Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Formula 1

    [quote author=dusan1610 link=topic=2406.msg277325#msg277325 date=1301048186]
    Ja mislim da RTL nemam vise. #%d*
    [/quote]

    Proverio sam, iskljucili su RTL. Moram preko strimova da gledam. &*(@W6

    Comment


    • Re: Formula 1

      Znaci ko ima SBB kablovsku ne moze da gleda F1, posto RTL nema preko SBB-a.....
      Katastrofa.....

      Comment


      • Re: Formula 1

        Moze ko ima D3 @(*6sd$%
        sigpic

        Comment


        • Re: Formula 1

          [quote author=nucle0 link=topic=2406.msg277566#msg277566 date=1301069971]
          Znaci ko ima SBB kablovsku ne moze da gleda F1, jel tako?
          [/quote]

          Da #%d* +-*^%*

          Comment


          • Re: Formula 1

            Ljudi danasa je finalna proba streaminga Formule na srpskom. Sutra necemo moci da prenosimo zbog skole jer nadoknadjujemo zahvaljujuci sindikatu i ministru ), ali zato u nedelju u 6:15 ujutru pocinjemo nas studio F1 pa se 3 minuta pre trke iskljucujemo da prebacimo streaming na svabski RTL i da disablujemo komentar i ukljucujemo se sa prenosom trke
            JUST PUNK

            NO NATIONS
            NO RELIGION
            NO AUTHORITY

            And most of all PEACE


            Anarchy

            Comment


            • Ljudi pomagajte,ja sam RRV ali imam problema da se ulogujem a posizela sam jutros iskljucili su RTL nisam mogla nijedan stream da nadjem,ovj od lorenzo-fana i trivuna mi nesto nece molim vas neka mi neko posalje neki link za sutra ne znam sta da radim,hvala vam svima unapred!

              Comment


              • zna li neko ko prenosi F1?!!!!!!

                Comment


                • Fettel odmah počeo sa pol pozicijom.
                  Da li neki kanal sa balkana prenosi F1??

                  Comment


                  • E moj Sumi opet po starom tek 11 mesto...ali bice bolje verujem.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by meca View Post
                      zna li neko ko prenosi F1?!!!!!!
                      Ako si iz BiH i pretplatnik HS kablovske onda mozes gledati na Kanalu 1 ili ti K1. Prenosi Marijan Mijajlović, uvodna emisija je bila odlicna.

                      Comment


                      • Cekaj, u Bosni je neko otkupio prava na prenose? Nema na zvanicnoj strani nista, ako imate, jako zavidim...
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          Cekaj, u Bosni je neko otkupio prava na prenose? Nema na zvanicnoj strani nista, ako imate, jako zavidim...
                          Gde si gledao kvalifikacije?Ja nisam mogao da gledam.Da li je sigurno da i sport1 prenosi?
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Gledao na RTLu, dosao kuci gde imam D3 Izgleda da sport1 ne prenosi... http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...e_broadcasters
                            Ali pise za Hrvate to be confirmed. To verovatno znaci da su u toku konacni pregovori, RTL ili Nova. Nije tako pisalo pre par dana kad sam gledao. Nada poslednja umire.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • U koliko sati pocinje trka?

                              Comment


                              • U 8 ujutru. Po novom vremenu, posto sat ide unapred nocas.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X