Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2015/2016

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Steta sto nema prenose nekih meceva Lige Adelante, i pokraj ovakvog siromasnog fudbalskog vikenda.

    Sent from my G3 using Tapatalk

    Comment


    • Bio je danas u 12.00 na SK 2 derbi kola Kordoba - Alaves. Nazalost, nisam bio u prilici da gledam. Baskijci su slavili sa 1-2 i nastavili svoju borbu za sam vrh tabele. Nalaze se tamo gde niko nije ocekivao da ce biti. Ista stvar je i sa liderom, Leganesom.

      Nastik i Oviedo su slavili danas a vidim da Saragosa gubi iako bi pobedom mogla da uhvati prikljucak u borbi za mesta koja vode u plej-of.

      U svakom slucaju, ima jos dosta da se igra u Segundi. Tu je i pomenuti plej-of.
      Last edited by Bogi; 27-03-16, 16:36.

      Comment


      • Eeee, ali taman prođe ova pauza, uželiš se fudbala za vikend...a ono BUM! El klasiko...

        I po meni je ovo možda i najbolji termin (subota 20:30). Jedini možda bolji je nedelja veče, ali tu su negde...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • While it amounted to more than €200m 5 years ago, Atletico debt will be completely erased as early as 2017. (AS)
          Cholo revolucionar.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...-clutches.html

            Ipak..

            Performans ala David Dien.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Popi Gary Neville otkaz.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Kasne dva mjeseca, mnogo je glupo sto su mu sad dali otkaz

                http://en.valenciacf.com/ver/57041/c...-oficial-.html

                Valjda ce Gigsa dovesti kao zamjenu

                Pelegrini idealan za Valensiju inace.
                sigpic

                Comment


                • Zamisli zovu Mojesa il Rodzersa?!
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Ma nisu toliki idioti, ici ce po Spanca ili Juznoamerikanca, Sampaoli ili Pelegrini ovako na prvu.

                    Iako bi bilo sjajno da izaberu Gigsa
                    sigpic

                    Comment


                    • Trebali su lepo da sačekaju do kraja sezone i da uzmu Paka kao ljudi. On bi im legao samo tako...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Eh sad ide sezona MNF-a. Jel se vraca odmah na poziciju pundita Gary. Da ga cujemo da li je promjenio misljenje o tome koliko treba kritikovati menadzere.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Mislio sam na Paka Hemeza. Mislim da je on zreo za neki ozbiljniji klub...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Ceka njih ozbiljna rekonstrukcija ekipe.
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Cisto sumnjam da ce praviti neku ozbiljnu rekonstrukciju ekipe jer za tim uopste nema potrebe, ali sa druge strane necu biti iznenadjen ukoliko se desi suprotno jer od ove Valensije mogu svasta ocekivati.

                              Linija odbrane kao i vezni red su sasvim dobro popunjeni, kako kvalitetnim igracima tako i brojem igraca te se po potrebi mogu vrsiti rotacije tokom sezone. U fazi napada je najveci problem jer je Negredo ove sezone u potpunosti ispod nivoa iako se mozda i nije ocekivalo nesto pretjerano od njega ali bas je podbacio. Alkaser je vec odavno talenat i cini mi se da on nikako ne uspijeva, za sada, da predje u fazu kada ce biti konstantan duzi period u pogledu postizanja golova medjutim jos uvijek je mlad. Dakle, prije svega morali bi da rijese pitanje napadaca. Sto se tice krilnih pozicija, treba vidjeti kakav je status Fegulija, ostaje li ili odlazi pa u skladu sa tim rijesiti i tu poziciju. Santi Mina kao i Rodrigo mogu sigurno bolje u odnosu na ovu sezonu i bilo bi dobro da ostanu tu naredne sezone. Ja sam licno ubjedjenja da trebaju samo jednog igraca dovesti (napadaca) uz uslov da niko od bitnijih igraca ne napusti klub te uz pravi sistem novog trenera ovaj tim moze mnogo a to je minimum 4. pozicija na tabeli na kraju sezone.

                              Diego Alves
                              Kanselo - Mustafi - Abdenur - Gaja
                              Pareho - Danilo
                              Feguli - Andre Gomes - Mina/Rodrigo/Piati
                              ???/Alkaser

                              Comment


                              • Cudna ekipa skroz. Ja ocekujem bas tumbanje u sredini. Ne znam ko njima moze da pomogne.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X