime, nista vise ne treba. Veoma talentovani tim sa takvim genijalcem, mogu svasta da naprave ako stvarno dodje do ovoga, mada mi je to nekako najmanje realna varijanta u ovoj prici.

                    Kansas City Chiefs - Bill O'Brein (Penn State) - Nekadasnji ofanzivni koordinator Patsa, sjajno je odradio ovu sezonu sa razbijenim Penn Stateom koji se oporavlja od velikog skandala. Sa tako oslabljenom ekipom i teskim rasporedom ima sasvim solidan skor, uz retko kreativan napad za koledz nivo. Ima odlicnog RBa za pocetak, draft da uzmu dobrog QBa, odatle sve ide lakse.

                    Dallas Cowboys - Nick Saban (Alabama) - Wet dream veceg dela Texasa koji se odlaze vec neko vreme, mozda je sada vreme, covek siluje u SEC koledze iz Texasa vec dosta godina. Garret nije dovoljno dobar trener za tako jaku fransizu. Prosto. A Saban je verovatno najbolji trener u koledz fudbalu u poslednjih nekoliko decenija uz Urbana Meyera. Uvek pravi strasne disciplinovane odbrane od klinaca sakupljenih uglavnom iz Texasa. Neverovatan autoritet, Ipak izgleda da ima sindrom Duleta Vujosevica, moze da trenira likove koji ga gledaju kao Boga i slusaju ga kao vojska, kada treba da kontrolise zvezde, to bas ne ide tako glatko. Ali ako se desi, vecina americkih medija ce biti okusirana na taj tim i tog trenera.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Ovi iz Detroita su takvi luzeri da je neprijatno.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Cekaj...nije jos gotovo. Utakmica je takvo ludilo da se mozda jos nesto desi.

                        Comment


                        • Ma aj bre, opet ce pobediti ovaj malokrvni horor tim iz Texasa.

                          E pa ko vas hebe, kada ste cave i trcite a necete neki screen ili kraci pas. Jako me nerviraju ovi moderni filozofi od trenera, ne bi rizikovali ni malo.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Sada da izgube i Cowgirls i da mi nabijemo raspojasano drustvo sa zelene strane NY da se ovo spere.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Aj ima i toga, ali veci mi je utisak sto su se usrali pa na 3-em down-u sutirali FG i to sa 47 jardi.

                              Comment


                              • Originally posted by ZGNS View Post
                                Aj ima i toga, ali veci mi je utisak sto su se usrali pa na 3-em down-u sutirali FG i to sa 47 jardi.
                                Kazem, kad si cava i treba da te kazne. Ovo im se desava vec xti put.

                                Vidim da su sudije vec pocele sa proseravanjem da bi american team dobio za Dan zahvalnosti, malo mi se slosilo. Pisaj bre Roberte po onom predimenzioniranom smaforu.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X