Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Sigurno ti nisam to napisala, odnosno podsetila te tada na dato obećanje da nećeš više da pišeš u MU temi, jer si bio tako fin i kulturan.
    Ali opet pominjem po ko zna koji put tu rastegljivu granicu. Nije problem da su ljudi kultivisani, pa nismo divljaci pobogu... čak je i Henryj malo tako više na svoju ruku, neartikulisan, ali ga ne doživljavam kao nekog koji namerno onako piše i provocira....ali ne umemo često, većina bar (mada neki i nikada) da "prenesemo na papir" normalnim tonom, bez ironije, i bez tih provokacija svoja različita mišljenja. Uostalom ne moraju to biti bukvalno provokacije... nekada se i nečije šale pogrešno shvate, neko nema baš visok prag tolerancije, ustao na levu nogu...itd.. pa se često mnogo toga pogrešno razume.. uostalom video si vrlo dobro šta sam napisala skoro kod Novaka o sličnoj temi... nemam aposlutno ništa protiv normalne diskusije. Tako da slobodno dođi, dobrodošao si... a fan teme nećemo ukidati.
    Bio sam kulturan stvarno, kao i uvek.

    Smeta mi ta preostljivost na tim navijačkim temama, jbt. ko da je dete u pitanju, a ne strani klub.

    Evo ja nisam navijao za Lester ove godine zato što je to Lester, već bi navijao za bilo koji klub tog ranga da se našao u toj pzociji. To je esencija sporta, da se desi nešto što u realnom svetu ne može, da manji "tuku" velike i bogate.

    Šta meni znači neka boja dresa i grb kad ih nisam nikada uživo gledao. Mogu da navijam za reprezentaciju jer je to moja zemlja i klub iz mog grada jer je to moj grad, a strane klubove mogu da simpatišem ili ne sipmpatišem. Gotivni su mi od velikh: Arsenal i Barsa, a ne volim United, Bajern, Juve i Real. Ali to ne znači da neću navijati i protiv Arsenala i protiv Barse ako neki manji klub može da uzme titulu, tipa Lester ili Atletiko, Valensija, Deportivo nekada. Kad su samo veliki u trci, onda za ova dva i protiv ova četiri.

    Meni je igra na prvom mestu, fudbal, emocije i strast koje izaziva.

    Comment


    • I gokara udara po vinjaku.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          Kada igra za repku gori je on na terenu od vecitog kancera zvanog Zoran Tosic u sta smo se vise puta uverili.
          Da ali zato Brašanac kida i tsl.

          Ne mlati praznu slamu Mariću, ceo kolektiv je truo, a kad smo kod repke uvek trebaju da igraju najbolji, u ostalom zato se i zove reprezentacija,

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Nije ovo tačno za Romana,pa čovek nikad izjavu nije dao a sigurno nije komentarisao nešto o Klaudiju
            Niti sam ikad nešto pročitao da ima neke zle krvi izmedju nas i njega

            Ako bi ovo bila polazna tačka,onda možeš čoveku prebacivati gotovo za svakog trenera kome je uručio otkaz,no nebitno,tvit nema veze sa vezom ali nije naodmet braniti klub i u takvim situacijama

            Čak šta više on je u Čelziju imao "super" rezultate kad pogledaš malo širu sliku i koga je sve trenirao nakon nas,ovo je verovatno postao neko ko ima buthurt od Čelzija
            Last edited by saburo sakai; 03-05-16, 11:30.
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Da li tvit ima veze sa vezom najbolje ce znati Ranijeri, a nisam ga ja napravila, vec sam prenela jedan od mnogo slicnih ili istih.
              Ali recimo da je mnogo veca poenta da nije bio uspesan u Celziju, dobio otkaz, a da ce Celzijevi igraci napraviti spalir u poslednjem mecu za Lesterovce pre predaje pehara PL.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Zanimljivo je da je Clattenburg u oba prekrsaja bio samo par metara od dogadjaja.

                  Comment


                  • Mogu samo da budem zahvalan sto sam imao priliku da pratim ovu sezonu PL..ej Lester uzeo titulu,koliko god da ponavljam i dalje nestvarno..alal vera svima
                    MESSI 10

                    Comment



                    • sigpic

                      Comment


                      • Nema potrebe ti da se pravdaš Olja,ne zameram ja ništa tebi,samo kometarišem sam tvit


                        Pa u tome i jeste fazon,nije on bio baš tolko loš u Čelziju,istina je da se sprdaju svi na njegov račun danas(pričam za period u Čelziju) ali to je više vezano za onu jednu sezonu pod Romanom

                        On je vodio Čelzi kad nisu imali tolko kinte i uspeo je da ih ugura na kraju u LŠ,onom pobedom protiv Liverpula,maltene da nije bilo toga,možda Roman nikad ne bi ni kupio Čelzi

                        To je pisao neko ko prati fudbal zadnjih par godina a i to je pitanje

                        Listao sam njegovu temu baš na inostranim forumima nedavno(da pročitam još neko mišljenje) i ne vidim da su ga nešto kritikovali više no druge menadzere,jedino što su mu baš zamerali to je prodaja Vajza(on je tada bio kapiten) ,tipa kao kad bi sad neko došo i prodao Terija

                        al eto,baš pod njim smo doveli Lamparda,nego da ne smaram sad,nije to ni tolko bitno,poenta je da nema nekog sukoba izmedju nas i njega

                        ako neko ima šta da zameri Romanu,onda su to Skolari,AVB,di Mateo pa možda čak i Murinjo kad bih baš cepildačio i uvažio stav Murinjovaca ali nikako Ranijeri

                        iako kad bih baš gledao samo stanje na papiru,onda ispada da se sad on Romanu nešto dokazao,jelte
                        Last edited by saburo sakai; 03-05-16, 12:06.
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Svaka čast Ranijeriu ali nemoj da zaboravimo Nigela koji ih je vratio u Championship i koji ih je uveo u PL i koji ih je zadržao u istoj. Maestralan posao je odradio. Pogotovo što je dolazio u klub u zajebanim situacijama.

                          I najjača stvar od svega i nešto zašto cu obožavati Ranijeria jeste taktika 442. Hvala ti majstore što je nisi otpisao. Nego si se posprdao sa "velikanima" .
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Poketino je bas klasa, kakav intervju posle utakmice, kapa dolje.
                            sigpic

                            Comment


                            • AFC Bournemouth have confirmed they have paid a fine of £7.6m for breaching financial fair play rules.

                              Accounts submitted to Companies House for 12 months up to July 2015 show the club were fined for breaching Football League rules for overspending during the season they were promoted from the Championship.

                              Bournemouth were told in December they would face a financial punishment for their accounts.
                              Plati sad pa nek ide život

                              #rakijasmajli
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Saburo mora da tera kontu :vinjaksmajli: i .

                                Nije problem Bou. da plati bitno da su ostali u ligi. Baš ih boli uvo sada za ffp
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X