Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2015/2016

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Aleksa View Post
    Samo srpski i postoji, koliko ja znam

    http://www.sports-x.net/sk4.html

    Pa znam da ima i neki Slovenski,i Hrvatski valjda..
    Ali hvala u svakom slučaju,odličan je link
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Atletico rutinski. Primili 12 golova u 29 utakmica.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Cholo sigurno drzi drugo mjesto.
        Last edited by Rossonero; 12-03-16, 21:48.

        Comment


        • Valensija ako ne uspe da da gol do 60min ima da izgubi ovo. Napada i sve ali Levante mnogo konkretnija ekipa.

          Fali nesto ovoj ekipi Valensije, nekako se svi trude ali nekako slabo..
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • I evo ga Levante 1:0....
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Nemoj da se zaebavamo Limeni, ko se trudi bre. Ekipa koja gubi, ne može pola sata da napravi kršten napad. Niti trče, niti napadaju, niti išta... Da mi ovako ekipa igra, šamarao bi ih na kraju utakmice..sramota...

              Budi iskren, koliko si puta u ovom drugom poluvremenu na ekranu video Fregulija, Paka ili Rodriga? Pareho se faktički raspada. Od glavnog igrača do nevidljive prilike na terenu...

              Potpuno zaslužena pobeda Levante-a. Pokazali su jedno 150% više želje i uzeli 3 boda. Drago mi je zbog majstora Rossija što je dao gol. Vraća se polako u formu. Mnooogo važna pobeda za Levante, konačno hvataju priključak u toj borbi za opstanak...

              p.s. Šta da kažeš za ekipu koja za 90 minuta nije uspela jedan korner da izvede...
              Last edited by z0La; 13-03-16, 13:01.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Nije bilo za ocekivati da Nevilova Valensija uradi bilo sta na stadionu na kojem daleko ozbiljniji timovi ''slepih miseva'' nisu mogli nista da urade u prethodne dve godine.

                Nuno, covek koji je vratio tim u LS i u jednom trenutku bio konkurent za titulu, nije dobio ovoliko sansi za popravni.

                Comment


                • Ja se smijem zakleti da ce Henry biti bolji menadzer od Nevila, iako je kao pundit sraman.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • 29 utakmica, 34 boda. ne pamtim lošiju sezonu Valencije.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Strasno je brz Gameiro.

                      Ibora nije imao tezak zadatak.

                      Comment


                      • Odlična tekma za sad. Brza, napeta, pravi derbi....

                        Bakambu iskoristio dobar centaršut Rukavine...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Ma igraju oni Zola trče. Ali nekako su veštački i sve što rade ispada presmešno. Sramotni su baš, cele sezone tako igraju i pre Gerija. On baš ništa njim ne donosi.

                          Ovo za Henry.. ko zna mozda se poklope neke stvari i pokida a možda ga i doveka ekipa kao Valensija koji nekako boli uvo tj neće ispasti i to je bitno.

                          Nisam očekivao da će promeniti nešto previše ali kada je ekipa toliko nezainteresovana da pobedjuje pitaš se jel to do trenera ili do igrača? Daleko da ga opravdavam ali najlakše je svaliti na njega ili trenera pre.
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Najbolja tekma citavog vikenda Sevilja-Viljareal.

                            Viljareal moze bas da odere nekoga iz PL za Bakambua.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ne zna se sta je bolje, asistencija Adriana ili gol Bakambua.

                              Comment


                              • Kakva utakmicaaa....

                                Ima sve, lepi golovi, autogolovi, još samo fale crveni kartoni, mada je moguće da će i toga biti...

                                Originally posted by Conviction View Post
                                Ne zna se sta je bolje, asistencija Adriana ili gol Bakambua.
                                Definitivno gol...slabijom nogom uhvatiti onako lepo volej...
                                Last edited by z0La; 13-03-16, 16:15.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X