Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Monta Ellis #11 View Post
    Sto zezate svestenika.....kazu da ce Tebow kod Jets-a resavati sve goal-line situcaije ove sezone....uvek je imao potencijala za vrhunskog FB
    U koliko hoces da se kladimo da ce biti startni QB do 9. nedelje. Pritisak medija + psiho Sanchez. Gotovo je sigurno po meni. Prvi put kada Mark napravi svoje tipicno samounistenje pocece atmosfera kao u Denveru prosle godine.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Sta bi sa Vilmom? Smanjili na 8,9 tekmi?

      Opet su Saintsi jaki kao crna zemlja.

      Comment


      • Cim imaju Brisa. Covek je najbolji igrac lige, automatski su i oni prejaki. Da je Pejton zdrav bio bi drugi najbolji igrac lige ali ovako...

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Cim imaju Brisa. Covek je najbolji igrac lige, automatski su i oni prejaki. Da je Pejton zdrav bio bi drugi najbolji igrac lige ali ovako...
          Za mene je Willis najbolji igrac lige

          Comment


          • U Americi postoji ona:

            In New York everything is bigger

            Zamisli Tebowmaniju tamo. Uzas boziji, ostatak lige ne bi imao smisla. Dodaj tu Rexa, Revisa, Santonija i jos nekoliko psihoa, to je pokretni reality show.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Za mene je Willis najbolji igrac lige
              NFL je liga kvoterbekova, najlosiji kvoterbek je vredniji od najjaceg defanzivnog igraca, tuzno je ali je tako. Willis jeste top MLB ali kvoter je kvoter.

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                NFL je liga kvoterbekova, najlosiji kvoterbek je vredniji od najjaceg defanzivnog igraca, tuzno je ali je tako. Willis jeste top MLB ali kvoter je kvoter.
                Ma ja se lozim na MLB-ove jbg

                Ceka se Kuechly

                Comment


                • Rej je najveci. Ne raspravljam na tu temu. Nesto kao KG samo jos bolje.

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Rej je najveci. Ne raspravljam na tu temu. Nesto kao KG samo jos bolje.
                    Naravno,ali bio je bas los prosle godine. Mada bio je i Willis protiv Saintsa

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Naravno,ali bio je bas los prosle godine. Mada bio je i Willis protiv Saintsa
                      Nije bio los samo je prilagodio ulogu, ne moze vise da bude pas rusher ni hard tackler, sada malo contain, ostarele noge

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Nije bio los samo je prilagodio ulogu, ne moze vise da bude pas rusher ni hard tackler, sada malo contain, ostarele noge
                        Onda to nije taj Ray No,nebitno. Najbolji defanzivac svih vremena sto se mene tice. U bilo kom sportu

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Onda to nije taj Ray No,nebitno. Najbolji defanzivac svih vremena sto se mene tice. U bilo kom sportu
                          Bajro Zupic.

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Dodaj tu Rexa, Revisa, Santonija i jos nekoliko psihoa, to je pokretni reality show.
                            Zaboravio si legendu

                            Comment


                            • Meni Nicka Mangolda jako zao sto deli svlacionicu sa tim debilima.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Meni Nicka Mangolda jako zao sto deli svlacionicu sa tim debilima.
                                +1. Bas gotivim tu debelu dobricinu

                                Comment

                                Working...
                                X