Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Kakve legende
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Bravo Vengeru doveli smo Dzaku sad slobodno mozemo da napadnemo LS...pred sezonu u kojoj ce da se potrose silne pare i da se dovedu vrhunski igraci(dva Mancestera,Celzi i vj Liverpul) mi dovodimo igrace koji nisu puno bolji od onih koje imamo ako su i bolji...jedina dobra stvar vezana za ovaj transfer jeste ta da se to zavrsi na vrijeme da igrac prodje pripreme sa ekipom i da se uklopi...

      Comment


      • Ako si sekunde pratio tekme od povrede Santia, jasno je svima zasto je Xhaka doveden.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by seskfabregas View Post
          Bravo Vengeru doveli smo Dzaku sad slobodno mozemo da napadnemo LS...pred sezonu u kojoj ce da se potrose silne pare i da se dovedu vrhunski igraci(dva Mancestera,Celzi i vj Liverpul) mi dovodimo igrace koji nisu puno bolji od onih koje imamo ako su i bolji...jedina dobra stvar vezana za ovaj transfer jeste ta da se to zavrsi na vrijeme da igrac prodje pripreme sa ekipom i da se uklopi...

          Comment


          • Samo kazem blago vama kad ste zadovoljni sa takvim pojacanjima...

            Comment


            • Idi navijaj za City oni ce dovesti brutalna pojacanja, nemoj da budes nezadovoljan.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ja nemam misljenje, nit znam kako igra, necu sudit igraca dok ne zaigra.

                Ne mora Arsenal sad kupovat iskljucivo big money igrace, bitno je dovest pravo pojacanje koje donosi napredak i nesto sto nemamo.

                Samo klinac moze razmisljat o pojacanjima kroz prizmu poznatih i razvikanih

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Idi navijaj za City oni ce dovesti brutalna pojacanja, nemoj da budes nezadovoljan.
                  Druze navijam za Arsenal skoro 15g tako da mozes ti da ides da navijas za Siti, Psz i slicnima...Dzaku sam gledao par puta, nije mi se ucinio nista specijalnim mada moje misljenje i nije toliko vazno...volio bih da donese odmah napredak ali citajuci analize njegove igre cisto sumnjam u to...druga stvar je sto je vama 4mjesto i 1/8 Ls uspjeh pa ne zelite nista da kritikujete i sve vam je super...

                  Comment


                  • Originally posted by seskfabregas View Post
                    druga stvar je sto je vama 4mjesto i 1/8 Ls uspjeh pa ne zelite nista da kritikujete i sve vam je super...


                    Kazes, citas forum redovno i predano te si upoznat si s nasim misljenjima i potpuno si nas prozreo.

                    Comment


                    • Originally posted by Henryj View Post


                      Kazes, citas forum redovno i predano te si upoznat si s nasim misljenjima i potpuno si nas prozreo.
                      Citam redovnije u poslednje vrijeme ali stvarno nisam upoznat sa misljenjima pojedinaca...priznajem da sam prenaglio sa tim zakljuckom. Samo sam iznerviran cinjenicom da nam se godina servira ista prica (stadion, troskovi, nema igraca na trzistu, raznim izgovorima)

                      Comment


                      • Originally posted by seskfabregas View Post
                        Citam redovnije u poslednje vrijeme ali stvarno nisam upoznat sa misljenjima pojedinaca...priznajem da sam prenaglio sa tim zakljuckom.
                        Oprosteno ti je, idi mu miru.

                        Comment


                        • Super ti navijas 15 godina, ja navijam 13 godina, jel tebe 2 godine cine vecim i boljim?
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Super ti navijas 15 godina, ja navijam 13 godina, jel tebe 2 godine cine vecim i boljim?
                            Ne cini me boljim, samo je bilo malo previse drsko sa tvoje strane da me "tjeras" da navijam za druge klubove, zar ne?

                            Comment


                            • Lol,Henryj i Aki našli zajedničkog neprijatelja

                              fabregas
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Tvoj stav je bio da nije dovoljno spektakularno pojacanje, otuda i moj odgovor.

                                Sto se tice Xhake on je upravo ono sto trebamo. Najmladji kapiten u Bundesu, znaci lider, ima odlican pas, super pregled igre, misice i nije picka. Upravo ono sto je Arsenalu falilo, da igrac primi loptu na 30m od svog gola i pokrene cijeli tim. Da gradi otpozadi.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X