Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    I to dolazi od navijaca Arsenala
    Fudbal pratim sporadicno ali Arsenal u tih 11 godina nikad nije bio ovoliko nisko na tabeli, mada otpustiti Murinja i dati mu pri tom jos i 55 miliona evra otpremine je ludost. Bolje je bilo za te pare uzeti neke nove igrace ali jbg nisam ja vlasnik kluba.

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      I zamalo ispao iz lige sa ekipom koja je kostala 300+miliona
      Zamalo, Wenger je zamalo osvojio titulu i LS.

      Comment


      • Ovim tempom osvajanja bodova bi ispao do kraja, cista statistika, a posto nije stigao da zavrsi posao necemo nikada saznati, vec se mozemo osloniti samo na nauku o prosjecnim vrijednostima
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Mozda nijedan nije njegov transfer, pa je onda na nuli i opet dosao do titule. Za svako postovanje onda, Veger je u minusu 100 miliona, a ovaj na nuli i pogledaj sta je uradio, PL i polufinale LS
          Stvarno me zabrinjavas Vladane. Otkad si stavio tu tuznu vrbu na avataru, postovi ti bas nerezonski, ono iz krajnost u krajnost. Venger i minus u finansijama, pa ne ide ti to u istoj recenici nikako.

          Comment


          • Originally posted by PRINCARA View Post
            Stvarno me zabrinjavas Vladane. Otkad si stavio tu tuznu vrbu na avataru, postovi ti bas nerezonski, ono iz krajnost u krajnost. Venger i minus u finansijama, pa ne ide ti to u istoj recenici nikako.
            Mene vise vi zabrinjavate sa velicanjem Wengera, jos vecim spustanjem Mourinha.

            Comment


            • Jedna odlicna i jedna ocajna sezona uvek bolje nego dve prosecne, prosecne niko ne pamti, a Wengerica ima upravo takvu karijeru.
              sigpic

              Comment


              • Brojke ne lazu sto se Vengerovog transfer minusa tice, oslonicemo se na nauku ovdje, Aki potvrdi.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Ne racunam ja njemu onaj njegov plus jer je prodao najveceg debila sporta za 50m. Al posto Kvadrado nije njegov transfer, dodje mi da se zapitam jel i Luiz njegov transfer

                  Sto se mene tice, 90% foruma moze potpisat da se deportujem, djaba kad me niko nece deportovati.
                  Znaci ne racunamo kad uradi nesto genijalno a racunamo kad se gubi od Lestera. Objektivnost ala Milojko Pantic.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Tada ti je bio dobar, sad kad istinu zbori glupson i sl. Odgovori i na onaj minus Vengera u poslednje dvije i po godine, duplo veci od Murinjovog, a zero tituli.


                    Ako bude kao na poslednja tri posla koja je imao, Hidink je svoje odradio. Ali veliko postovanje za karijeru i shvatanje fudbala
                    Pa bolji izbor je od Juan de Ramos spored mene... mada juce citao DiMarzio objavio da je i Sheva u igri..

                    Comment


                    • Covek je prodao Matu na polusezoni(najboljeg igraca Celzija sezonu pre) koji nije odigrao utakmicu u toj polusezoni za 50milki. I to Unitedu.

                      I to je bio mnogo los potez.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Brojke ne lazu sto se Vengerovog transfer minusa tice, oslonicemo se na nauku ovdje, Aki potvrdi.
                        Pa ako gledas samo tri poslednje godine, onda je i Siti najveci klub u Mancesteru, brojke ne lazu

                        Comment


                        • Svaka njemu cast na tome ako je prodao Luiza za 50m, ali mene interesuje ako on nije kupio Kvadrada, da li je on zbilja prodao Luiza.

                          Sto se tih prosjecnih sezona tice, ne znam stvarno citav zivot covjek radi na tome da sagradi fudbalski klub i kao dokaz ima najmoderniji stadion na planeti plus ima najzdraviju finansijsku situaciju.

                          Moze se Wenger pljuvati koliko god hoce, al sve ce to pasi u vodu kad se osvoji ove sezone titula, bas kao sto je palo pljuvanje o 10 godina ne osvajanja trofeja.

                          Da mi je znati kako je prosjek zavrsiti 20 godina u top 4, a najveci menadzer svih vremena nakon 16 kola i 300m ulozenih u ekipu ne moze.

