Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gundogan ce kod Pepa.
    sigpic

    Comment


    • Dzaki je san da igra u PL, ide i on kod Pepa kazu.
      sigpic

      Comment


      • Taman ce Pep pokupi konkurenciji sve opcije za klasu u veznom a Mikel i Lukas nastavljaju da se takmice ko ce duze opstati u svom klubu.
        sigpic

        Comment


        • Mora da promijeni cijeli vezni red sem Silve. Ture mu ide, Fernando je balvan i nije njegov tip igrac uopste, Delf vidimo se, iako ostane zbog toga sto je Englez ostaje ali ga zapinjati nece, Fernandinjo je masina ali 30 godina i tesko da ce mu biti startna postava, prezivjece on vjerovatno. Isto tako mora dovesti nove bekove i jos jednog napadaca. Mozda i stopera jer Kompanija ubise povrede.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Rossonero View Post
            Izgleda da Cholo napusta Atletico na kraju sezone.

            Naravno da se kao sljedeca njegova destinacija spominje Chelsea.
            Ovo je s konja na magarca. Za Simeonea ce biti zainteresovani manje-vise svi timovi, a verujem da moze pronaci neki koji je top kvalitet a pri tome igra LS.
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Kao npr? Nema dje da ode iz Atletika bez u Englesku. Nece ni ici inace nidje, ali jednostavno nema dje. A Colo mi ne izgleda kao tip koji bi vodio PSZ npr. Znaci PSZ ili Engleska. A u PL samo moze u Celsi ili Mancester.
              sigpic

              Comment


              • Ma jasno je da Pep mora 15 igraca u naredna 3 roka da promeni ako zeli svoj fudbal mada ja mislim da ce u odredjenoj meri morati da se prilagodi ligi.

                Kakav ce samo kvalitet fudbala biti ako dodje i Cholo u Celsi, NBA u fudbalu.
                sigpic

                Comment


                • Dovest ce Alabu u City i igrat ce mu u vezi.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Bas bi haos bio kad bi PL imala cetiri od pet najboljih strucnjaka planete, ali rekoh vec presmijesan izvor za Simeonea, odma je to demantovano. Colo bi se najlakse snasao u PL, jedino je problem sto ne zna engleski, ali to se da brzo rijesiti. Pep i Klop ce da furaju neku svoju pricu, da edukuju, to evo za sad uspijeva samo Poketinu od stranih strucnjaka, Colo ima tu ostrvsku taktiku, slicno kao Murinjo, mislim da bi se najlakse adaptirao.

                    Rekao je da nema dovodjenja igraca iz Bajerna, mada je rekao to i za Barsu pa je doveo Alkantaru. Iako je ovaj bio nezadovoljan i zelio je da ide. Ima dovoljno po Njemackoj igraca mimo Bajerna koji su na brutalnom nivou i odma mogu da dominiraju u PL.
                    sigpic

                    Comment


                    • Meni je Gvardiola najprecenjeniji trener na svetu. Sa Bajernom je imao vrhunske ekipe zadnje dve sezone a prvo Real pa onda i Barsa ga demolirali, ali bas demolirali. Ima priliku da se izvadi ove sezone ali sumnjam da ce uspeti. Nemacku ligu ne racunam, tamo nema konkurenciju kao ni PSZ u Francuskoj, 'aj da kazemo da ima vecu konkurenciju nego PSZ ali svejedno nedostiznu, bilo ko bi sa ovom ekipom Bajerna uzeo titule u prethodne 2 sezone.

                      A u Barseloni... Eno i Enrike izdominirao prosle sezone, jos ruznije nego Pep u bilo kojoj. Makar po meni je Barsa prosle sezone igrala bolji fudbal nego u bilo kojoj od Pepovih sezona.
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Nece Klop previse edukovati a i on ima tempo za PL samo mu fale igraci po njegovom ukusu i koji su sposobni da urade nesto kada se protivnik povuce.

                        Ako dodje Cholo, samo fali Karlo koji bi posle Bajerna mogao opet u PL. Jedino ako se ne vrati u Milan kad najure Mihu koji bi onda mogao da zameni Ziku u Sarenici, to je taj nivo seljane.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Casiraghi View Post
                          Taman ce Pep pokupi konkurenciji sve opcije za klasu u veznom a Mikel i Lukas nastavljaju da se takmice ko ce duze opstati u svom klubu.
                          Rekao sam ti ja jos onomad, da i Gundo i Granit verovatno idu kod Pepa. Mi ove pare za Xhaku necemo dati sigurno, a Gundo jbg ima da bira gde ce.
                          Ma nisu vise ni Nemci ludi, sa transferima Firmina i Kevina, otislo je i njihovo trziste dodjavola, svaki jaci igrac 30m, nema vise jeftino prolazenje. Sane 40m, ma idi bre.

                          Nece Aki Pep nikoga iz Bayerna dovoditi, 100%.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Na osnovu cega si donio zakljucak da je Mihajlovic seljacina?
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Apsolutno, Klop sa presingom ima sve predispozicije da gazi u PL, visoko postavljena ekipa, brzina, transformacija, sve je to ok, ali nije bas da onako kao sto je Borusija igrala igraju timovi u PL. Njemu treba dati dva prelazna, prirpeme pa cemo vidjeti dje je. Jos ce Englezi mozda i nauciti da igraju fudbal i uraditi nesto na nekom sampionatu vodi ih Vojo ove godine vec do titule

                              Cuo sam da je Miha dobio povjerenje iako je Lipi u prici. Lipi dinosaurus, nista ne zna, pametno sto se drze Sinise.
                              sigpic

                              Comment


                              • Majstor Lipi, cudi me da 10 godina ne moze naci posao. Kako klubovi ispustaju iz vida takvog maga? Pregazilo coveka vreme.
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X