Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako ce Celsi da ih pljasti, Blan je jedan bezmudi tip, Luiz odbio da izadje iz igre i sve je ok, a Orije haos napravio

    http://www.getfootballnewsfrance.com...scope-scandal/

    During the broadcast, Aurier appears to describe PSG manager Laurent Blanc as “une fiotte” which translates to “homosexual” or, in some cases, “fa**ot” and when asked if Laurent Blanc sucks Zlatan Ibrahimovic’s male genitalia, Aurier replies: “he takes it all”

    The Ivorian goes on to insult Salvatore Sirigu by appearing to call him “rubbish”, Gregory van der Wiel is described as “wetter than water” before a questionable foul-mouthed tirade concerning a Marseille fan who posts a comment during the Periscope live feed that includes Aurier telling him that he “will have sex with nobody”.
    sigpic

    Comment


    • Jel kao sto ih je i veliki Murinjo izbacio sa igracem vise.
      Lagano prolazi PSG, Di Maria ce ih unakaziti...
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Ne zna Wenger dvomec igrat to svi znaju i samo zato on nije uzeo LP.
        Ne znam kako da ti kazem, al finale se igra na neutralnom ;)
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Originally posted by Ves View Post
          Ne znam kako da ti kazem, al finale se igra na neutralnom ;)
          Ono je najveca kradja u historiji ljudskog drustva bila, ondje je on najmanje kriv bio. Jebiga desilo se sta se desilo. Henry je trebao da pospremi u mrezu jednu od 3 sanse 1 na 1 sa Valdesom, nije i kaznjeno je na najgori moguci nacin. Kroz noge Almuniji.

          I dan danas me boli taj poraz.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Kralj
            https://m.facebook.com/story.php?sto...31613986928161
            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

            Comment


            • BENFIKA: Žulio Sesar, Lindelef, Elizeu, Žardel, Andre Almeida, Samaris, Gaitan, Renato Sančes, Mitroglu, Žonas i Pici.

              ZENIT: Lodigin, Anjukov, Krišito, Lomberts, Garaj, Dani, Šatov, Havi Garsija, Vicel, Hulk i Dzjuba.
              Ocekivani sastav gostiju, da vidimo mogu li do dobrog rezultata u Lisabonu.

              Na klupi su sva tri pojacanja, Kakorin, Zirkov i Maurisio.


              Slaba partija Lokomotive u Turskoj. Koliko sam video, nesto zatvoreniji sastav, mozda su bili spremni na poraz razlikom od jednog gola, ali je 2-0 protiv Fenerbahcea tesko nadoknadiv rezultat.
              Last edited by Bogi; 16-02-16, 21:47.

              Comment


              • Jao sta omasi Kosta jbt.

                Comment


                • Mene samo zanima ko je jači na šake, Zlatan ili Costa.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Steta, odlicna reakcija Trapa, Celsi se oslobodio pritiska i sad izgleda bolje na terenu. Luiz je presmijesan.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Jax Teller View Post
                      Mene samo zanima ko je jači na šake, Zlatan ili Costa.
                      Zlatan ima crni pojas iz tekvandoa, slomio bi i masku i nos Costi kad bi ga nogom opalio
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Zato sam reko na šake. Kako je loše skočio upravo, užas.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Zakazao i Ibra, statican je dosta danas, Moura je raspolozen.

                          Markinjos je cudoviste, stoper koji igra beka i zavrce i desnom i lijevom savrseno.
                          sigpic

                          Comment


                          • Lukas k'o šilo kad se zaleti.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Dade ga Ibra uz odbitak zida. Ali kakav prodor koji je prethodio slobodnom udarcu Lucasa, koji kad se zaleti, ne moze se zaustaviti sem faulom.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Mikel em skrivio slobodni, em ga lopta pogodila, devijacija. Tragicar. Lukasu nista ne mogu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X