Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vesti, opste F1 i autosport diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Formula 1

    Pa sta ako je bio toliko sporiji seb je jednostavno nagazio i nije ovo prvi put da je seb toliko bolji od njega u kvalifikacijama a da veberu je bilo sve savrseno kada odjednom rame pa znam kakav je covek odmah bi se opravdao za tako lose vreme i rekao da je rame milion posto nego jednostavno nije mogao vise...
    <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
    *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
    *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
    LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
    Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
    JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

    sigpic

    Comment


    • Re: Formula 1

      Ma nemoguce je da on toliko kasni,on koji je cijele godine vise nego konkurentan bio,to je jedonstavno bilo previse i meni neshvatljivo...
      sigpic

      Comment


      • Re: Formula 1

        DA DA DA ^&amp;*ST*^# ,da nema rbr bolid ne bi ni bio u vrhu a seb bi po mom misljenju bolje da ne nastavim posvadjacemo se $#^%RT veber je lazov i ja ne menjam misljenje!
        <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
        *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
        *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
        LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
        Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
        JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

        sigpic

        Comment


        • Re: Formula 1

          Vi njih gledate i van staze,e tu se eto ne slazemo.Meni je bitno samo sta na stazi rade,a to da li lazu van staze ili sta vec rade potpuno nebitno.Moze Vettel van staze da bude najveca ljiga,ja cu navijati za njega jer mi se svidja kako vozi.
          sigpic

          Comment


          • Re: Formula 1

            [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2406.msg211605#msg211605 date=1291762318]
            DA DA DA ^&amp;*ST*^# ,da nema rbr bolid ne bi ni bio u vrhu a seb bi po mom misljenju bolje da ne nastavim posvadjacemo se $#^%RT veber je lazov i ja ne menjam misljenje!
            [/quote]
            Ja i ne ocekuem da ga promijenis $8#a
            Ja volim Seba,ali moram da postujem Marka zbog nekih stvari i izuzetno ga postujem.
            sigpic

            Comment


            • Re: Formula 1

              Pa fetel u 2007 bio 14 veber 12 tada je sebu bilo teze jer je pola sezone vozio za bmw zauber pola za toro roso a veber je samo za red bul a onda u 2008 seb 8 veber 11 a seb je opet imao losija kola tj toro roso a veber u red bulu a onda u 2009 seb vicessampion a veber 4 u istim kolima a seb je tu nesto malo u f1 a veber veteran tako da po meni nema sumnje ko je bolji i to za klasu!
              @cannigia7 ja i da je vozac mnogo dobar ja bi mu se divila i postovala ga ali ne bih mogla da prizeljkujem i navijam da pobedi kada znam da je ljiga i g*vno od coveka ako je malo neposten i hajde mogla bih da navijam evo npr luis nije on nevinasce uopste ali ga gotivim ali da navijam za ljigu od &#039;&#039;coveka&#039;&#039; kao sto je alonso pa to ne bih nikada!Fetel je i strasan vozac i dobar covek isto kao i Kimi zato ih i volim,imaju sve u jednom!
              <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
              *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
              *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
              LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
              Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
              JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

              sigpic

              Comment


              • Re: Formula 1

                [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=2406.msg211617#msg211617 date=1291763083]
                @cannigia7 ja i da je vozac mnogo dobar ja bi mu se divila i postovala ga ali ne bih mogla da prizeljkujem i navijam da pobedi kada znam da je ljiga i g*vno od coveka ako je malo neposten i hajde mogla bih da navijam evo npr luis nije on nevinasce uopste ali ga gotivim ali da navijam za ljigu od &#039;&#039;coveka&#039;&#039; kao sto je alonso pa to ne bih nikada!Fetel je i strasan vozac i dobar covek isto kao i Kimi zato ih i volim,imaju sve u jednom!
                [/quote]
                Otkud ti znas ko je kakav covek?Jel ih znas licno mozda?Mediji su jedno,a privatni zivot drugo i mi ne mozemo znati kakav je ko covek.Po nekim izjavama u medijima Bata Kan Kan moze da ispadne dobar covek,ali jbg ja ga licno znam,pa znam koja je to ljiga.
                sigpic

                Comment


                • Re: Formula 1

                  znam kakav je covek ne po izjavama za medije vec kako se ponasa i na trkama i van njih i od ljudi koji su ih upoznali znam price evo fetel je ostao 4 i po sata posle jedne trke i potpisivao autograme svima do poslednje osobe i tako neke stvari .Mislim ne mozes reci za nekog ko daje izjave za medije i koga gledas na tv-u stalno i vidis da je gad da nije jer ga ne znas licno!
                  <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                  *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                  *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                  LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                  Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                  JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                  sigpic

