Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & SkyBet Championship 2015/16

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by BigFuckingGerman View Post
    I Gabriel je kriv zato sto je pao na provokacije, ali mislim da je zaista neverovatno da Dean sudi u ligi kao sto je Premier Liga. Ali hvala bogu konacno da kazne Costu
    Nisam te vidio ranije dobrodosao nam na forum i samo nastavi da pises
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Hvala puno Nekada je moj brat stalno pisao ovde, i od pocetka mi se svidela ideja, ali sam bio mali i nisam znao bas puno o fudbalu i sportu uopste, ali evo me sad
      It's not whether you get knocked down; it's whether you get up.
      — Vince Lombardi

      Comment


      • Originally posted by BigFuckingGerman View Post
        Hvala puno Nekada je moj brat stalno pisao ovde, i od pocetka mi se svidela ideja, ali sam bio mali i nisam znao bas puno o fudbalu i sportu uopste, ali evo me sad
        Ko je brat ?

        Comment


        • Originally posted by BigFuckingGerman View Post
          Hvala puno Nekada je moj brat stalno pisao ovde, i od pocetka mi se svidela ideja, ali sam bio mali i nisam znao bas puno o fudbalu i sportu uopste, ali evo me sad
          Da ti brat slučajno nije bio potpisan kao Henryr ?
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Nije Henryr, mislim da se zvao nesto Snash, inace navijac Liverpoola
            It's not whether you get knocked down; it's whether you get up.
            — Vince Lombardi

            Comment


            • Nije valjda Casiraghi, pre je bio pod nikom S-Nash

              Comment


              • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                Da ti brat slučajno nije bio potpisan kao Henryr ?
                Ko te ne zna, skupo bi te platio.

                Comment


                • Iskreno, nemam pojma
                  It's not whether you get knocked down; it's whether you get up.
                  — Vince Lombardi

                  Comment


                  • ne znam sto ga napadaju, bas fin decko

                    Comment


                    • Originally posted by BigFuckingGerman View Post
                      Nije Henryr, mislim da se zvao nesto Snash, inace navijac Liverpoola
                      Znamo barabu morao je nick da promeni ovi mangupi iz Doboja mu ucenili glavu hteli u zatvor da ga stave pored brata Wade Nego za koga navijaš u PL ?
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Flamini u stilu inzagija na pravom mestu u pravo vreme to je taj njuh za gol

                        Comment


                        • Veliki sam navijac Arsenala Za njih navijam od malih nogu, ali i dan danas ne znam zasto. Uopste ne znam zasto sam za njih poceo da navijam, ali sam jako zahvalan sto sam bas njih izabrao
                          It's not whether you get knocked down; it's whether you get up.
                          — Vince Lombardi

                          Comment


                          • Arlen Birch novi igrac Barnlija.

                            Dolazi iz Evertona(u18), 1996 je godiste i igra na poziciji stopera i desnog beka. Clan je mladjih selekcija Engleske reprezentacije i ugovor je potpisan na 1 godinu.


                            Last edited by Dule Krtola; 24-09-15, 11:43.

                            Comment


                            • Originally posted by BigFuckingGerman View Post
                              Nije Henryr, mislim da se zvao nesto Snash, inace navijac Liverpoola
                              E cuj, zar ta baraba tebi brat, kako ga uopste podnosis ?

                              U svakom slucaju, dobrodosao.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Na pitanje sta misli o situaciji menadzera Newcastle-a, Murinjo krece:

                                Mourinho: "I think in this country there's only one manager who is never under pressure."

                                Mourinho: "There is only one who manager not on this list. Good for him. Can speak about referees, can push in technical area..."

                                Mourinho: "Can cry before the game, can lose games. Good for him."

                                Mourinho: "He can not achieve, keep his job, still be the king."


                                Opsjednut Wengerom, opsjednut. Igra sa Njukom, on prica o Wengeru.

                                Bar je priznao da je Wenger kralj
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X