Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svonsi lagano dobijaju, a Everton je u velikom kanalu, pola ekipe povredjeno. Evo bas gledam na Toffee tv, pricaju navijaci da bi voleli da izgube od Liverpula 4,5:0, samo da vide ledja Martinezu, i da bi rezultat 1:0 bio uspeh, tako da bi on ostao na klupi, vidim i oni su poceli sa nekim klincima, za mene neshvatljivo da takva ekipa zavrsi tako lose sezonu. Po sastavu su u top5 ekipa u PL, ali Lester dobija to lagano. Generalno jedan poraz i Lester je u problemu, poraz i neresen rezultat i sve je na Sparsima, ali s obzirom da je vec pola ekipa zavrsilo maltene sezonu, ne vidim kako ce neko da ih dobije od ovih ekipa.
    Last edited by Brian McShtull; 18-04-16, 23:30.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Kako ja mrzim ljude koji bi da njihov tim izgubi.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ček Everton je u top5 ekipa ili?
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Ne bukvalno ali nisu sigurno ni za 14,15 mesto,gde su već bili pre nekog kola
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Burnley-Middlesbrough
            20:45

            4 kola do kraja.

            Svaka rijec je suvisna.

            Ajdeeee!!!!!!!!!!!!!


            See you soon, Premier league!!!!
            Last edited by Dule Krtola; 19-04-16, 07:13.

            Comment


            • Mauricio Pochettino

              Comment


              • Originally posted by Freshman View Post
                Kane top5 napadac sveta, eto jbg rekao sam.
                One (two) season wonder .

                Spoiler
                Sledece sezone u zagradi ide three
                sigpic

                Comment


                • evo ga promašaj od sinoć hahahah,valjao sam se,i posle ovoga zabije komada 2

                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
                    One (two) season wonder .

                    Spoiler
                    Sledece sezone u zagradi ide three
                    A Berahino i Austin? : p


                    Kad smo kod super-predviđanja, sjajno je bilo i moje da Depaj može da odigra Hazardsku ulogu. I onda Eden odigra slabiju sezonu od Lingarda.
                    Last edited by Abel; 19-04-16, 10:52.

                    Comment


                    • Ja nisam bio za Ostina, ali za Saida pre Kejna - priznajem.
                      sigpic

                      Comment


                      • Berahino je posebna priča,bar iz mog ugla,igrač najmanje kriv

                        Sve je počelo kad je WBA poslao ponudu za Fazija ali ih je Totenhem odbio zato što je bila em niska ali ni to nije bio problem tolko,kolko konstrukcija same ponude,isplata na rate i tako niskog iznosa, što je iznerviralo Levija pa je on poslao ponudu za Berahina s tim da je uzvratio istom merom pa se nakon toga jelte,uvredio predsednik WBA

                        I onda teraju inat i jedan i drugi,na kraju Totenhem nije ni doveo napadača(ajd to je neka šira priča) ali čak i ako je na kraju Poch vuko neke konce,Levija krivim isključivo zato što je sve u početku zamrsio,na drugu stranu WBA ne prodaje Berahina kome samo pada cena a nemaju nikakve koristi od njega.Pjulis nema ništa sa tim,tamo predsednik maltene sve vodi.

                        Pa ni to nije bilo dovoljno,nego je WBA odbio i Stouk za Berahina....sve to naravno ne opravdava ono kukanje preko tvitera samog igrača ali treba ipak imatu u vidu to da je on mlad,čak mi je i Pjulis tu ispao mnogo smešniji kad je izašo sa nekim pričama o moralu i šta ti ja znam


                        eh da,izgleda da još nije gotovo,pošto je Hjuz izjavio baš pred utakmice sa Tot da su zainteresovani za Bera al da imaju konkurenciju u Totenhemu




                        zaboravio da pomenem to zašto traži baš takvog napadača Poch,očito da je Kejn br1 no sa ovim želi napadača koji može funkcionisati u sistemu 4-4-2,po mom mišljenju Berahino je i najbolje igrao jedno vreme u tandemu sa onim likom iz Nigerije,ne sećam se kako se zove,plus da ima napadača da odmeni Kejna,šteta kažem samo što Ingsa nisu uspeli da zapakuju,oni bi tu bio isto super

                        Cela ta priča oko tog dovodjenja odnosno nedovodjenja napadača možda na kraju i skupo košta Totenhem
                        Last edited by saburo sakai; 19-04-16, 11:34.
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Nisam juce gledao utakmicu, sada sam odgledao... kakav fudbal igra Tottham

                          Kane u TOP3 napadaca, ne u TOP5, kakva je to masina...

                          Gundogan prvo Pepovo pojacanje.

                          Comment


                          • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
                            One (two) season wonder .

                            Spoiler
                            Sledece sezone u zagradi ide three


                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Totnem igra kao švapska repka. Harmonija.

                              Hari Kejn - pola čovek pola mala mreža.
                              Last edited by Abel; 19-04-16, 14:03.

                              Comment


                              • A da nije bilo LE pitanje je kad bi dobio prilliku,ne znam dal se secate ali Poch je u pocetku forsirao starije napadace,dok ovom jedva da je minuta dao sve do LE nakon cega su mediji krenuli da slinave kao po obicaju za svako Englesko "deriste" ,cak se Poch nesto naljutio ,u fazonu "nece meni mediji sastavljati tim".

                                Kejnu je prvi prilku dao Servud ako ne racunamo pozajmice

                                Mnogo,mnogo se stvari poklopilo Pochu,maltene svaki put kad mu se neko povredio,klinac sa klupe upadne i pokida i on namesto da padne,dobije novog igraca na raspolaganju
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X