Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A ti Murinjom.

    Comment


    • Lepo je napisao Avramovic.... mozda je Murinjo opsednut sa Wenger-om, a ti si opsjednut sa Murinjo

      Ne tako davno Murinjo je izjavio i da je Wenger vojaer i specijalista za neuspeh... ako se dobro sjecam.

      Comment


      • Originally posted by DeMoN17 View Post
        Lepo je napisao Avramovic.... mozda je Murinjo opsednut sa Wenger-om, a ti si opsjednut sa Murinjo

        Ne tako davno Murinjo je izjavio i da je Wenger vojaer i specijalista za neuspeh... ako se dobro sjecam.
        Ne bih ja to postovecivao. Murinjo se hvata za Vengera iako ga ovaj kulira, znaci bez nekog osnova, a junior se hvata Murinja kada mu dira Vengericu, sto dodje kao reakcija na prethodnu akciju . Ako realno pricamo, niko se ne bi hvatao Murinja da se ne ponasa kao dzukac.

        Comment


        • Samo da napomenem da sam ja jako bitan faktor u svemu tome. Jedan lik iz Sarajeva opsjednut Murinjom, isto ko kakva treba sto je opsjednuta Ronaldom
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Pa i Akan je opsednut Vengerom, pa nikom nista

            Comment


            • Pazi ali svu istinu je Murinjo rekao.

              Ja sam se samo nasalio malko jer poslednjih 10 postova na ovoj temi Aki je 9 pisao o Murinju i Kosti.

              Comment


              • Bili aktuelni Costa i Murinjo. Ovo danas je bilo pitanje o Meklarenu, ne o Wengeru. Ne razumijem potrebu da se prica o covjeku, a jos ga ovaj brat ni 2% ne benda.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Je l' si siguran da o njemu prica? Ne bih rekao. Sve sto je rekao, tj. sto si ti postavio je olicenje Vengera brate.

                  Comment


                  • Pregledaj konferenciju u fulu pa ce ti biti jasno o kome prica.

                    Zna se da samo voli srat po Wengeru i to je to, seljacina neotesana, zeljan paznje i ljubomoran na covjeka jer je svojim radom zasluzio status 'kralja' kao i sto je sam rekao, samo je izostavio ovo da je svojim radom zasluzio to.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Ne mogu sad nikako. Svi su preneli da prica o Vengeru, mada videcu bas sutra kad ustanem.

                      Zasto Kralj ne moze nista da uradi protiv Seljacine? Usro mu se u zivot Murinjo otkada je dosao u Englesku. Sve on to radi sa razlogom. Svakako da ima istine to za paznju i to ali volim da verujem da on to radi i da bi skrenuo paznju sa ekipe koja je nestabilna trenutno i pod velikim pritiskom od pocetka sezone. Zato su mu ove preske u poslednje vreme bas krejzi.

                      Ali sa druge strane ko zna, mozda je stvarno ljubomoran na Vengerov uspeh jer nikada nece biti veliki kao Profesor.

                      Comment


                      • Preteruje Murinjo dosta u zadnje vreme i to ne sporim s tim da to pričam samo u svoje ime,jbem li ga,možda je nekome to zanimljivo.Pogotovo mi je bilo nepotrebno ono spuštanje na gala večeri.

                        Ovo prepucavanje mi nije ništa posebno ali ne mogu da ne primetim da ga novinari stalno huškaju na Vengericu i FA i jedva čekaju da nešto padne sa stola i da pokupe mrvice ko kerovi.Nek je on preterao u nekim izjavama ali isto tako ga nekad i razumem,pa 532x ga pitaju jedno te isto,retko ko postavi pitanje vezano za povrede igrače,spremnost ekipe i šta ti ja znam.

                        Mislim šta i oni imaju da ga pitaju za Meklarena,ko da ne znaju kakav je i samo mu daju povoda da baci koju u susedno dvorište i čak iako sam protiv toga,činjenica je da je jedini koji ima muda da izjavi ono što misli,pa sad ko voli nek izvoli a i nije da je javnost nešto iznenadjena ovim što je sad prosuo po le profesoru da se ne lažemo.
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Cisto da iskazem podrsku Avramovicu, u pravu je po pitanju jedne stvari.Aki je jos vise opsednut Murinjom, nego sto je Murinjo Vengerom.

                          @Princ

                          Kako je to biti na dve razlicite strane?Sa jedne strane si branio Duleta, a sa druge povremeno napadas Murinja.

                          Comment


                          • Originally posted by Ricma View Post

                            @Princ

                            Kako je to biti na dve razlicite strane?Sa jedne strane si branio Duleta, a sa druge povremeno napadas Murinja.
                            Ne znam po kom osnovu si ih povezao da bi ti dao potpuniji odgovor. Sve u svemu, uvek cu pljuvati po Murinju jer je los covek bez obraza , kao sto cu uvek braniti Duska, posebno od onih koji su poceli da prate basket od kada je fmp poceo da koristi garnituru dresova sa crveno belim prugama

                            Comment


                            • Princaro samobanuj se Zajedno sa Maricem
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment




                              • sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X