                          Cisto da ne zaboravim, niko da javi da je Celzijev zvanicni rezultat u sezoni u kojoj su prvaci -23m funti na zvanicnim finansijskim izvjestajima. Mastermind
                          Last edited by maliajnstajn; 17-12-15, 17:08.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by PRINCARA View Post
                            Pa ako gledas samo tri poslednje godine, onda je i Siti najveci klub u Mancesteru, brojke ne lazu
                            Poredi se Venger i Murinjo, Murinjo nije bio u ligi do prije dvije i po godine, ruzno bi mnogo bilo, a i bolno porediti ukupnu karijeru njih dvojice slozicemo se.

                            Isto kao sto bi ruzno i bolno biti porediti cijelu istoriju dva Mancestera.

                            Malo si pobjegao od teme u svakom slucaju. Murinjo za ovaj mandat uradio vise od Vengera, manji transfer minus, osvojio ligu, dosao do polufinala LS. To su sve cinjenice, sto se vama ne svidjaju tu se nista ne moze. Zna se ko uvijek pocne ovakva poredjenja i rasprave.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Cisto da ne zaboravim, niko da javi da je Celzijev zvanicni rezultat u sezoni u kojoj su prvaci -23m funti na zvanicnim finansijskim izvjestajima. Mastermind


                              Cekaj, ovo je Murinjov posao

                              Njegov posao nije da sagradi najmoderniji stadion ili da ima najzdraviju finansijsku situaciju, ono sto je do njega je maestralno uradio, minus od 50 miliona funti od transfera za pet prelaznih rokova je top posao. Najvazniji posao trenera, odnosno menadzera u Engleskoj je da vodi prvi tim i osvoji titulu. Sto je Zoze Murinjo uradio. Mozda bi i Venger to nekad uradio da se ne petlja u stotinu stvari, i ne glumi najsvestranijeg covjeka na svijetu, svestran jeste, ali od svega pomalo i ponesto zna da radi, nidje top nivo kao Specijalni

                              Neka ide covjek u upravu.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Svaka njemu cast na tome ako je prodao Luiza za 50m, ali mene interesuje ako on nije kupio Kvadrada, da li je on zbilja prodao Luiza.

                                Sto se tih prosjecnih sezona tice, ne znam stvarno citav zivot covjek radi na tome da sagradi fudbalski klub i kao dokaz ima najmoderniji stadion na planeti plus ima najzdraviju finansijsku situaciju.

                                Moze se Wenger pljuvati koliko god hoce, al sve ce to pasi u vodu kad se osvoji ove sezone titula, bas kao sto je palo pljuvanje o 10 godina ne osvajanja trofeja.

                                Da mi je znati kako je prosjek zavrsiti 20 godina u top 4, a najveci menadzer svih vremena nakon 16 kola i 300m ulozenih u ekipu ne moze.
                                Po povratku u Celsi jedna od prvih vesti je bila da Luiz i Mata nisu njegov tip igraca, sacekao covek pravi momenat za prodaju i izdominirao. A ko je pratio njegovu karijeru, nije tesko zakljuciti da Luiz nikako nije njegov tip stopera.

                                Te price ostavi za malu decu. Fudbal se ne gleda 20 godina unapred. Naravno da se misli i o nekoj blizoj buducnosti ali milion stvari se uvek izjalovi. Mogao je Met Bazbi 100 godina da planira, srusi se coveku avion sa igracima.

                                Svaka sledeca utakmica je najvaznija i pamte se pobednici. Hektor Kuper je takticki genije a 90% ljudi ne zna ko je covek. Pritom da je Venger bio prvi pa 16. drzali biste nam lekcije o lojalnosti i bio bi kriv Ozil sto ne trci, Ziru sto masi zicere i takticki nepismeni Ox.

                                Naravno da je prosek biti stalno u TOP4. Uspeh bi bio da imas 4 jace ekipe a ti zavrsis u 4 a u PL nikad nije bilo 4 jace ekipe od Arsenala. To je Venger. Odradice ono sto se mora ali nikad nece napraviti iskorak. Uvek biram pre trenera koji ce da izvuce 200% pa sledece sezone blagi pad, pa opet uspeh i obrnuto nego alibi likove koji posle poraza umeju da kazu samo "It was an accident."

                                Ne znam uopste cemu poredjenje izmedju njih dvojice. Murinja mogu da poredim s Pepom, Karlom...

                                U svakom drugom klubu bi Arsen Venger bio oteran posle 6:3, 5:1, 6:0 u istoj sezoni od rivala. Kao sto bi bio oteran bilo koji trener u bilo kom drugom klubu. Zoze koliko god se nalupetao ove godine, rekao je jednu dobru stvar a to je da je ovo Premijer Liga i da je pritisak normalan za sve osim za jednog coveka.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X