Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Seahawks timed T.O. at 4.43, 4.45 in the 40
    According to GM John Schneider, the Seahawks timed Terrell Owens at 4.43 and 4.45 in the forty at 220 pounds before signing him.
    "Here is a 38-year-old man that came in, weighed 220 pounds, and ran 4.45, 4.43 and once he did that ... I didn’t see that coming," Schneider conceded. "... He ran really well, dropped his hips really well, worked his way back to the ball, didn’t drop a ball and was really quite impressive." Schneider also hinted that Owens, as expected, will be on a zero-tolerance policy in Seattle.

    Comment


    • Ovo lici na pravdanje navijacima zasto ce sledece godine kao prvog risivera tima gledati dedu sa problemima u glavi koji nijedan klub nije zeleo nazad. A cak i da jeste ovoliko izmeren njegova brzina je oduvek bila najmanji problem.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Nego ko ce njima da bude QB...koliko sam nesto pratio Flynn,Jackson i ruki Wilson su imali podjednake sanse sada ko se izdvoijo od njih troice nemam pojma....mada ja mislim da ce starter da bude Flynn ali videcemo....

        Comment


        • Moja pretpostavka: Flynn pa ce od kraja sezone preuzeti Wilson. Jako mi je zao Wilsona, da ima jos 7, 8 santimetara bio bi treci najtrazeniji QB na draftu, moze decko mnogo. Gledao sam ga 3 puta u mecu i svaki put je bio odlican. Nesto losija verzija Drewa Breesa.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Mene najvise zanima sta ce Luck i RGIII da urade ove sezone ocekivanja su velika za obojicu ali mislim da je veci pritisak na RGIII....

            Comment


            • Originally posted by Monta Ellis #11 View Post
              Mene najvise zanima sta ce Luck i RGIII da urade ove sezone ocekivanja su velika za obojicu ali mislim da je veci pritisak na RGIII....
              Zanimljivo koliko se to promenilo, do pre nekoliko meseci, Srecko je bio jedini vredan pomena sa ovog drafta, a sada RGIII postade veca zvezda. Znaci jos uvek nesto i taj Heisman... KOntam da ce obojica biti odlicni, mozda ce se Robert bolje snaci jer ima velicinu za trenera, iako igra u tezoj diviziji i ima tezi raspored. Bice bas zanimljivo, i to i videti da li ce Cama ili Daltona uhvatiti sophomore slump.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Tesko da ce neki rookie QB da ponovi Cam-ovu sezonu od prosle godine,mnogi govore da je RGIII sposoban za tako nesto ali mislim da ce to da bude tesko...NFC East je zajeban sam po sebi a jos ove sezone igraju protiv AFC North-a (BAL,PIT)....a sophomore slump je vrlo moguc za ovu dvojicu,kako kazu americki novinari def.kordinatori su imali ceo off-season da se pripreme za Cam-a pa ce mo da vidimo rezultate

                Comment


                • I on je spremao nesto novo, klasicna trka u naoruzanju. A Cam tu moze da pobedi, tesko ali moze...
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Njega jedino neka povreda moze da zaustavi a vrlo je moguca jer on dosta trci,mada je prosle godine dosta dobro izbegavao kontake sa def. igracima...ali uvek moze da se nadje neki lik da mu se zakuca u koleno i eto problema....
                    Last edited by Monta Ellis #11; 08-08-12, 19:50.

                    Comment


                    • Jel se gleda preseason? Hoce biti kakvih streamova?

                      Comment


                      • 1. Da.

                        2. Da.

                        Veceras debituje veliki Peyton, ne znam tacno kada je mec, cini mi se oko 3 nocas.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • U jedan cu da gledam novoh Newtona,pa posle prelazim na NEP.

                          Comment


                          • Kakve ruke ima Julio Jones

                            Comment


                            • Tebow postao fullback

                              EDIT: kad mi mvp lajkuje post znam da sam napisao nesto glupo
                              Last edited by .....; 12-08-12, 10:55.

                              Comment


                              • Sta mislite o RGIII nije lose odigrao za ono vreme dok je bio na terenu ....mada je jos uvek tesko nesto vise govoriti treba da ga vidimo u drugoj i trecoj utakmici pa da donosimo neke zakljucke o njemu....

                                Comment

                                Working...
                                X