                  Comment


                  • Re: Formula 1

                    da se i ja ukljucim upravo ste oboje ali delimicno. RRV je upravu jer istina je da kroz trke moze da se oceni koje kakav covek ali opet i caniggia je upravu niko od nas ne zna kakav je on u privatnom zivotu. A ono sto mediji izvlace iz privatnih zivota slavnih licnosti je 90 posto laz,mada neko moje licno misljenje je da je vettel sasvim ok momak i nije folirant barem mi se tako cini

                    Comment


                    • Re: Formula 1

                      Ne mislim ja nista lose za Vettela,cak naprotiv,cini se ok,ali ona prica o vozacima ko da ih licno zna,tvrdi nesto sto ne moze da tvrdi.Vettel se cini ok,ali ja ne mogu znati da li je on takav stvarno u privatnom zivotu.To sto je potpisivao autograme 4 sata opet ne mora da znaci da je dobar covek.To moze da radi zato da bi ga ljudi voleli,da bi ispalo da je dobar pa ne mora da bude,mada ja kontam da je on dobar,ali ne mogu to da tvrdim.Ja ga gledam samo na stazi gde je fantastican i zato i navijam za njega.Evo 2 primera,Nadal i C.Ronaldo.Nadal na terenu deluje ko da zeli da ubije protivnika,kad osvoji neki vazan poen obavezno pokaze svoju levicu protivniku i jednostavno odvratno deluje i onda pogledam intervjue s njim i on sasvim druga osoba i kaze da je takav samo na terenu,da je inace drugaciji.Eto ja sam i jedno i drugo video svojim ocima pa ne znam cemu da verujem,ali me zanima ono sto je na terenu,a tu mi se ne svidja kakav je i jos ima defanzivni stil igre koji ja ne volim.C.Ronaldo,pogledam intervju s njim i s njegovim prijateljima,on tu ispadne opusten lik koji se zeza i prijatelji za njega kazu da on tako uobrazeno deluje samo na terenu da je inace super lik.Opet ne mogu znati da li je to istina.On na terenu zeli da sve bude podredjeno njemu,cesto se i alavi i ima neka idiotska resenja i bitna mu je njegova licna statistika i nije timski igrac i zato ga ja ne volim a ne zato sto se prica da je gay.Poenta je da mozemo imati samo neko misljenje o tome kakvi su,a da ne mozemo nista tvrditi.Mene ni ne zanima sta rade u privatnom zivotu ili sta pricaju po medijima,dobro to donekle ako ima veze sa trkom ili utakmicom,mene zanima sta ti ljudi rade na stazi/terenu i ako ih volim ili ne volim,to je samo zbog toga sto tu rade.
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Formula 1

                        nemoj se brate caniggia toliko muciti ne moras pisati romane mislim da smo svi shvatili i to je sve tacno sto si napisao @R&amp;}* @R&amp;}*

                        Comment


                        • Re: Formula 1

                          @canigia pa ti gledas fetela samo na trci ja gledam i dalje od f1 i trka znam mnogo vise o njemu znam kakav je decko,ima smisla za humor,jednostavno znam da je dobar kao sto ti kazes da je nadal dobar i da je los samo na terenu tako i ja znam za fetela...Mene zanima sta rade na terenu ili stazi ali ako ih volim isto tako me zanima sta rade i van toga i po mnogim stvarima koje pronadjem mogu da tvrdim kakav je covek,sta sada mozda treba da kazem da ne ogu da tvrdim da je alonso stoka od coveka kada je evidentno da jeste!
                          <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                          *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                          *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                          LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                          Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                          JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                          sigpic

                          Comment


                          • Re: Formula 1

                            Pa Nadal se tako cini dobar,ali moze i da se pretvara,ne znam ja da li je on stvarno takav.Ne mozes znati i tvrditi,mozes imati misljenje jer nemas osnov po kom mozes tvrditi da li je on dobar ili ne,ne znas ga licno.Znas vise o Vettelu,kako?Preko medija i interneta gde moze da laze ko stigne.I meni se Vettel cini dobar ali opet to ne mogu da tvrdim.Alonso je stoka na stazi,ne zna da gubi,u timu zeli da je sve njemu podredjeno,a kakav je van staze ko zna?
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: Formula 1

                              Ali Alonso nije samo stoka u trkanju mislim na izbacivanje drugih vozaca itd ucestvuje u mnogim prljavim poslovima u koji god tim da ode taj tim prate zavere neke prvo mc-laren pa reno pa ferari takav covek lazov kao sto je on koji pokusava svakog da zezne i iskotisti ne moze biti dobar van staze sigurno...Ja imam svoje misljenje i mislim da je tacno i da mogu da tvrdim a ti imas svoje i to je to!
                              <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                              *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                              *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                              LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                              Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                              JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                              sigpic

                              Comment


                              • Re: Formula 1

                                Vettel je obicna placipic.. ^&amp;*ST*^#

                                Comment

                                Working...
                                X