Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Identicno su mu napravili smetljari u Realu,identicno...ovo je najveca tuga za trenera kad ga ovako prodaju igraci za koje krvari.Nikakvi su to ljudi prije svega
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Sve je pod kontrolom, ekipi samo fali malo karaktera.

      Spoiler
      sigpic

      Comment


      • Evo ti avatar Aki

        Spoiler


        Meni bas nevjerovatno da su ga igraci prodali, a igraci se gotovo po automatizmu kunu u Murinja, sad ga prodaju i u Realu i u Celsiju. Odvratno doba manekena, ne fudbalera. Sad cim nesto malo smeta bune se dizu.
        sigpic

        Comment


        • Pep Guardiola, Guus Hiddink, Brendan Rodgers and Juande Ramos have all been touted as possible successors.
          Sigurno ce Roman uraditi sve da dovede Gvardiolu, odlicni igraci, pare ima, London, Celsi koji je najstabilniji engleski klub poslednjih godina, vrhunska skola.

          Hidink je dobar za caretakera do kraja sezone ali se malo pogubio u poslednje vrijeme, jbg i godine igraju, inace je strasan trener bio, top fudbal igraju njegove ekipe.
          sigpic

          Comment


          • Fulih za dan u ponedeljak nakon tekme.

            Kakva steta, zadrzat ce svoj neprikosnoveni status da nikada nije zavrsio u logi ispod treceg mjesta.

            Procitan je on, gdje god da ode nema od njega nista. Bas me interesuje dje ce sad.

            Saburo uzivaj
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Pa nisu hteli taj negovi bunker sistem i otuda ova pobuna (neznam sta je bio problem u Real) a citao juce cini mi se
              da je Jose dobio poziv od Perez i da je rekao da ce se vratiti u Real jedino ako iz njega odu Kasiljas, Ramos i Ronaldo..


              Guillem Balague ‏@GuillemBalague 14m
              Interesting timing. Bayern expect Pep to go. City expect him to join them. But the biggest financial offer he has is from Chelsea #mystery
              Jason Burt ‏@JBurtTelegraph 12m
              It all points to Guus Hiddink as interim (again) until end of the season at Chelsea then a move for Diego Simeone (as per today's Telegraph)
              Kolike su sanse da dodje neko od ovih dvoje na kraju sezone stim da skoro sam 100% siguran da necemo biti u Ligu Prvaka sledece godine...

              Comment


              • #theSackedOne
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Da se ljube Perez i Mou to nije tajna uopste i ja tu mogucnost ne iskljucujem uopste...igraci su debili bas mi se sve zgadilo

                  Domino efekat ce da krene uskoro...

                  Moram da odam pocast velikom nastavniku on je jedini trener u istoriji sporta kojem se tolerise 100 godina neuspjeha cak i u danasnjem vremenu
                  Last edited by AK47; 17-12-15, 15:33.
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Pitanje je koliko ce Perez jos opstati u Realu, ima masu protivnika, i previse cini mi se.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Domino efekat ce da krene uskoro...

                      Ja ga cekam ljetos, nista. Mozda sad na transferima bude stagod
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Svejedno Perez ima ovaj mandat do kraja i radit ce u njemu sta hoce i kako hoce,kao i uvijek...na kraju mandata on odlazi

                        Mislim da bratu Pepa Guardiole trenutno telefon ne prestaje da zvoni dok je Carlo 90% u Bayernu od juna
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • I dalje bolje nego Venger u poslednjih 10+ godina

                            Uzeo PL covjek odma, masina. Prve sezone na korak do titule, druge setnja. A sto ne napises koliko je zaradjeno od transfera i kako je mocno poslovao Celsi ovih godina.
                            sigpic

                            Comment


                            • Wenger otkako je u klubu nije 400m potrosio, a njegov mandat u Arsenalu i trofeji su potpuno isti kao Murinjovi u Celziju.

                              Sta su ba mocno poslovali, kad su opet u sumi u minusu u zadnjih 5 sezona?
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Wenger otkako je u klubu nije 400m potrosio, a njegov mandat u Arsenalu i trofeji su potpuno isti kao Murinjovi u Celziju.
                                Samo sto je neciji mandat 100x kraci

                                Ko zna mozda se Jose vrati 2022. da opet nesto osvoji u Chelseau,a nastavnik do tada opet prvak nece biti
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X