Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Formula 1

    Sve televizije su imale trogodisnje ugovore koji su istekli na kraju godine,e sad postoje dva scenarija,jedan je da ako npr. Arena uzme uzme ekskluzivna prava i onda nijedna zemaljska TV ne bi mogla da otkupi prava za F1,a druga je da Arena uzme prava i za treninge npr. ali da prava za kvalifikacije i trke otkupe i zemaljske TV kuce,s tim sto bi Arena i to prenosila naravno @(*6sd$%
    Izgleda da su pare problem,F1 prava su bas skupa...
    sigpic

    Comment


    • Re: Formula 1

      Meni ne odgavara nijedan od ta 2 scenarije posto nemam Arenu.Tako da cu ja sigurno biti ove godine osudjen na RTL ili streamove.
      Jedino ako nekim cudom SK otkupi,ali svi znamo kakve su sanse za to.

      Comment


      • Re: Formula 1

        Ja sam i prosle godine vecinu trka odgledao na RTL-u,slika je savrsena,a komentator mi ne moze nista novo reci sto vec ne znam @(*6sd$%
        sigpic

        Comment


        • Re: Formula 1

          Meni je super prosle godine prosle godine bilo na BHT-u i jos bio neki strucni komentator,strasno bilo.


          I ja cu morati gleati na RTL,ipak cu to prije izabrati nego da buljim u racunar i da trazim streamove.Ali ce mi biti smanjano maksimalno iako solidno znam Njemacki,slusati ga ne mogu. $#^%RT

          Comment


          • Re: Formula 1

            A u svim zemljama maltene ide prenos na zemaljske televizije,valjda ce neko ipak uzeti prava,ali se cini da je prevelika cijena za sad problem...
            sigpic

            Comment


            • Re: Formula 1

              Ako ne bude imalo na prvoj gledacu na RTL-u ili Sport1 to su isto Nemci(DSF bivsi) @(*6sd$%
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Re: Formula 1

                Sport1 daje samo treninge,ne i kvalifikacije i trke @(*6sd$%
                Bilo bi sjajno kad bi ovo islo FTA preko RAI Sporta I#^@8
                http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...e_broadcasters
                sigpic

                Comment


                • Re: Formula 1

                  Da uvek je Sport1 treninge prenosio a ovi kvalifikacije i trku @(*6sd$%
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Re: Formula 1

                    A ko bi se zalio na ovakve streamove h5g6k8


                    http://www.veetle.com/index.php/chan...#4d232672b6c18
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Formula 1

                      Ja cu verovatno gledati streamove ako nadjem na Engleskom, posto Nemacki pojma nemam. na RTL cu samo ako ne budem nasao nista bolje. Verovatno je Berni podigao cenu prenosa za F1 nakon prosle sezone koja je bila fenomenalna, tako da nasi nemaju zato, ali vazno da imaju za neka turska sranja koja ( nazalost ) imaju vecu gledanost
                      JUST PUNK

                      NO NATIONS
                      NO RELIGION
                      NO AUTHORITY

                      And most of all PEACE


                      Anarchy

                      Comment


                      • Re: Formula 1

                        *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                        http://www.b92.net/sport/automoto/f1...;nav_id=493004

                        Comment


                        • Re: Formula 1

                          A Ferari ga kao ne zeli a pre mesec dana su brujali svi o tome kako bi ga voleli u timu! Fetel samo ne idi tamo $JS}| $#^%RT
                          <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                          *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                          *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                          LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                          Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                          JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Formula 1

                            http://www.f1srbija.com/index.php?option=com_content&amp;view=article&amp; id=797:odluka-o-velikoj-nagradi-bahreina-u-petak&amp;catid=34taze&amp;Itemid=55
                            Znala sam da ce biti ovako #%d* I bas gledam vesti danas i razmisljam sta ce biti sa F1 i sada vidim ovo na internetu,ako F1 ne pocne zbog njih ja cu licno da odem da rasteram te demonstrante $#^%RT Salim se,jadni ljudi +-*^%* ali jadna i ja koja cekam f1 ovoliko $#^%RT
                            <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                            *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                            *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                            LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                            Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                            JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Formula 1

                              Iskusno %QWT&amp;W
                              http://www.gpupdate.net/en/f1-news/2...feld-for-2011/



                              sigpic

                              Comment


                              • Re: Formula 1

                                Prva dva treninga u Barceloni su ispunila moje najvece strahove.RB su strahovito jaki na letecem krugu,ako bude kao prosle godine ne vidim svrhu kvalifikacija,ako staza imalo favorizira RB bolid. -E)%&amp;4
                                A trke ce mislim biti zanimljivije puno,posto nema sanse da budu da naprave savrsen bolid.Njihov motor i pouzdanost bolida su stvari kojima se radujem u ovoj sezoni.


                                Od Ferrarija ne znam sta da ocekujem!!Svakako ocekujem da budu konkurentni za titulu ipak je to Ferrari,ali se potajno nadam da ce nastavati gdje su krenuli tamo od Madjarske prosle godine,i da tako startuju ovu godinu a ne kao prosle godine,ne racunam Bahrein. &amp;Q45q@%


                                I citao sama neke tekstove,sezona bi mogla poceti tek 27.marta u Australiji,zbog nereda U Bahreinu &amp;*(@W6

                                Comment

                                Working...
                                X