Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odma da se ogradim od nekih stvari,Saburo ne uživa sad to što sam pisao zadnjih godinu dana,ne znači da imam nešto protiv njega,ja bih najviše voleo da je on promenio svoj pristup i da je ostao sa nama,ako sam napisao da je zaslužio otkaz to i mislim ali to ne znači da nije bio i da neće ostati najveći u mojim očima

    samo objektivno i ništa drugo sa moje strane

    I da Limaru samo da odgovorim,moguće je da samo jedan čovek bude kriv,ne bukvalno naravno ali odkad pratim fudbal a ovde nema čoveka koji toliko detaljno prati Čelzi kao i ja,nisam video da neko tolko sistematski uništi klub u 12 meseci. Lako je vama sad da prebacujete krivicu na igrače,gde ste vi bili kad je klupko krenulo da se odmotava.

    Svom klubu želim najbolje a to je nažalost bez Žozea,sad mi je jedino žao zato što će hejteri da se skupe kao lešinari i da ispljuju čoveka za milion i jednu stvari koja i nema veze sa datim problemo,recimo to trošenje,uporedjivanje sa Vengerom i šta ti ja znam.

    Ako je neko zaslužio spomenik ispred stadiona onda je to Otac i to neće ništa da promeni pa ni ovaj cirkus kroz koji smo prošli sa njim.

    Bunkera sam se nagledao sad za ceo život i nadam se nikad više.
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Originally posted by srdjan_sl View Post
      I to dolazi od navijaca Arsenala
      sigpic

      Comment


      • Piers Morgan je specifican idiot koji je uspio da ljudi pisu peticiju da ga deportuju iz Amerike, 180k ljudi potpisalo ako se varam. Glupson, sramota od navijaca.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Postovao si nekad njegove posalice i sprdanja Junajtedu, sjecam se dobro
          sigpic

          Comment


          • Get French Football ‏@GFN_France 11m
            French media outlet RMC are reporting that Guus Hiddink has been offered a job by Chelsea & has 48 hours to respond.
            Iskreno bolje ne mozemo ni da dobijemo...

            Comment


            • Svako moze da se sprda na United, to bar nije tesko. Mojes je to omogucio
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Tada ti je bio dobar, sad kad istinu zbori glupson i sl. Odgovori i na onaj minus Vengera u poslednje dvije i po godine, duplo veci od Murinjovog, a zero tituli.

                Originally posted by DeMoN17 View Post
                Iskreno bolje ne mozemo ni da dobijemo...
                Ako bude kao na poslednja tri posla koja je imao, Hidink je svoje odradio. Ali veliko postovanje za karijeru i shvatanje fudbala
                sigpic

                Comment


                • @Ajnstajn

                  Mislim da bi 90% foruma potpisalo da se ti deportujes sa foruma.

                  Stiven Smit i Skip Bejlis bi mogli da prikupe sigurno desetine milione potpisa, ovaj je mala maca za njih.

                  Comment


                  • Ne racunam ja njemu onaj njegov plus jer je prodao najveceg debila sporta za 50m. Al posto Kvadrado nije njegov transfer, dodje mi da se zapitam jel i Luiz njegov transfer

                    Sto se mene tice, 90% foruma moze potpisat da se deportujem, djaba kad me niko nece deportovati.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Vidis i sam paralelu sa Morganom i koliko vas dvojica imate dosta toga zajednickog.

                      Comment


                      • Mozda nijedan nije njegov transfer, pa je onda na nuli i opet dosao do titule. Za svako postovanje onda, Veger je u minusu 100 miliona, a ovaj na nuli i pogledaj sta je uradio, PL i polufinale LS
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma Guus ce tu biti caretaker do kraja sezone, pokusati nesto u LS da uradi ako moze i to je to. Mislim da u ligi vise nemaju sansi za top4, nerealno mi je jednostavno, tako da je ova sezona u tom smislu, bacena. Ganjace Roman neko veliko ime na leto, ko ce to biti niko ne zna, moze samo da se nagadja.

                          Ja sam malo iznenadjen, ocekivao sam ga na klupi bar da pregura PSG u zavisnosti koliko rezultati u ligi budu trpeli, medjutim Roman je izgleda presekao, ali ne vidim kuda ce to ici i sta dobijaju sa Guusom, ili ko god da dodje da odradi posao do kraja sezone. Mozda nekakva shok terapija, ali po meni ovo nije bilo neko krajnje resenje.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Mozda nijedan nije njegov transfer, pa je onda na nuli i opet dosao do titule. Za svako postovanje onda, Veger je u minusu 100 miliona, a ovaj na nuli i pogledaj sta je uradio, PL i polufinale LS
                            I zamalo ispao iz lige sa ekipom koja je kostala 300+miliona
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Svasta, ne ispada se iz lige posle 16 kola
                              sigpic

                              Comment


                              • Blizu ispadanja koliko i Venger blizu tituli...

                                Comment

                                Working...
                                X