Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zoze Murinjo zvani NISAM KRIV
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by Topdzija View Post
      Trofej je trofej kakav god bio, sad odjednom taj superkup ispadne friendly match, a nekada se vrednovao. Vi kao niste bili zadovoljni kada vam je Moyes doneo trofej u Community Shieldu protiv Wigana? Cak mislim da mu je to bila prva sezona.

      Moyes 1 LvG 0 sto se trofeja tice u MU.
      Community Shield nije trofej, to je kurton
      Spoiler
      upotrebljeni


      Nek Arsenal uzme LŠ i FA, a ovi ljudi PL, mislim da je to fer raspodela.

      I neka Junajted bude 5. čisto da ne prekinu kontinuitet u Ligi Evrope, mora se misliti na imidž kluba.

      Comment


      • sigpic

        Comment






        • Znaci 3% sansi da ne zavrse u top4 pre duela sa Plavcima, a sada 0% sansi. Gledajuci konkurenciju, covek ozbiljno moze da se zamisli da li je ovo realno sto oni rade.

          Originally posted by Erik Dekard View Post

          Objasnjava lik.
          Originally posted by Freshman View Post
          Upratio sam malo snimak meca Leicestera od juce. Ovaj N'golo Kante je masina.
          Momak je u senci ove dvojice ludaka, but not anymore.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Niko da pomene da je jedini tim koji je pobedio Lester ove sezone - ARSENAL.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Samo da mu nabave kakav mini frižider da ima gde da sedne uz aut liniju
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • sta radi ovaj lester pa to je za krstiti se nego imam osecaj da ce na kraju zavrsiti sedmi-osmi,a voleo bih da ih gledam u ls sledece sezone
                  MESSI 10

                  Comment


                  • Živo me interesuje kakav će Lesteru biti zimski prelazni rok...
                    Al kako kolo i kolo prolazi, nekako sam sve više i više ubjeđen da mogu biti među prvih 4 u ligi, naravno.

                    Comment


                    • Originally posted by Dule Krtola View Post
                      Živo me interesuje kakav će Lesteru biti zimski prelazni rok...
                      Al kako kolo i kolo prolazi, nekako sam sve više i više ubjeđen da mogu biti među prvih 4 u ligi, naravno.
                      Njima je najbitnije da ne ode neki vazan sraf, po meni, manje je bitno koliko ce pojacati ekipu jer su odavno premasili svoje ambicije i treba da uzivaju u ovoj igri i ovom momentumu dok mogu pa dokle god ih dovede... Pojacanje je mac sa dve ostrice, ova ekipa ima takvu hemiju i toliko je simpaticna da bi bio greh dovesti nekoga i poslati nekog od ovih sadasnjih heroja na klupu

                      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Neko dobro pojačanje nebi škodilo, neki baš kvalitetni igrač, na primjer na sredini.

                        Što više budu imali kvalitnih igrača, veće su šanse da se nađu u prva 4 tima lige.

                        Jer duga je sezona. Preduga. Ne mogu jedni te isti da igraju svako kolo i da donose pobjede iliti bodove.
                        Last edited by Dule Krtola; 15-12-15, 10:56.

                        Comment




                        • Comment


                          • Originally posted by Freshman View Post
                            Ne bih se slozio oko ovoga sa BVB, on je bio pod ogromnim pritiskom tada, samo sto je uticaj medija u Nemackoj smesan u poredjenju sa Engleskom, a sumnjam da iko ovde na forumu cita neke medije tamo jer je bivao razapinjan. Drugo, iza njega su bili navijaci, onakva sila od navijaca, tamo je drugacija kultura i trener se postuje maksimalno, pogotovo velicina kakva je Klopp, a on je u Dortmundu bog, religija, ikona, takav status je zasluzio pre te sezone zbog znamo vec cega. Nije bilo realno da ce imati status jednog Moyesa, niti da ce ga mediji napadati iako je bilo napada. Na kraju, on je uradio minimum na kraju sezone, obezbedio ekipi i navijacima Evropu i podneo ostavku lepo i primereno, ne moze ga niko blatiti, to nije ista situacija sa van Gaalom.

                            Van Gaal je duze na sceni, znaju se sve njegove bubice i mane, a nasledio je Utd, koorporacijsku masineriju u modernom fudbalu, lova, sponzorski monstruozni ugovori i tu se ocekuje rezultat vrlo brzo, jer su navijaci razmazeni, samim tim i odredjeni mediji, a on je tu vec sezonu i po, a da ide kako bi trebalo, ne ide. Tacno je to sto pricas, napada se nekad i bez razloga, uspeh u nekim delovima se zanemaruje, zanemaruje se to sto mu je pola tima povredjeno protiv B'moutha, a ono najcrnje, pa ma koliko malo bilo, mediji ce iskoristiti vise nego ista.

                            Ako se pitas "pa sto bas on najvise se ocrnjuje", iz jednog razloga upravo zato sto vodi Utd. I Brendan je bio pljuvan najstrasnije, ali se nikad nije dovodio u takav kontekst, prvo jer se zna da nije veliko ime, drugo jer se zna da vodi klub koji je u poslednjih 5 sezona zavrsavao jednom u top4 i koji je u dubokoj tranziciji, i niko ne zeli da pravi ne znam kakvu pricu od toga, jos manje da pljuje lika koji onako ima jedan ravnomeran i smiren karakter.

