Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Formula 1

    [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2406.msg247484#msg247484 date=1297545946]
    A jesi izvalio da taj na ES u 80 posto slucajeva pogresi koliko je vozac
    skocio npr kaze mislim da je ovo oko 220 mozda manje a bude 230 a ja sama pogodim sa tv-a xD

    [/quote]


    Hhehehe skakac,ispravi $#^%RT $#^%RT


    Ma budala nevidjena.A kako mesa Amana i Malisa. *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
    Meni je zelja da budem sportski komentator,ja bih tacno prestao da komentarisem vise &+I}\
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Re: Formula 1

      Bice istu zelju imamo,mogli bi da radimo na RTS-u,posto niko tamo nema pojma o fudbalu. #%d*
      sigpic

      Comment


      • Re: Formula 1

        Niko vala.A ni na ES nisu bog zna sta #%d* #%d*
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Re: Formula 1

          Pa to a mene najvise nervira sto u srbiji mozes redovno da pratis samo tenis jer se to prenosi uvek a npr kada partizan igra kosarku sa hrvatima hrvati prenose nasi ne,sramota.Ne mrzim ja tenis ali sta mi koji pratimo f1 ko nam klacka kosti iako je to jedan od najprestiznijih sportova na svetu!
          @bice ladno sam napisala vozac ^*#(- ^*#(- ^*#(- Mislila sam skakac ali sam pomesala sa f1 joj boze *T_*@SR Ja bih volela da komentarisem f1 ili moto gp %QWT&W mada ko jos prima zene za to kada ovde zene gledaju samo farmu +-*^%* Gledam danas manchester united-manchester city i vidim milion zena na utakmici a kod nas ako si zena osecas se kao da si pala sa marsa!
          <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
          *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
          *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
          LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
          Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
          JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

          sigpic

          Comment


          • Re: Formula 1

            [quote author=bice link=topic=2406.msg247494#msg247494 date=1297546345]
            Niko vala.A ni na ES nisu bog zna sta #%d* #%d*
            [/quote]

            Oni na ES ko da sahranu prenose $#^%RT ,ali ona dvojica sto navijaju za Liverpool su za mene budale prave,igra se Africki kup,oni pricaju ko bi trebao preci u Liverpool i koga bi htjeli vidjeti $#^%RT
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Re: Formula 1

              [quote author=Joe Cole 10 link=topic=2406.msg247496#msg247496 date=1297546449]
              Oni na ES ko da sahranu prenose $#^%RT ,ali ona dvojica sto navijaju za Liverpool su za mene budale prave,igra se Africki kup,oni pricaju ko bi trebao preci u Liverpool i koga bi htjeli vidjeti $#^%RT
              [/quote]
              Ma sve im je oprosteno kad vole Liverpool. $#^%RT

              Salu na stranu,pojma nemaju ali zato Viskovic navija za Liverpool. +*@WT*48*
              sigpic

              Comment


              • Re: Formula 1

                Sve je to tacno za F1,ali moramo razumjeti i nase TV kuce,ipak je to preskupo za njih i ako im se ne vraca od reklama,a sigurno da im se ne vraca sa tako malom gledanoscu onda je sve jasno!Pa oni nisu dali jedan trening prosle sezone nego je prednost dobila Seherezada,ne bi bilo tako da je interesovanje vece.DOk god mi je RTL nekodiran na satelitu ja sam miran,ako ga kodiraju tu je stream...
                Motors je uzeo prosle godine WRC,neka ove uzmu F1 $#^%RT
                sigpic

                Comment


                • Re: Formula 1

                  [quote author=Vladan link=topic=2406.msg247499#msg247499 date=1297546597]
                  Sve je to tacno za F1,ali moramo razumjeti i nase TV kuce,ipak je to preskupo za njih i ako im se ne vraca od reklama,a sigurno da im se ne vraca sa tako malom gledanoscu onda je sve jasno!Pa oni nisu dali jedan trening prosle sezone nego je prednost dobila Seherezada,ne bi bilo tako da je interesovanje vece.DOk god mi je RTL nekodiran na satelitu ja sam miran,ako ga kodiraju tu je stream...
                  Motors je uzeo prosle godine WRC,neka ove uzmu F1 $#^%RT
                  [/quote]


                  Naravno,satelit uvek tu l5&#039;%9 l5&#039;%9




                  @RRV ja ne podnosim kada zene prenose nesto.One mogu samo da prenose ono klizanje &amp;+I}\
                  Kada je prenosila jedna zena DC mec Ane,meni se smucilo sto sam ona 2 gema odgledao #&amp;^Dk* #&amp;^Dk* #&amp;^Dk*
                  A voleo bih ja sve sportove da prenosim $#^%RT $#^%RT
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Re: Formula 1

                    Ja da nemam rtl poludela bih doduse necu razumeti nista ali makar imam sliku xD pa to je jer je nasa nacija zatucana i cela srbija gleda budale na farmi i serije od istih onih turaka koji su nas klali pola veka!
                    <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                    *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                    *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                    LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                    Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                    JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Formula 1

                      A sta mislite koliko kostaju prava na &quot;Gumus&quot; i &quot;Kad kisa pada&quot; ?Mnooogogogogoooo...a oni ne mogu &quot;Primeru&quot; i &quot;F1&quot; da otkupe #%d* #%d*
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Re: Formula 1

                        Ako Arena otkupi F1, jedina sansa mi je RTL i neki budjavi strimovi. #%d*

                        Comment


                        • Re: Formula 1

                          http://www.gpupdate.net/en/f1-news/2...-top-at-jerez/
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Formula 1

                            [quote author=Vladan link=topic=2406.msg247499#msg247499 date=1297546597]
                            Sve je to tacno za F1,ali moramo razumjeti i nase TV kuce,ipak je to preskupo za njih i ako im se ne vraca od reklama,a sigurno da im se ne vraca sa tako malom gledanoscu onda je sve jasno!Pa oni nisu dali jedan trening prosle sezone nego je prednost dobila Seherezada,ne bi bilo tako da je interesovanje vece.DOk god mi je RTL nekodiran na satelitu ja sam miran,ako ga kodiraju tu je stream...
                            Motors je uzeo prosle godine WRC,neka ove uzmu F1 $#^%RT
                            [/quote]


                            Na RTL-u bi gledao sam kada bas ne bi nigdje morao da nadjem.Onaj Njemacki jezik ne podnosim sekunde.
                            Vladane,gdje si ti prosle godine gledao? (%fsd%&amp;j


                            Ja sam gledao na BHT1,i nije mi jasno zasto oni nisu jos otkupili.Garantujem da su imali gledanost,i stvarno mi nije jasno zasto jos nisu otkupili. #%d*

                            Comment


                            • Re: Formula 1

                              Ja na RTCG2,a oni su finalnom trkom probili svu mogucu gledanost inace,ali imali su samo jednu reklamu cijele sezone +-*^%*
                              sigpic

                              Comment


                              • Re: Formula 1

                                Sada ni RTCG2,ne prenosi? fghj48d


                                Nesto je tu bilo cim su svi na ovim prostorima izgubili pravo na prijenose. &amp;%@5w8&amp;*

                                Comment

                                Working...
                                X