Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da zapamtim 196-u stranu, obisao sam nelogovan diskusiju. Imam dosta lajkova da podelim i jedno citiranje. To posle derbija ako ne izgubimo, ako izgubimo mozda veceras.

    Najverovatnije za par dana.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Kazao Safin onomad posto je osvojio drugi Slem, parafraziram

      E sad niko ne moze da kazem da sam slucajni osvajac Gren Slema

      Moze da te prosere jednom, ne moze dva puta. Mada ja na ono ne gledam kao na Di Mateov trijumf, iako je sjajno defanzivno postavljao ekipu, vec kao na zasluzenu titulu jedne legendarne generacije. Morali su Drogba, Teri i Lampard do usatog

      Isto kao sto ne bi mogli reci da je Francusku do finala 2006. vodio Domenek. Dok je on gledao u zvijezde Zidan je vukao ekipu svim silama, na kraju je paradoksalno on i izgubio titulu.
      Dobro ali bio je zaslužan i Mateo moraš priznati , cela ekipa je igrala kao jedno i prosto nisi mogao da odoliš da ne navijaš za njih tada , mislim da je 90 posto ljudi navijalo da tada osvoje LŠ

      @ Mariću nisi skontao moj post.
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Navijao sam i ja za njega dok je bio u Realu, ali kad je ubo u oko Vilanovu zgadio mi se do kraja zivota. Kakva picka moras da dodjes covjeku s ledja koji rastavlja ljude da se ne udaraju i probas mu oko iskopati

        Jose Murinjo ili Arsene Wenger od 99 godine uvijek Arsene Wenger pa makar nikad ne osvojio nista.

        Ali uzdizanje Murinja je nepostovanje velikog maga Pepa Gvardiole.
        Ubod u oko je inace osnova trenerskog umeca o kojem pricamo. Dodjes kod Bata Djore na prvi cas, on drmne vinjak i kaze: "Pa dobro(cuveno), sine nemoj nikog da bodes u oko k'o onaj Murinjo. Jesi razumeo? Aj' sad imas licencu, evo ti Javor a za 5 godina si selektor."

        Ne vidim kakvo je to nepostovanje. Imas 2 coveka koji su razlicitim stilovima promenili fudbal. Trend je da se pljuju obojica iako su iznad svih.

        Kapiram ja da vi volite matorog sto je doneo dosta klubu, brinete za zdravlje, pregledate mu prostatu i trkate se ko ce mu jednog danja menjati kateter ali nemojte nam svima spin poturati po citav dan i praviti od nas ovce koje nisu pogledale 2 utakmice u zivotu.
        sigpic

        Comment


        • Mourinho dode u klub, baci par krafni novinarima, oni se nakace, pecaju ga da im baci jos par krafni, razvicu ga.

          U svlacionici napravi galvanizaciju, proda neku dobru pricu, zavalja im vijagru u pica, nabrije ih, mozda ih odvede i na kurve, igraci hoce da mu daju sise vlastitih majki ako treba da ih povede (fasciniran sam jedino tim procesom kako ih sve skupi) ka trofeju. Tak fino to i osvoje na racun njegovih bunkera s kontrama stogod u dvije sezone, nezz fakat tko tu njegovu igru moze smatram oku ugodnom i uzivat u tome.

          Dode sezona nakon trofeja gdje svi ocekuju opet isto, ali ne moze jer je smorio igrace, izgorjeli su (ono sto je Capello pricao nedavno) i onda pocne svoj standardni show prekrizenih ruku, lisica, podsmijehivanja, stavljanja sebe u centar svemira, seruckanja o urotama itd. Vise manje mu svi prokuze igru pa ga samaraju (jer i za njegove bunkerice lijeka ima) i onda Mou baci dinamit razjebe sve do temelja i digne sidro, odvede cirkus u drugi grad.

          Covjek je ujebao najveci derbi svijeta, pretvorio ga u UFC ring, jos godinama nakon se El Clasico oporavlja od njegova utjecaja. Sto je nekoc bio festival nogometa, za vrijeme Moua je bila gadarija.

          Serem se ja njemu u sve njegove trofeje, lik igra odvratan nogomet, lik je odvratna osoba, lik nema postovanja prema nikome. Ja bi radije 10 godina profesora bez trofeja nego dvije ludacke godine Mourinja pa deset godina krpanja rusevina...