                            Drugo zbog cega je uzet na zub je njegov jbeni personality. Pogledaj Kloppa na press konferenciji. Covek je iskren, direktan i uvek uz dozu humora pristupa pitanju, i odgovara na sve sto je vezano za fudbal u tom trenutku, odmeren, a onda vidis onaj njegov osmeh koji je previse iskren i ne mozes da ne volis coveka, a ni mediji nisu imuni na to, i najvise vole takve likove, i ova situacija sa Pullisom se bukvalno tumaci, kao anomalija, kao Neo u Matrixu, nemoguce da se desi, ali se ipak desilo. Na terenu je kao malo dete, raduje se neverovatno iskreno, kao da je on dao gol. Navijaci to vole, obozavaju, a posle onog poteza i pozdravljanja publike, volece ga jos vise. Znas kad bi to Brendan uradio ? Ili LvG ? LvG je previse gospodin za takve stvari npr, e to je problem. LvG sa sve znanjem koje poseduje, je jedan vrlo arogantan i nezgodan lik, i njegov istorijat izjava u tom domenu je ono sto ga danas kopa. Ume i on da bude funny guy, ali ce ga uvek izjave tipa "ja sam najbolji", "izmislio sam fudbal" itd, gurati u masinu o kojoj pricas, jednostavno zbog njegovog ponasanja je laka meta za novinare. Sta mislis sto se prema Mourinhu ovako ponasaju ? Zato sto nema rezultat i njegove mind games nemaju pokrice, dok je ranije slucaj bio sasvim drugaciji. A on ima slican karakter kao LvG.
                            B1: Fresh, pisao sam o medijskom dočeku u Liverpul i o tome što se nije potencirao pad sa Dortmundom. Apsolutno nije ista pozicija i u pravu si, ali VG je 80% predstavljen kao neko ko je uništio dva velika kluba i jednu reprezentaciju dok je najsvežiji podvig s raspalom Holandijom gurnut pod tepih, da ne detaljišemo dalje.

                            B2: Jasno, u suštini, slažem se sa čitavim tvojim postom. Moj post je i bio jedna druga perspektiva. Zapravo, opis kreiranja slike uticajem medija i primanje mase na to. Nevezano za fudbal, nevezano za taktike, vezano za čoveka kao pojavu. Možda više ima smisla da sam izneo mišljenje pod nekom sociološkom studijom Real Madrida o zameni Di Marije Hamesom radi lepote, nego što sam drvio ovde, al ajd sad da isteram kad smo se već umrsili.

                            B3: To je bila suština. Izjava je izjava i postupak je postupak, baš mene briga da li je harizmatičan, hipster, smeška se i flertuje s kamerom i novinarima ili je crveni starkelja ispucalih kapilara i spljoštenog nosa koji nije zabavljač nego samo radi svoj posao. Kapiram da će na sto ljudi pet to tumačiti kao ja, a ostali drugačije jer očigledno da likovi imaju različite aure oko sebe. Okej, može Moyes da bude smešan jer je golum kad se raduje za 2-1 protiv Fuhlama, ali meni je to skoro isto kao i ovo Kloppovo radovanje za 2-2 protiv WBA. Jarvisa Cockera volim da slušam i gledam na koncertima, ovo je bila utakmica. Znači okej je ako se ne pruži ruka radi ziheraške taktike, ali nije okej ako se uči Roooney da šutira loptu (očigledno da fali još časova, Casiraghijev omiljen hejt).



                            Evo, zamisli niz skorašnjih komentara izgovorenih iz Van Gaalovih usta:

                            "If it wasn't someone with the quality of Daniel, no one would think about it. You have to learn to adapt to the new intensity of training. You have to learn what is serious pain and what is only pain."

                            “Really do with this what you want. We had some words during the game, sometimes it needs longer than a few seconds to cool down.
                            “If you want to make a big story with this, please go ahead. Sometimes with me it is like this, do what you want.
                            "Usually I shake hands. I did not today because it was not a friendly game."
                            Explaining his frustration further, he added: "This game was not a game to lose.
                            "The opponent was only playing long balls, only set-plays, and if you get points like this, do it, but not here."

                            "Sometimes I would really like to change my personality, because I can’t get this f***ing loss to Crystal Palace out of my head,"

                            Imale ili nemale poentu, on bi bio razapet i ispao kreten zbog njih.

                            Na kraju, uporedio si Van Gala i Murinja a meni recimo njih dvojica nisu ni po čemu slični.. Murinjo plače posle svake utakmice i krivi sve od doktora do omekšivača za čaršave. Van Gaal nije komentarisao ništa sem svog tima i igre istog čak ni u onim mečevima kad je imao debelog razloga za to. Kritikuje Depaja s razlogom, ali avaj, ispadne bilmez jer se javio neki drugar Miroslava Ilića i ta vest se svuda forsira. Vau, Van Gal uvredio jednog Hrista Stoičkova pre izumiranja dinosaurusa. Normalno da se pokačio sa nekim kad je radio sa 1000 ljudi.

                            Što se mene tiče, on sebe nije zakopavao van terena nego na njemu, smatram da je loš psiholog za ovo doba, da pokušava da radi sa fudbalerima kao da su devedesete dok pred sobom ima hiperprodukciju i ne može da stigne da odgovori, tj. uklopi zahteve. Totalno je drugačija slika kod velike većine navijača koja me može da ga svari jer su upili svakodnevna vankotenstualna tumačenja kreirana senzacionalističkim naslovima.




                            Rosso, nije originalan nalog ali je dobar tvit.

                            PS. da vraim nick u Lunatika.

                            Comment


                            • Steta, ali tvit je vrh.

                              Comment


                              • Vrh je kad neko sa Balkana proziva navijace Chelzija o njihovom poznavanju istorije svog kluba

                                Ali da razumem vas,sigurno vam je deda u kolevku stavio sal Junajteda,Milana...
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X