Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2015/2016

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Njima samo treba trener sa iskustvom i gvozdenom palicom. Ovo je ekipa koja mora da se bori za top4. Slažem se sa Convictionom, samo bi ja stavio pre Enca Pereza na sredinu umesto Danila. Danilo je talentovan, bez sumnje, ali nije još na tom nivou. Rotacija sledeće sezone, a one tamo možda za prvu postavu. Treba da otkupe Čeriševa na kraju sezone, on može da im bude vrlo koristan u napadu.

    Špic je pod moranje, jer ono što Negredo pokazuje, nije nikako dovoljno. Baš je podbacio. Jedan ozbiljan špic totalno menja ovu ekipu. A para imaju za tako nešto. E da, ta zadnja linija mi deluje prilično nesigurno. I kad već imaju para, jedan dobar štoper bi legao. Nesigurni su poprilično pozadi...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Ako Rafina misija u Engleskoj ne uspe, mozda je vreme da se vrati na mesto uspeha, a do tada moze bilo ko, nemaju kud.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Vreme je da Pako Hemez preuzme klub gde ce dobiti iole ozbiljnu lovu. Valensija je klasican underperformer, uz par korekcija su lagano u borbi za 4. mesto sa novim trenerom.
        sigpic

        Comment


        • Prema mom misljenju, jedina stvar vredna pomena pri ovom Nevilovom mandatu u Valensiji bila je prebacivanje Kansela na krilo, gde je pokazao kakvim sposobnostima raspolaze. Videcemo da li ce ga i naredni trener isprobavati na tom mestu.

          Nastavlja se trenerska vrteska, Lim se na neki nacin i igrao sa velikim klubom u poslednje vreme.

          Originally posted by Conviction View Post
          Cisto sumnjam da ce praviti neku ozbiljnu rekonstrukciju ekipe jer za tim uopste nema potrebe, ali sa druge strane necu biti iznenadjen ukoliko se desi suprotno jer od ove Valensije mogu svasta ocekivati.

          Linija odbrane kao i vezni red su sasvim dobro popunjeni, kako kvalitetnim igracima tako i brojem igraca te se po potrebi mogu vrsiti rotacije tokom sezone. U fazi napada je najveci problem jer je Negredo ove sezone u potpunosti ispod nivoa iako se mozda i nije ocekivalo nesto pretjerano od njega ali bas je podbacio. Alkaser je vec odavno talenat i cini mi se da on nikako ne uspijeva, za sada, da predje u fazu kada ce biti konstantan duzi period u pogledu postizanja golova medjutim jos uvijek je mlad. Dakle, prije svega morali bi da rijese pitanje napadaca. Sto se tice krilnih pozicija, treba vidjeti kakav je status Fegulija, ostaje li ili odlazi pa u skladu sa tim rijesiti i tu poziciju. Santi Mina kao i Rodrigo mogu sigurno bolje u odnosu na ovu sezonu i bilo bi dobro da ostanu tu naredne sezone. Ja sam licno ubjedjenja da trebaju samo jednog igraca dovesti (napadaca) uz uslov da niko od bitnijih igraca ne napusti klub te uz pravi sistem novog trenera ovaj tim moze mnogo a to je minimum 4. pozicija na tabeli na kraju sezone.

          Diego Alves
          Kanselo - Mustafi - Abdenur - Gaja
          Pareho - Danilo
          Feguli - Andre Gomes - Mina/Rodrigo/Piati
          ???/Alkaser
          Mina je uglavnom i pocinjao na tom mestu krilnog napadaca ali mislim da je njemu ipak mestu u spicu. Sa druge strane, nije logicno da igrac Negredovog kalibra bude na klupi. Za ''Zver'' je sve krenulo lose kada mu Nuno nije pruzio pravu sansu, izgubio je samopouzdanje kao jedan od najvaznijih elemenata igre napadaca.

          Voleo bih da vidim sistem sa dva napadaca. Pako Alkaser me odusevljava iz meca u mec, ima fenomenalan pregled igre, tehniku, osecaj za prostor i dodavanje. Jednostavno mi je gust gledati ga. Iako fizicki nesto drugacije konstitucije i brzine, prema fudbalskom znanju izuzetno podseca na Davida Vilju. On i Negredo bi u nekim boljim okolnostima, gde mslim na strucni stab, mogli da predstavljaju odlican tandem. Mina je eksplodirao u poslednje vreme, ali sa njim ne treba zuriti. Uostalom, postoji mogucnost da Negredo na leto napusti klub, videcemo.

