Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Formula 1

    [quote author=Lorenzo-fan link=topic=2406.msg273776#msg273776 date=1300630755]
    F1 LIVE 2011


    Na ovom linku ce te moci da gledate LIVE prenose na srpskom koje ce mo ja i Trivun komentarisati. Prenosicemo svaku trku i kvalifikacije besplatno i svi gledaoci ce moci da pogledaju snimak bilo koje trke iz 2011. kad god pozele na ovom linku.
    [/quote]
    Svaka cast momci &8@^J

    Comment


    • Re: Formula 1

      http://f1-serbia.com/najnovije/tv-prenosi-formule-1
      Ne mosu da verujem da su nas spomenuli. Ljudi molim vas da svima razglasite da bude sto vise gledaoca link je : F1 LIVE 2011
      JUST PUNK

      NO NATIONS
      NO RELIGION
      NO AUTHORITY

      And most of all PEACE


      Anarchy

      Comment


      • Re: Formula 1

        Hocete i pratiti samo trku ili i kvalifikacije?
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Re: Formula 1

          [quote author=bice link=topic=2406.msg275580#msg275580 date=1300810164]
          Hocete i pratiti samo trku ili i kvalifikacije?
          [/quote]
          Inace cemo i jedno i drugo i jos cemo snimati nasu verzoju Studijo F1, ali ovaj vikend mozda necemo stici kvalifijicake jer moramo subotom u skolu. Verovatno ce mo sada u Subotu kvkifilaacije komentarisati i preneti prvu rundu a ovo posle ce biti bez komentara iznvinjavam se zbog toga, ali posle ce mo i slobodne treninge i kvalifikacije i nas studio F1 i trku.
          JUST PUNK

          NO NATIONS
          NO RELIGION
          NO AUTHORITY

          And most of all PEACE


          Anarchy

          Comment


          • Re: Formula 1

            Momci samo napred...bice to dobro...ako jedan profesionalni komentator moze za stazu reci " asfalt je rapav" i Fetela zvati Vetel...ni vi se ne morate puno brinuti, sve je bolje vec da me onaj sa DSF-a przi na svapskom %QWT&W ... LIVE TO RIDE RIDE TO LIVE &*%R* $a$7#

            Comment


            • Re: Formula 1

              Pokazali ste ovde da znate dosta o F1,a prenosite samo opusteno i ne davite bespotrebnim informacijama.Mislim da mozete dobro prenositi samo se nadam da nemate neke piskave glasice. $#^%RT
              sigpic

              Comment


              • Re: Formula 1

                kao sto sam vec rekao trudicemo se da ne davimo sa statistikama,e sad ja imam dubok glas a lorenzo fan onako neki srednji glas l5'%9

                Comment


                • Re: Formula 1

                  Jos malo do pocetka.Ne mogu docekati pocetak sezone. :fc-[



                  Comment


                  • Re: Formula 1

                    [quote author=FC Nadal link=topic=2406.msg276881#msg276881 date=1300976926]
                    Jos malo do pocetka.Ne mogu docekati pocetak sezone. :fc-[
                    [/quote]

                    Sutra, sutra %G8_ %G8_ %G8_ Jos manje od 12 sati.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Re: Formula 1

                      Ali ja ne razumem i dlaje da nijedna televizija nije htela da uzme prava za F1 a mogu da uzmu za Gumus,Seherzadu,VB,Kad kisa pada, i ostale serije $JS}| $JS}| $JS}|
                      Ali opet cemo uzivati uz dva momka,a kada oni ne budu mogli uz RTL,iako ne razumem nemacki u opste $#^%RT $#^%RT
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Re: Formula 1

                        [quote author=bice link=topic=2406.msg276889#msg276889 date=1300977291]
                        Ali ja ne razumem i dlaje da nijedna televizija nije htela da uzme prava za F1 a mogu da uzmu za Gumus,Seherzadu,VB,Kad kisa pada, i ostale serije $JS}| $JS}| $JS}|
                        Ali opet cemo uzivati uz dva momka,a kada oni ne budu mogli uz RTL,iako ne razumem nemacki u opste $#^%RT $#^%RT
                        [/quote]

                        Meni iskljucili RTL, zvao sam SBB da im se nacestitam Nove godine. Ali jos nista nisu uradili &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Re: Formula 1

                          [quote author=bice link=topic=2406.msg276889#msg276889 date=1300977291]
                          Ali ja ne razumem i dlaje da nijedna televizija nije htela da uzme prava za F1 a mogu da uzmu za Gumus,Seherzadu,VB,Kad kisa pada, i ostale serije $JS}| $JS}| $JS}|
                          Ali opet cemo uzivati uz dva momka,a kada oni ne budu mogli uz RTL,iako ne razumem nemacki u opste $#^%RT $#^%RT
                          [/quote]


                          Moramo se pomiriti sa tim. +-*^%*


                          Haj sto ga ne razumijem,ali ga ne mogu slusati. &Q45q@% -E)%&4

                          Comment


                          • Re: Formula 1

                            Jbg,ja imam satelitsku pa mogu i tkao da gledam,ali sta da radim moracu da slusam ovako da znam ko je bar vozac $#^%RT $#^%RT Ako ga ne prepoznam $a$7#
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Re: Formula 1

                              [quote author=FC Nadal link=topic=2406.msg276899#msg276899 date=1300977830]

                              Moramo se pomiriti sa tim. +-*^%*


                              Haj sto ga ne razumijem,ali ga ne mogu slusati. &Q45q@% -E)%&4
                              [/quote]

                              Svaka treca rec MihAel SumahAr. $JS}|
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Re: Formula 1

                                [quote author=NebojsaNS link=topic=2406.msg276902#msg276902 date=1300977930]
                                Svaka treca rec MihAel SumahAr. $JS}|
                                [/quote]


                                Hhahhaha pa dobro znaju bar ko je najbolji $#^%RT $#^%RT l5'%9
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X