Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NebojsaNS View Post
    Nisam nasao, ko?
    Lloyd

    Comment


    • To bi bilo odlicno Lloyd vec poznaje McDaniels-ov sistem ali ne verujem da ce ga St.Louis tako lako pustiti,mada oni imaju 2. pika na draftu sad ne znam kako ovaj draft stoji sa WR....

      Comment


      • Blackmon je najbolji WR, tu je cini mi se i Broyles, koji drzi sve zive rekorde za hvatace u SEC sto nije mala stvar, mada je ipak ovaj prvi bolji. Mada oni uzimaju Kallila (OL) 1/1. Ako dodje, bice fantazija, mada se ja nekako najvise nadam Osiju (da se ne naljuti Mac).
        Last edited by Nebojsa; 07-02-12, 16:22.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Vrlo moguce da ce St.Louis da trejduje tog 2. pika tako bar za sad pricaju,ali cisto sumljam imaju oni dosta rupa sto u odbrani i napadu.
          Za NE gledam ove "mock draft" rane verzije i vecina su DE,S ili CB uglavnom odbrana,bas me je prijatno iznenadio McCourty od kada je poceo da igra na poz. S.

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            Blackmon je najbolji WR, tu je cini mi se i Broyles, koji drzi sve zive rekorde za hvatace u SEC sto nije mala stvar, mada je ipak ovaj prvi bolji. Mada oni uzimaju Kallila (OL) 1/1. Ako dodje, bice fantazija, mada se ja nekako najvise nadam Osiju (da se ne naljuti Mac).
            Ne diraj mi Osi-a, pratim ga od rookie sezone, za njega cu da ujedam.



            Salim se, rekao sam ti onaj dan da ce nas on najverovatnije napustiti, ali ja se nadam da ce uprava bar pokusati da ga zadrzi, a ne da ode olako kao Steve prosle sezone, mnogo ga gotivim. Bio je u onoj prvoj garnituri Giants-a koju sam pratio uz Strahan-a, Collins-a, Toomer-a, Tiki-a i ostale.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Ma sta ce vam Osi kada imate ono cudoviste zvano JPP

              Comment


              • Mi smo bili na ivici da dovedemo Osija prosle predsezone. Sa njim, Carterom i Ninkovichem to bi bio jedan od boljih outside pass rusheva u NFL, jos sa Wilforkom, Spikesom i Mayom unutra. Moc, moc.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment




                • Ostali delovi u related.

                  Comment


                  • "Everyone" CBSSports.com's Mike Freeman talks to in the NFL believes Peyton Manning will sign with the Redskins if/when he reaches free agency.
                    "And I mean just about everyone," Freeman emphasized, without claiming inside information. This comes on the heels of a weekend report that two people close to Manning believe it's "very likely" he will end up with the Redskins. We have no doubt the Redskins (and Dolphins) will be hot on Manning's heels. Mike Shanahan can't afford another lost season, and the Skins have room under the cap to sign Manning and add talent on offense. The question is whether Manning's interest dovetails with conventional wisdom in the NFL.
                    Sta mislite Manning u Redskins-ma........

                    Comment


                    • Not gonna happen. Ali u teoriji, konacno velika zvezda u DCu (sem Ovechkina u Capsima realno nema nikog), dobro zvuci. Ali nema on sa kim tamo da igra, imace 6 teskih utakmica sledece godine u toj diviziji, nek im upadne jos 6 jakih timova, eto ti recepta za katastrofu za njegovo ne bas savrseno zdravlje. Ne verujem.
                      Last edited by Nebojsa; 08-02-12, 16:59.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Redskins-i mogu sigurno da mu ponude naj vise novca znajuci njihovog vlasnika Snyder-a,ali ne verujem da je Peyton-u to primarni cilj trazice on neki bolji tim,a ko ce to da bude niko ne zna 100% ima mnogo nekih glasina

                        Comment


                        • Covek zbog kojeg sam zavoleo Patse



                          Kakva je to odbrana bila, najezeim se, ovi danasnji ne vrede dovoljno da im zavezu patike, sa izuzetkom Wilforka i mozda Ninkovicha.
                          Seymour - Taylor - Warren
                          Vrabel - Bruschi - Izzo - Phifer,
                          Law - Harrison - Samuel - Milloy.

                          Trener Ludi Bill, koordinator Dom Cappers. Moc, moc, jedna od najjacih odbrana ikada
                          Last edited by Nebojsa; 08-02-12, 23:35.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Nikada necu zaboraviti kada u finalu AFC-a ne znam koje godine Tedi jednom rukom hvata Dzeroma Betisa u naletu i treska ga o zemlju. Potez kakav u zivotu nisam video. Zamisli koliko je to veliko kada Rej Rej-a nikada nisam video da je tako nesto uradio

                            Comment


                            • Bruschi,Vrabel i Rodney

                              Comment


                              • Od kad do kad traje sezone NFL-a.

                                Au kakav ludak je bio ovaj Law kakvu odbranu je igrao .
                                Last edited by stefan12; 09-02-12, 09:46.
                                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                                Comment

                                Working...
                                X