          Enco Perez i Havi Fuego nisu pokazali zbog cega su dovedeni, i to narocito mislim na Argentinca. Pijati je vec dugi niz godina clan ovog tima i smatram da zasluzuje sansu na mestu levog krila. Andre Gomes ume sve sa loptom, i prilicno je nezgodan za protivnike sto se fizikalija tice, mislim da su on i Pareho sigurni clanovi prvih 11 u bilo kojoj kombinaciji.

          Ocekujem da se u narednom periodu prvom timu za stalno pridruzi omaleni talentovani veznjak Fran Viljalba, jos jedan dragulj spanskog sjaja. Tek mu je 17 godina.


          U svakom slucaju, Valensija ima kvalitetan i, barem u ovom trenutku, zaokruzen sastav. Vec naredne godine, uz podizanje forme nekoliko pojedinaca i novog trenera, mogu da ponovo razmisljaju o 4. mestu.
          Last edited by Bogi; 30-03-16, 22:50.

          Comment


          • Na Pereza sam apsolutno zaboravio jbt.

            Dosao je kao veliko pojacanje a daleko od toga da je opravdao ocekivanja.

            Moze formacija i sa dva napadaca svakako, naveo sam samo jednu mogucnost ali imaju nekoliko igraca koji mogu igrati na vise pozicija. Npr. Kanselo moze igrati lijevog i desnog beka, lijevo i desno krilo, znaci cetiri pozicije po potrebi a primarna bi morala da mu bude desni bek ipak. Ja mislim da moze da postane bas jako dobar desni bek ako se bude najvise profilisao na toj poziciji.

            Comment


            • To sto si ga prevideo u ozbiljnoj analizi dovoljno govori o tome kakav je utisak ostavio.

              Naravno, naravno. Iskreno, mislim da bi Pareho i Andre Gomes mogli da odrade posao na sredini, ili jedan od njih u paru sa Danilom. Mada ima logike da njih trojica budu tu, uz Fegulija, Minu i Alkasera, to je zaista ''sigurica''.

              Comment


              • Predsjednik Valensije

                Lay Hoon: “I can’t guarantee that important players won’t leave this summer. In this business, money is an important factor.”
                Odlazak Andre Gomesa bi bio najveci gubitak.

                Za Pareha mislim da se ne moraju brinuti.

                Comment


                • Ide Murinjo po Gomesa, jos Mendesov igrac.
                  sigpic

                  Comment


                  • Veliki dan stigao.
                    Barcelona - Real Madrid 20:30 SK 1
                    Utakmica bez nekog prevelikog rezultatskog značaja (i ako pobjedi Real, u šta čisto sumnjam, najbolje da će Barca ispustiti 7 bodova prednosti u zadnjih 7 kola), ali utakmica od psihičke važnosti i za jedne i za druge za nastavak takmičenja u Ligi Šampiona.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Kladionice bas daju prednost Barsi, 1.50 na pobjedu.

                      Premala je to kvota za ovakav rivalitet, pa da su u ne znam kakvoj formi.
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Jel moze ovaj AM jednom da dodje 1 u 1
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Aaauuu kakav drugi gol atletika
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Golman levat a Torres se razigro .
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Pa zato je 1.50 zbog rivalstva, realno je 1.15, kao Đoković - Nišikori, to je taj odnos snaga.

                              Barsa može da kiksa u nekim manjim utakmicama, ali u ovim velikim stisnu do daske, kao u LŠ prošle sezone ili u Madridu jesenas.

                              Joj brate meni je to nekako malerozno

                              Valjde neće Real prekinuti ovo strašnu seriju
                              Last edited by Jax Teller; 02-04-16, 15:59.
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Sudija zalutao.

                                Kukavička igra Reala.

                                Sudija i Real uništili el klasiko.
                                Last edited by goku; 02-04-16, 20:13.

                                Comment

                                Working...
                                X