Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kosta je morao resiti bar jednu sansu.

    Comment


    • Sve mi se cini da u ovom PSG-u igra ko kako hoce. Nikakvog reda nema, a o taktici da ne pricam. Mogu se zahvaliti Bogu na individualnoj kvaliteti igrača.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Mozda ne bi bilo lose izbaciti Kostu pa tutnuti Oskara ili Traorea, ionako igramo na kontre.

        Comment


        • Originally posted by Jax Teller View Post
          Sve mi se cini da u ovom PSG-u igra ko kako hoce. Nikakvog reda nema, a o taktici da ne pricam. Mogu se zahvaliti Bogu na individualnoj kvaliteti igrača.
          Sve je tu jasno kad Luiz odbija da izadje iz igre, a Orije u emisiji kaze da je Blan peder i da ga dudla Ibrahimovicu, a dohvatio se i saigraca.
          sigpic

          Comment


          • Bane i Baba razvaljuju!
            sigpic

            Comment


            • Ivanović iskidao, Azar ne zna gde udara, baš u kanalu.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Edena treba poslati desetak dana u neke toplice ili ljekovito blato.
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • Bravo,sjajna akcija,zasluzeno
                  sigpic

                  Comment


                  • Gledaj i uci Kosta.

                    Comment


                    • Jbg, kad malo razmislim ovo nije loš rezultat za Čelzi. Neka odigraju disciplinovano, uspavaju ovu raspuštenu bandu od PSG-a, i vrlo lako mogu do tog jednog gola na svom terenu. Naravno uz uslov da se ne fula sve sto im se pruzi, ko sto je to veceras Costa radio.
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Steta za Celzi,imali su svoje sanse.Tesko da ce sacuvati mrezu u revansu a pitanje koliko mogu ofanzivno.

                        Comment


                        • Kosta nije iskoristio one dvije sanse, zato su i izgubili. No, dvomec je ziv. Divalj je PSZ, Bajern i Barsa bi njih pregazili, ovo je treca teska utakmica koju igraju u sezoni i tek prva pobjeda, ali tesko da ce Ibra imati jos jednu ovako losu utakmicu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Kada se pogleda kako Celsi igra ove sezone, ovaj rezultat je sjajan, jos kad na to dodas i neigranje Terija i Matica.

                            Imam osecaj da Hidink ne sme da izvede Kostu iz igre, boji se, ne vidim drugi razlog zasto je igrao poslednjih pola sata.

                            Dati sve od sebe na SB, imamo sanse, nije ovaj PSG toliko dobar koliko sam ja mislio.

                            Comment


                            • Originally posted by Jax Teller View Post
                              Jbg, kad malo razmislim ovo nije loš rezultat za Čelzi. Neka odigraju disciplinovano, uspavaju ovu raspuštenu bandu od PSG-a, i vrlo lako mogu do tog jednog gola na svom terenu. Naravno uz uslov da se ne fula sve sto im se pruzi, ko sto je to veceras Costa radio.
                              Ne idu bas zajedno ta rec disciplinovano i Celzi u ovoj sezoni nikako. Steta. Mogao je Celzi do boljeg rezultata. Psz nece u evropi uraditi nista ni ove sezone.

                              Comment


                              • Primio Zenit na samom kraju meca, Zonas je zatresao mrezu glavom iz prekida...Golu je prethodio faul Krisita zbog kojeg je kaznjen drugim zutim i crvenim kartonom. On nece moci da nastupa u revansu, kao ni Havi Garsija ako ne gresim.

                                U principu, ovo je bila solidna partija ruskog tima. Benfika je imala nesto bolje sanse, ali je tim AVB-a do zavrsnice uspevao u zacrtanom - da ne primi gol. Dani je bio izvanredan, zadrzavao je loptu i slao je u prostor na neverovatan nacin. Prekaljeni Anjukov je zaustavio sve napade Gaitana i Eliseua. Hulku jednostavno nije bio dan, dok je Satov bio odsecen. Dzjuba je bio van igre ali je znao sta ce sa loptom u retkim momentima kada je kontrolisao.

                                Za tim su debitovali i Kakorin, i Maurisio i Zirkov. Ocekujem igru Maurisija u revansu, a moguce je i da ce Zirkov, po Hidinkovom modelu, zaigrati na poziciji levog beka umesto suspendovanog Italijana.

                                Rusima je neophodan gol u revansu, ali isto tako i da sacuvaju mrezu. Mogu da se uzdaju u atmosferu na Petrovskom, s tim da je potrebno da ofanzivna linija konacno zaigra na nivou na kojem moze.

                                Comment

                                Working...
                                X