Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Formula 1

    a koliko je vettel dobio za ovu sezonu neracunajuci tih 7 miliona?

    Comment


    • Re: Formula 1

      [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2406.msg213068#msg213068 date=1292113818]
      Po meni je to veberovo ne propustanje tj ''karakter'' ustvari ljubomora na fetela tj mrznja prema fetelu a ne karakter...A Alonso nema karakter odavno tj nikada ga nije ni imao!
      [/quote]
      E sad si ga odvalila nacisto.Pazi,ne valja ti Alonso koji pobedjuje pomocu timskih naredbi,ne valja ti Massa koji ga pusta i Webber koji ne pusta Vettela.Razumem za Massu i Alonsa,ni ja to ne volim,ali Webber je covek vozio svoju trku i ti mu i to zameras.Kako nisi zamerila Petrovu kad je vozio svoju trku?Naravno,jer je to islo u korist vozaca za kog ti navijas.Webberu svaka cast na tome,to je trkanje,a to sto ti navijas za Vettela je nesto drugo.Navijam i ja,pa opet cenim kad neki drugi vozac napravi potez vredan pomena.
      sigpic

      Comment


      • Re: Formula 1

        [quote author=trivun link=topic=2406.msg213241#msg213241 date=1292166298]
        a koliko je vettel dobio za ovu sezonu neracunajuci tih 7 miliona?
        [/quote]
        15

        JUST PUNK

        NO NATIONS
        NO RELIGION
        NO AUTHORITY

        And most of all PEACE


        Anarchy

        Comment


        • Re: Formula 1

          znaci massa se prodao za 15 miliona da bi bio druga banana alonsu i druga banana u ferariju kakav kreten

          Comment


          • Re: Formula 1

            [quote author=trivun link=topic=2406.msg213266#msg213266 date=1292171537]
            znaci massa se prodao za 15 miliona da bi bio druga banana alonsu i druga banana u ferariju kakav kreten
            [/quote]
            nije se prodao za 15 miliona nego 15 miliona godisnje
            JUST PUNK

            NO NATIONS
            NO RELIGION
            NO AUTHORITY

            And most of all PEACE


            Anarchy

            Comment


            • Re: Formula 1

              A nekad sam voleo taj Ferrari. #%d*
              sigpic

              Comment


              • Re: Formula 1

                shvatio sam da je za 15 miliona godisnje a ja ferari nikad nisam ni voleo jedini koga postujem a ko je vozio za ferari je raikonen

                Comment


                • Re: Formula 1

                  [quote author=caniggia7 link=topic=2406.msg213277#msg213277 date=1292172050]
                  A nekad sam voleo taj Ferrari. #%d*
                  [/quote]
                  I ja sam nekad gotivio Alonsa #%d* #%d*
                  JUST PUNK

                  NO NATIONS
                  NO RELIGION
                  NO AUTHORITY

                  And most of all PEACE


                  Anarchy

                  Comment


                  • Re: Formula 1

                    cudno a trku pred kraj sampionata rekao si da ti je alonso drugi omiljeni vozac otkud tako nagla promena kod tebe mislim konacno si shvato koji je on skot bravo za tebe #$&+|r #$&+|r

                    Comment


                    • Re: Formula 1

                      [quote author=trivun link=topic=2406.msg213326#msg213326 date=1292174031]
                      shvatio sam da je za 15 miliona godisnje a ja ferari nikad nisam ni voleo jedini koga postujem a ko je vozio za ferari je raikonen
                      [/quote]
                      Sto ne postujes Schumija,covek zasluzuje svako postovanje.Ne moras ga voleti,ali takav vozac zasluzuje respekt.Jeste imao i on timskih naredbi,ali ipak nikad se nije desavalo da ga neki Petrov drzi 40 krugova i da ni ne pokusa da obidje.Ono sta je Schumi radio po stazi je fenomenalno.Schumi zivi za trkanje,on i u egzibicijama zeli da publici priusti zadovoljstvo.Ne znam da li je neko ovde pratio Race of Champions.Ko je pratio mogao je videti njegovu zelju za trkanjem,a i ove godine kad god je bio neki duel,od njega smo imali sta da vidimo.
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Formula 1

                        a da i schumi upravu si on svakako zasluzuje postovanje moja greska mada ne volim ga nesto preterano a najvise kada je barichello morao da stane pred ciljem i propusti schumija,taj potez me je naterao da pocnem da prezirem ferari a to je sam jedan od bezbroj njihovnj ispada

                        Comment


                        • Re: Formula 1

                          [quote author=trivun link=topic=2406.msg213351#msg213351 date=1292175237]
                          a da i schumi upravu si on svakako zasluzuje postovanje moja greska mada ne volim ga nesto preterano a najvise kada je barichello morao da stane pred ciljem i propusti schumija,taj potez me je naterao da pocnem da prezirem ferari a to je sam jedan od bezbroj njihovnj ispada
                          [/quote]
                          To da to se ni meni ne svidja,ali opet to samo pokazuje karakter Barrichella,a Schumi stvarno zasluzuje postovanje i od onih koji ga ne vole.Postujem ja i Alonsa zbog nekih voznji,ali ga ne volim,a Massu ne postujem vise nikako.Ovde je pokazao ko je i sta je iako nije pobedio.Sjajna voznja.Tad sam plakao na kraju trke sto ide u penziju.

                          Michael Schumacher last race.(2006 Brasil)
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Formula 1

                            pa dobro da to je sve istina ipak je schumacher bio klasa za sebe

                            Comment


                            • Re: Formula 1

                              Znate zasto najvise gotivim Ferari od ekipa. Oni su jedini proizvodjac superauta koji je u F1 ( Mc laren je napravio 2 komada u 40 godina, tako da se ne racuna ), toliko velikih sampiona je tamo vozilo ( Shumi, Kimi, Niki Lauda ) postoje od samog pocetka, pod upravom Fijata su koji mi je omiljeni proizvodjac auta ( kad se sabere i Alfa i Maserati i Ferari i Lancija ). Red Bul gotivim kao tim, ali sta oni prave neke sokove u konzervi koji nit volim niti ih mozes voziti &+I}\ &+I}\ , a ovu sadasnju postavu vozaca u Ferariju nimalo ne gotivim.
                              JUST PUNK

                              NO NATIONS
                              NO RELIGION
                              NO AUTHORITY

                              And most of all PEACE


                              Anarchy

                              Comment


                              • Re: Formula 1

                                otkrio si nam toplu vodu mi smo bas mislili da konzerve od sokova mogu da se voze,salim se

                                Comment

                                Working...
                                X