Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zanimljivo je to da svi spominju samo Vardija i Mahreza.

    Gdje je u toj prici Kante koji je ove sezone prekucao ligu?

    Da se razumijemo cijela ekipa Lestera je odigrala maestralno, ali eto kada se vec spominju igraci cudno mi je da je vecina zaboravila na Kantea.

    Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
    Last edited by Rossonero; 02-05-16, 22:36.

    Comment


    • Pre godinu dana...

      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • pa samo neznalice i klinci spominju njih dvoje, cela ekipa je igrala na neverovatnom nivou, neponovljivom

        Comment


        • Originally posted by Rossonero View Post
          Zanimljivo je to da svi spominju samo Vardija i Mahreza.

          Gdje je u toj prici Kante koji je ove sezone prekucao ligu?

          Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
          I Morgan i Hut i Drinkvoter i Simpson i Fuks i Olbrajton i Uljoa i Okazaki i Šlup?

          Nemojmo da umanjujemo značaj ovih igrača, stvorena je opasna hemija između njih, i možda da nije bilo jednog ili dvojice od njih pitanje je da li bi osvojili ligu. Bez obzira na to što su Mahrez, Vardi i Kante imali ludačku sezonu. Svaki je dao značajan doprinos za ovo dostignuće.

          Comment


          • I Hut jedan od najzaslužnijih..
            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • Svi, svi, apsolutno su svi zaslužni što je Leicester osvojio titulu. Ne samo Vardy i Maherz nego svi igrači. Prava hemija između svih njih.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Daj nemojte sad da klasicno balkanski cepidlacite, svako ko je pratio zapamtice ih sve do jednog.

                sigpic

                Comment


                • Head apsolutno potpisujem tvoj post.

                  Jedna velika bajka je ispisana veceras.

                  Lester gori!!!

                  Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by aleksapfk View Post
                    pa samo neznalice i klinci spominju njih dvoje, cela ekipa je igrala na neverovatnom nivou, neponovljivom
                    Kako majkoviću dvoje??? Ko je tačno od njih dvojice žensko?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Comment


                      • Mada realno,Mark Švarcer najzaslužniji
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Datum 13.7.2015, 17.54 h, Post #583

                          Mladi i neiskusni Princoni u svom skromnom domu objavljuje post u temi:

                          Predsezona - PL & Championship 15/16 (pripremni mecevi, transferi, spekulacije)



                          Ostalo je istorija.

                          Spoiler
                          Vilsherica udara like

                          Comment


                          • Ne znam sta ste mene napali za to pamcenje igraca. Mene koji je rekao da je Kante igrac lige. Smijesno. Bas smijesno. Ja sam pricao o kontekstu da su ova dvojica najvise dali onog sto zapravo donosi titulu. GOLOVE

                            Ne osvaja se liga pretrcanim kilometrima i uspijesnim startovima.

                            Ali u svakom slucaju zna se kontekst moje recenice. I ponovo se pokusavju spinovati moje rijeci da ih umanjujem, a x puta sam rekao da ne umanjuje, zasluzuju svi da budu upamceni i bit ce upamceni. I svaka im cast na tome.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Gledam već po netu počeli da prozivaju.

                              Premier lige title:
                              Vardy, Mahrez, Simpson, Drinkwater... - 1
                              Gerrard - 0
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Aki nemoj da mislis da prozivam tebe.

                                Opcenito i po drugim forumima citam gdje se spominju samo Vardy i Mahrez.

                                Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X