Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja vise nemam volje pratit Arsenal. Svaka sezona ista ko jaje jajetu. Tocno prije sezone mozes sastavit listu stvari koje se ponavljaju u tocno odredeno vrijeme sezone. Jedino Alexisu skidam kapu od ovih outfield igraca, kakav je to borac i Coquelin isto, samo trenutno nije na terenu. Ostali alibi igraci i kukavice.

    Comment


    • Originally posted by Topdzija View Post
      Ne moze sudija biti kriv za nesposbnost igraca.
      Bice mu kriv Foster lako on nadje krivca
      sigpic

      Comment


      • Hahahahah prvi faul covjeku hahahahhahahaah
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Do kraja mjeseca ce nas i United dostic, Tottenham se odvojit pa ce opet do kraja sezone bit borba za goli zivot u top 4.

          Comment


          • E pa Arsene, ovako se ne osvajaju trofeji. Mene iritira to sto retko ko pokusava da sutne van 16m.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Forster gasi i poslednje nade.
              sigpic

              Comment


              • Sve mi se place kad vidim kako se Alexis vodi loptu na centru i nema kom dodat

                Comment


                • Sansi je bilo bezbroj, ali realizacije nigde...

                  Comment


                  • Svaka čast Lesteru!

                    Moram priznati da sam bio od onih koji su mislili da će pasti, ali 24. kolo, oni su prvi i beže 3 boda drugom. Ako prežive sledeće 2 utakmice, nebo je granica...

                    Afobe strašno pojačanje za Bornmaut.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Arsenal prirodno zeli da se bori za 4. mesto, njima to kao borba za titulu ne mogu protiv sebe.

                      Svaka cast liderima, zasluzuju respekt, nadam se da imaju goriva za zavrsnicu. naftasi svakako imaju goriva
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Ma nije mi zbog Arsenala znam da Vengerica ne ume da osvoji ligu, vec mi zbog Petrovca. Pade decko bezveze.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Kakvi lideri, kakvi naftasi, Alli i Kane osvajaju PL ove sezone.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Ma nije mi zbog Arsenala znam da Vengerica ne ume da osvoji ligu, vec mi zbog Petrovca. Pade decko bezveze.
                            MA gde pao, stari je to lisac. 1x ko kuca
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Forster ocigledno odlucio da ne primi go u ovoj sezoni, 4 puta branio, nije primio go ..
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zero View Post
                                MA gde pao, stari je to lisac. 1x ko kuca
                                Jasta jbt, sada tek vidim dvoznak igrao dobro je. Ne da se Petrovac.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X