Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema toga ko ne zeli da igra za Murinja.
    sigpic

    Comment


    • Mogao bi ko Van Gaal da trosi cisto da bi potrosio kao prosle godine sa Di Mariom.

      Da ne bude da sam vazda negativan po tom Murinju, on je identifikovao probleme ljetos, al jebiga buraz hoces 6 igraca. Prvo ti trebaju pare, drugo ti treba da uvjeris igrace da predju i trece treba ti da uvjeris kluba da proda.

      Htio je on Stonsa, Pogbu, Grizmana, Marsijala, zamjenu za Ivanovica. Nije ni on glup, al jebiga Everton nece da proda, Atletiko i Juve isto tako nece da prodaju, a Marsijal je otisao u United gdje je i htio plus je placena basnoslovna suma za njega.

      Abramovic nije dao pare kao sto uvijek da, ali i da je dao cisto sumnjam da bi doveo svih 6 zelja. Jebiga to je 300m. I otuda ono njegovo pljuvanje kao drugi kupuju titule samo mi idemo pravim putem.

      On ce dobiti otkaz u Celziju nakon prvog sljedeceg poraza, to je svima jasno, samo je pitanje ko ce doci na njegovo mjesto i gdje ce on otici. Spominje se da je vec Mendes krenuo da mu dogovori posao sa Interom
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Nema toga ko ne zeli da igra za Murinja.
        ...i bar 150k na svakih 7 dana.

        Velika većina bi garantujem pre izabrala da igra za Pepa. Lik je nekako uravnotežen, stabilan, ne pali vatre.

        Comment


        • Posle ovih ispada i kritika igrača ne verujem da je toliko poželjan , mada naravno veliku prevagu tu pravi i klub i naravno finansije kluba .
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Nema toga ko ne zeli da igra za Murinja.
            Ja bih igrao i za Avrama Granta ili Alexa M'Cleisha samo da imam jedno 50k nedeljno.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Originally posted by gokara View Post
              Mogao bi da potroši, ali koga bi doveo? Imaju i drugi, ali teško dovode igrače koji će da prave razliku.

              Što se Moa tiče nije to više onaj trener koji je bio do 2010.g. Reputacija mu je daleko veća od onoga što je realno stanje stvari.
              Realno,kojem treneru nije reputacija veca nego sto je realno stanje stvari.Benitez kakav god da je godinama se bori da nadje posao(covjek ima jako debeo CV) dok Pellegrini kojeg ja cijenim dobije posao u najbogatijem klubu da sebi pravi sastav kakav hoce.Rodgersa isto mozes cijeniti,ali lik trofeja u zivotu osvojio nije,a LFC ga trpio tri godine i dali mu finu svotu da potrosi.Mihajlovic vodi Milan.Benitez je imao sad neku srecu da mu se poklopilo pa da vodi Real,a teze je nalazio klub od varalice Mancinija.Da Wengera ovaj put preskocim u prici,ali realno tu je ljubav presudila i ekonomska racunica svako bi drugi letio.Carlo isto veliki trener,ali uz dosta mana on opet nadje posao kad hoce i gdje hoce...Mou u svom mandatu redovno isporucuje trofeje i to je jasno kao dan.Pep Guardiola dobio najjacu masinu na svijetu(pri tome dobio cijelu ekipu na vrhuncu ne kao Inter ciji su igraci negdje na kraju karijere bili) i ta masina pojacana klasnim igracima ne isporucuje kako treba nego zakaze cim je jaci protivnik ispred njih.On zaradjuje 20 miliona eura i ja ga cijenim,ali da li je to realno stanje stvari pitanje je
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Eto im Mou, uzet ce titulu i kup, mozda i LP i ono sve sto je napravio drveni da napravi United klubinom ce Mou sjebati u 3. sezoni, pjeske.
                U svakom slučaju Wengerica onda do kraja karijere neće osvojiti PL, a ni LŠ, ako Mou dodje u Junajted. No dobro nisu bitni trofeji.

