Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by PRINCONI View Post
    Pricalo se i da Sancez ide u Junajted na zimu jer Arsenal nece proci grupu u LS, a Junajted hoce . E sada da li Sancez prati Van Gala preko tvitera, to zaista ne znam
    Prati mu zenu na Instagramu

    Spoiler
    a i ona njega
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Prati mu zenu na Instagramu

      Spoiler
      a i ona njega
      Ja ne bih smeo da ozvanicin taj transfer dok ga Vladanov tarot ne prizna, mada je iz prilozenog stanja jasno da nas i Sancez napusta

      Comment


      • Ne moze, mora prvo Vlajko da objavi cestitke Federeru za 18. GS.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Cujem da Cech ima klauzulu u ugovoru naziva fuck this i wanna go home. Moze je aktivirat na kraju sezone ako mu se ne ne svidi boravak u Arsenalu. Cuje se svakodnevno sa suigracima i voli Romana.

          Comment


          • Opusteno tripletari, citavo ljeto ste imali predikciju da ide De Hea u Real, sad ja mislim da je red na Ozila. Real ce izdejstvovati jos ljetnji prelazni da ima, onda ce da miruje godinu dana, na zimu 2018. ionako se ne moze do vrhunskih pojacanja, sve ce da bace na ovo ljeto. Ispunice Zidanovu veliku zelju i dovesti mu Ozila kapiram. Svi zadovoljni, Ozil se vraca u top tim, Zidan ima sebe na terenu maltene, a Arsen pare da gradi arhitektonska zdanja
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Opusteno tripletari, citavo ljeto ste imali predikciju da ide De Hea u Real, sad ja mislim da je red na Ozila. Real ce izdejstvovati jos ljetnji prelazni da ima, onda ce da miruje godinu dana, na zimu 2018. ionako se ne moze do vrhunskih pojacanja, sve ce da bace na ovo ljeto. Ispunice Zidanovu veliku zelju i dovesti mu Ozila kapiram. Svi zadovoljni, Ozil se vraca u top tim, Zidan ima sebe na terenu maltene, a Arsen pare da gradi arhitektonska zdanja
              Objasnio

              Comment


              • Daj nek otvori neko Lesterovu temu, mislim da mnoge zanima šta se dešava tamo, ko se dovodi, kakvi su planovi... Zaslužili ljudi
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Dolazi Eder
                  sigpic

                  Comment


                  • Čekaj, veliki mag Manćini se još tu pita

                    Valjda su doveli nekog iz danske lige, vid'o na footyroom
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Opusteno tripletari, citavo ljeto ste imali predikciju da ide De Hea u Real, sad ja mislim da je red na Ozila. Real ce izdejstvovati jos ljetnji prelazni da ima, onda ce da miruje godinu dana, na zimu 2018. ionako se ne moze do vrhunskih pojacanja, sve ce da bace na ovo ljeto. Ispunice Zidanovu veliku zelju i dovesti mu Ozila kapiram. Svi zadovoljni, Ozil se vraca u top tim, Zidan ima sebe na terenu maltene, a Arsen pare da gradi arhitektonska zdanja
                      Kako si to lukavo smislio . Jos i da izdejstvujes da sk objavi medju vestima da Ozil ide u Real, tu bi nas pokopao tek

                      Comment


                      • http://www.theguardian.com/football/...nham-agree-fee

                        Ode Taunsend u Njuku izgleda.
                        sigpic

                        Comment


                        • Koja slika... Preslikan jbte, još u jakni Sitija...

                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Izgleda da će Vertongen na dužu pauzu. Moguć prevremeni kraj sezone zbog povrede kolena.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                              Izgleda da će Vertongen na dužu pauzu. Moguć prevremeni kraj sezone zbog povrede kolena.
                              On i Alderweireled bas dobro izgledaju zajedno, mada meni je bolji Toby mnogo bolji(inace najbolji stoper lige). Ko je njima zamena uopste? Gde je onaj Fazio iz Seville?
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Definitivno jedan od najboljih štoperskih tandema u ligi, šteta stvarno. Ja znam da imaju onog malog Wimmera, ili možda da vrati Dajera sa zadnjeg veznog na štopera...

                                BBC Sport ‏@BBCSport 59m59 minutes ago
                                Tottenham have agreed a fee with Newcastle for Andros Townsend, believed to be £12m
                                I ladno uzeše 12 miliona...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X