Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlicno ako nece, otvaraju se vrata Arsenalu da uzme Alabu, to je transfer koji ja prizeljkujem, pa makar znacilo 40-50 m za takvu igracinu. Koja tek treba da udje u svoj prime.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by Mr.M View Post
      Na osnovu cega si donio zakljucak da je Mihajlovic seljacina?
      Dodje covek u NS s vremena na vreme i obidje restorane, seljak na kub a i zna se sta je radio kroz karijeru od pljuvanja u usta nadalje. Djilkos najobicniji koji misli da je svu pamet ovog sveta popio. Dovoljno je ono menjanje broja Kolarovu izmedju dve tekme sa repkom da vidis koja je to dijabola.

      Lipi je zaboravio fudbala vise nego sto ce Miha i svi ostali srpski treneri ikad znati. Ne blamiraj se zivota ti vec 5 godina.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Odlicno ako nece, otvaraju se vrata Arsenalu da uzme Alabu, to je transfer koji ja prizeljkujem, pa makar znacilo 40-50 m za takvu igracinu. Koja tek treba da udje u svoj prime.
        Nije da ti kvarim nade, ali sanse za to da se desi su veoma mizerne, da ne kazem nikakve.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Freshman View Post
          Nije da ti kvarim nade, ali sanse za to da se desi su veoma mizerne, da ne kazem nikakve.
          http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...ues-world.html

          Ako nece u City ima jos par opcija, a svi znamo da ga Wenger maksimalno gotivi. Pokusao on ovo ljeto, ali nije bilo sanse.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Alaba ako ode iz Bajerna, sto ne vidim da ce se desiti, moze da bira izmedju Reala i Barselone.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Casiraghi View Post
              Dodje covek u NS s vremena na vreme i obidje restorane, seljak na kub a i zna se sta je radio kroz karijeru od pljuvanja u usta nadalje. Djilkos najobicniji koji misli da je svu pamet ovog sveta popio. Dovoljno je ono menjanje broja Kolarovu izmedju dve tekme sa repkom da vidis koja je to dijabola.

              Lipi je zaboravio fudbala vise nego sto ce Miha i svi ostali srpski treneri ikad znati. Ne blamiraj se zivota ti vec 5 godina.
              Blamiram se 5 godina a 3 godine nisam pisao na forumu.

              Znaci da bi neko bio dobar trener mora pre svega da bude gospodin? Pa sta je jedan Murinjo sve radio, a za Mihajlovica manje-vise svi imaju reci hvale u Italiji. Zato smo tu gde jesmo, sto ne podrzavamo nase ljude u inostranstvu nego strane, a da je bio pametniji Kolarov bi letio iz reprezentacije, po pravilu uvek steti, nikad nije ostavljao srce na terenu.
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Cini mi se da je Lippi trenirao neki Kineski klub kada je dobio otkaz posle neuspeha sa Azurima u JAR. Moj omiljeni trener, definitivno covek zna vise od Mihajlovica, ali ne znam koliko bi se snasao u Engleskoj.
                Klopara je strasan trener ali dzabe kada nema krstenog igraca na sredini nego mu igraju svakakvi igraci poput Lukasa, Milnera i Alena itd.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Originally posted by Mr.M View Post
                  Majstor Lipi, cudi me da 10 godina ne moze naci posao. Kako klubovi ispustaju iz vida takvog maga? Pregazilo coveka vreme.
                  cuj nije mogao naci posao Bio selektor Italije 2004-2010 plus uzeo covek grdne pare po Kini dok je trenirao Guangzhou Evergrande

                  Alaba u Arsenal

                  Comment


                  • Ma kakvi, ko bi uzeo covjeka koji je osvojio Mundijal i taktickog velemajstora? Tompuse palio sa novcanicama od 100 dolara dok je "radio" u Kini
                    sigpic

                    Comment


                    • Sto bi se reklo:"Jebe mu se tacno".

                      Sminka je Lipi bio i kapiram da je ostao.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Originally posted by Mr.M View Post
                        Blamiram se 5 godina a 3 godine nisam pisao na forumu.

                        Znaci da bi neko bio dobar trener mora pre svega da bude gospodin? Pa sta je jedan Murinjo sve radio, a za Mihajlovica manje-vise svi imaju reci hvale u Italiji. Zato smo tu gde jesmo, sto ne podrzavamo nase ljude u inostranstvu nego strane, a da je bio pametniji Kolarov bi letio iz reprezentacije, po pravilu uvek steti, nikad nije ostavljao srce na terenu.
                        Murinjo nekad predje granicu dobrog ukusa ali sigurno nece pljuvati coveku u usta, dizati transparente ratnim profiterima i ponizavati maloletnice i konobare koji ga posluzuju. Pritom presao igricu i sve osvojio u zivotu.

                        Tu smo gde smo bas zbog takvih poput tebe. Satro sve znam, sve stizem, sve pratim, u sve se razumem, pisem za Biser a ustvari ne znam nista.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by l1m4r View Post
                          Sto bi se reklo:"Jebe mu se tacno".

                          Sminka je Lipi bio i kapiram da je ostao.
                          Samo najvece postovanje za Il Mistera. U onim zlatnim danima Serije A zna se ko je takticki bio najbolji. Lipi i Kapelo pa sve prazno.

                          sigpic

                          Comment


                          • U toku meca u stanju da promeni 3 formacije i da ne vidis trunku oscilacije i neuigranosti. Gospodar taktike i veliki smeker.

                            Don Fabio isto majstor, prvi trener za kojeg sam znao. U ono vreme kad je uzeo Skudeto s Romom je bio bog za sve do pojave Zozea, sinonim za rec trener. I danas cim izgovorim rec trener on mi prva asocijacija, valjda zbog tog ranog detinjstva.
                            sigpic

                            Comment


                            • Delimicno se slazem da je Miha seljacina, a narod koji on prezentuje je u vecini jos gori.Mada nisam bas za pljuvanje nasih po svaku cenu.Da se ne lazemo Kolarov je jos veca seljacina.

                              Comment


                              • Miha i Kolarov su se i pokacili zato sto su potpuno isti. Ja sam samo naveo primer menjanja broja sa 11 na 3 izmedju dve tekme kao jednu od vecih Mihinih gluposti, kao ne moze on da nosi njegovu 11-icu.

                                Imamo mozda drugacije kriterijume. Za mene takav lik ne moze u Milan koji su uvek vodila gospoda i smekeri. Eno mu Katanija u Seriji C, najavljuju ambiciozan povratak pa nek ih vadi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X