          Comment


          • Pripazi malo na rečnik nisi u kafani .
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Venger nema problema sa tim da mu se igraci smore i izgore jer nikada ne dodje ta sezona nakon trofeja

              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • I posle kažete Ajnštajnu kako je opsednut Murinjom , licemerstvo jedan kroz jedan.
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Ali ovo da Mou upropasti klub u kojem ostanu vrhunski igraci,profesionalci je genijalno pa to nije moguce zamisliti ni u bajkama

                  Mou je kriv sto je dosao Benitez i gazda mu obecao kule i gradove,a nije mu dao dinar da potrosi?

                  Pa tog najboljeg igraca Arsenala je uzeo za sicu,ispravio ga,popravio i napravio najboljeg asistenta uopste u fudbalu ili je to uradio nastavnik?
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by Miletić View Post
                    Venger nema problema sa tim da mu se igraci smore i izgore jer nikada ne dodje ta sezona nakon trofeja

                    Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                    Uzimao trofeje Vengerica i bez poraza, pa mu se ovakva brukanja nisu dogadjala

                    Comment


                    • UZIMAO, kljucna rec, proslo vreme... Ne uzima znacajnije nista ima decenija i vise, ali nije to brukanje, puni su para

                      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Originally posted by Avramovic View Post
                        Nije to Di Mateo bio, to su bili Drogba, Lamps, Teri i ekipa.
                        Jel se ti zajebavaš, uzeo je ekipu koja se raspadala posle onog riđavog trenera, bili u sredini tabele, posle poraza u prvom meču od Napolija 1:3. Za kratko vreme podigao igrače, uzeli FA kup i LŠ.

                        Murinjo sa Portom uzeo LŠ tako što je dao gol Junajtedu u 90 i nekom minutu revanša, golman odbio loptu Koštinji pravo na nogu, kasnije dobio Monako u finalu jer su poispadale sve velike ekipe.

                        Sa Interom, Barsa brutalno pokradena u prvom meču u Milanu, Barsa putovala 30 sati autobusom zbog onog vulkana jer aerodromi nisu radili.

                        Uzeo je dve LŠ na potpunu sreću. Kada uzmeš LŠ onako kako je to Barsa uradila 2011. i Bajern 2013. to je trenerska ruka.

                        Gomila izgubljeni polufinala LŠ gde su njegove ekipe bile jače na papiru sve govore.

                        On svakoj ekipi potroši svo gorivo za dve godine i ne znam kako ne kapira da tada treba da ode i da ne započinje treću sezonu u bilo kojoj ekipi.

                        Comment


                        • Zoze upropastio Inter koji nikad nije bio uredjen klub iznutra u modernom fudbalu. Od Trapatonija do Zozea su 20 godina bili izgubljeni. Svi najveci idioti vodili Inter, cak jedan Lipi uopste nije mogao da se snadje tu. Jedino su pod Kuperom baksuzom licili na nesto na terenu. Otac dosao i osvojio sve i onda su se vratili gde su i bili. Al' eto Zoze upropastio sve.
                          sigpic

                          Comment


                          • Na kraju rutinska pobeda Sunderlanda.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Originally posted by Miletić View Post
                              UZIMAO, kljucna rec, proslo vreme... Ne uzima znacajnije nista ima decenija i vise, ali nije to brukanje, puni su para

                              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                              Gledaj malo siru sliku zbog cega nije uzimao. Ja sam ovde na forumu bas govorio pred ovu sezonu da o trofejima treba Vengeru suditi tek od ove sezone, jer napokon ima sve uslove za tako nesto i nema tu mesta vise za bilo kakve alibi price.

                              Zanimljivo da ovi fanatici prevodioca specijalnog vise pljuju po Vengeru sada kada se bori za titulu, nego u sezonama kada je cilj bio top4. Kontam da je to rezultat nedostatka argumenata da opravdaju ovo blamiranje prevodioca, pa onda dodje napad kao najbolja odbrana u diskusiji

                              Comment


                              • Originally posted by Princ View Post
                                Gledaj malo siru sliku zbog cega nije uzimao. Ja sam ovde na forumu bas govorio pred ovu sezonu da o trofejima treba Vengeru suditi tek od ove sezone, jer napokon ima sve uslove za tako nesto i nema tu mesta vise za bilo kakve alibi price.

                                Zanimljivo da ovi fanatici prevodioca specijalnog vise pljuju po Vengeru sada kada se bori za titulu, nego u sezonama kada je cilj bio top4. Kontam da je to rezultat nedostatka argumenata da opravdaju ovo blamiranje prevodioca, pa onda dodje napad kao najbolja odbrana u diskusiji
                                Ulepsa mi nedelju!

                                Kao bratu rodjenom ti hvala
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X