                Comment


                • Originally posted by Ser Deni ® View Post
                  U svakom slučaju Wengerica onda do kraja karijere neće osvojiti PL, a ni LŠ, ako Mou dodje u Junajted. No dobro nisu bitni trofeji.
                  I onda ja stalno poredim njih dvojicu i pljujem jednog...

                  Otkud znas da ce i Mou uzeti to, a da Wenger do kraja karijere nece uzeti nista?
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Mou je takav uzme pokaže objasni i ode. Wengerica ove sezone ako ne uzme ove sezone kada je jedno Siti konkurent, sledeće će se već oporaviti i Chelsea i United, a tu je i Liverpool. Jednostavno ne mogu Sanchez i Ozil da guraju to. Jedan ako zakaže, tu će krenuti da se gube bodovi. Nemaju dubinu. Jedino Siti može da izgura celu sezonu. Nikad bliži niste, a opet nije dovedeno nešto da bi stvarno bili konkurenti. Moje mišljenje.

                    Comment


                    • Slazem se ja da Arsenalu fali igraca, kao sto vidimo sa povredama i posebno to sto je Flamini bekap opcija. To je ogroman minus. Ali kao sto smo vidjeli u roku od 20 dana je pobjedjen Lester koji je samo jednom porazen sa 5 komada, onda je pobjedjen United s 3 komada i onda ide repke, igraci dominirali i doslo se nazad, pobjedio se Watford i Bayern. Moze ekipa u cjelini, ali prva ekipa, one rezerve nisu ni priblizno u kvaliteti. Ne daj boze da se Bellerin povrijedi ili Monreal, pa nasa odbrana bi 7 puta slabija bila bez njih dvojice, kao sto se vidjelo sinoc.

                      Ali vjera u ovu ekipu postoji i ako pobijede Labudove za vikend mislim da ce se vidjeti da je ova ekipa spremna da se bori do kraja za titulu.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Realno,kojem treneru nije reputacija veca nego sto je realno stanje stvari.Benitez kakav god da je godinama se bori da nadje posao(covjek ima jako debeo CV) dok Pellegrini kojeg ja cijenim dobije posao u najbogatijem klubu da sebi pravi sastav kakav hoce.Rodgersa isto mozes cijeniti,ali lik trofeja u zivotu osvojio nije,a LFC ga trpio tri godine i dali mu finu svotu da potrosi.Mihajlovic vodi Milan.Benitez je imao sad neku srecu da mu se poklopilo pa da vodi Real,a teze je nalazio klub od varalice Mancinija.Da Wengera ovaj put preskocim u prici,ali realno tu je ljubav presudila i ekonomska racunica svako bi drugi letio.Carlo isto veliki trener,ali uz dosta mana on opet nadje posao kad hoce i gdje hoce...Mou u svom mandatu redovno isporucuje trofeje i to je jasno kao dan.Pep Guardiola dobio najjacu masinu na svijetu(pri tome dobio cijelu ekipu na vrhuncu ne kao Inter ciji su igraci negdje na kraju karijere bili) i ta masina pojacana klasnim igracima ne isporucuje kako treba nego zakaze cim je jaci protivnik ispred njih.On zaradjuje 20 miliona eura i ja ga cijenim,ali da li je to realno stanje stvari pitanje je
                        Manje-vise svaki od ovih koje si nabrojao moze da ti izvuce krajnji maksimum ako se ispostuje dogovor iz svlacionice. Problem je sto danas igraci cim malo losije krene odmah pocinju da buse trenera, prebacuju odgovornost, prave mini klanove, ostavljaju neke uvijene poruke na drustvenim mrezama... Ne trpe kritiku, kukaju sto su zamenjeni i kad ocajno igraju, placu ako ih jednom stavis van pozicije iz taktickih razloga.

                        Evo citam neki dan na prvim pripremama kad je bio onaj sitan konflikt izmedju Brendana i Sterlinga, ovaj odmah zvao agenta da kuka. Posle kad je islo trcao tom istom Brendanu u zagrljaj da proslavi gol, govorio kako mu duguje sve a onda kad je masina stala poceo da ga busi. Toga ima u svakom klubu.

