Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cvrsta ruka samo

    Zolu za moda-the executor
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Sam Allardyce: transcendental meditation helps me cope with relegation battle
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Da se ne zajebajemo ja praktikujem meditaciju pomaze 100%
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Kakva bre meditacija...

          Ima jedan prirodni lek...zovu ga SeS.... Uzimati po potrebi 2 puta dnevno...
          Pomaže u svim stresnim situacijama
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Dobra ti ta expresna meditacija Aki,kad stizes kad si stalno na forumu hahaha

            Il ti zapravo odes na drugi nivo pa se u takvom stanju ulogujes na forum ,transendujes se u temu Arsenala

            Umesto u jednu tacku,Aki se skoncentrise na sliku Vengerice
            Last edited by saburo sakai; 07-05-16, 12:05.
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Aki meditira, pije sto mu spremi Maja Volk, organizuje sektu, uziva covjek
              sigpic

              Comment


              • Na forumu sam s mobitela konstantno, ono kad cekam da se pojave ljudi ili kad radim, a radim povazdan pa mogu da ispratim uvijek sta se desava jer mi je koncentracija 15min maksimalno.

                Meditiram pred spavanje, u prosjeku u 3 ujutro oko 20min, fokus na disanje. Moram priznati svakodnevni stres me ne dotice previse.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Ali kako malo treba da panika zavlada u odbrani

                  Kakva spodoba da ovim naocarima.
                  Last edited by l1m4r; 07-05-16, 12:56.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Van Gaal brat moj. Kako brat cvike nabaci
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Kakvo jebeno mucenje. Kao matorci od 40+ godina u balonu.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Jbt, mi bismo bez Martiala bili Swansea na tabeli.

                        Comment


                        • A što nema Martiala? Videh da je trebao da bude u prvih 11 ali ga nema?

                          p.s. Sad videh u vašoj temi da se povredio na zagrevanju...
                          Last edited by z0La; 07-05-16, 13:35.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Gospode kakav krš od igre, tima, taktike(?), trenera...šta je ovo majku mu bož'ju, pa ovo ne liči ni na šta!
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Svonsi je na odlicnoj 13. poziciji, nemoj tako

                              Comment


                              • Crveni za Brajton ko kuca,probusi mu nogu kramponom
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X