                        Zoze nikad ne bi ovo doziveo da ima par igraca mentaliteta Pandeva i Stankovica. Zavrsio bi 2. ili 3. a dogodine vratio titulu na Bridz.

                        Van Gala ne podnosim ali pozdravljam sto je Depaja oterao na klupu, takvi likovi su meni odvratniji od Koste i Suareza.

                        Jos kad moras da radis s ovim kvazi direktorima sto kombinuju sa Mendesom, Raiolom i ekipom, jeben posao. Bojim se da cemo sve cesce gledati kako jace ekipe vode obicne krpe i klimaci glavom.
                        sigpic

                        Comment


                        • Kad smo vec kod tih mini klanova, miniranja zivkanja agenata bla bla, sto cika nastavnik nije s tim nikad problema nije imao. Ne znam ni jel Ferguson ikad imao problema sa time, a ljudi uvijek u top 4 ekipe bili. Cak Wenger dok naftasi nisu dosli nije zavrsio izvan top 2 osim u onoj sezoni gdje je preuzeo tim u oktobru.

                          Stvar je samo kakav je ko karakter. Fergusonu se nije svidjao Bekam sto je poceo da ima marketinski ogroman kapital i odma ga je otjerao. Svi koji su prijetili njegovoj imperiji otjerani su. Isto tako je i kod Wengera u Arsenalu. Viera je prijetio imperiji otjeran je. Dva menadzera koja su neprevazidjena po pitanju toga i niko im ne moze nista. Nikad oni problema sa teorijama zavjere nisu imali, barem za Wengera znam sigurno, za Fergia nisam 100% siguran, ali vjerujem da je ista i kod njega situacija.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Jos jedna suptilno povucena paralela izmedju Vengera i SAFa by Aki
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Kad smo vec kod tih mini klanova, miniranja zivkanja agenata bla bla, sto cika nastavnik nije s tim nikad problema nije imao. Ne znam ni jel Ferguson ikad imao problema sa time, a ljudi uvijek u top 4 ekipe bili. Cak Wenger dok naftasi nisu dosli nije zavrsio izvan top 2 osim u onoj sezoni gdje je preuzeo tim u oktobru.

                              Stvar je samo kakav je ko karakter. Fergusonu se nije svidjao Bekam sto je poceo da ima marketinski ogroman kapital i odma ga je otjerao. Svi koji su prijetili njegovoj imperiji otjerani su. Isto tako je i kod Wengera u Arsenalu. Viera je prijetio imperiji otjeran je. Dva menadzera koja su neprevazidjena po pitanju toga i niko im ne moze nista. Nikad oni problema sa teorijama zavjere nisu imali, barem za Wengera znam sigurno, za Fergia nisam 100% siguran, ali vjerujem da je ista i kod njega situacija.
                              Preuzeli su klubove u nekim normalnijim okolnostima. Da se sa trenerima postupalo kao danas, Ferguson bi bio posle 2 godine oteran a Venger posle ispadanja od PAOK-a. Imali su dovoljno vremena da postanu gazde klubova. Da je otisao kod Florentina(kazes da je vise puta imao ponudu), Vengera bi pojela generacija potrosenih galaktikosa.

                              Nemoj ih porediti, nije ok prema Fergusonu da mu se to radi pod stare dane.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Mags Serbia View Post
                                Hvala Duletu Krtoli na lepim rečima, takođe hvala i Mostovoju na lepim rečima.

                                Gokara, ja sam taj Vladimir koji je dao intervju i kojeg poznaješ sa faksa (DIF-a). Pošalji mi privatnu poruku, ne mogu da se setim ko si. Hvala.
                                Mags bome nas ima tu profesora popriličan broj. Pozdrav od profesora DIF-a iz Hrvatske, koji je također simpatizer Newcastle-a u Engleskoj. Sad jel to do faksa il...

                                Comment

                                Working...
                                X