Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2015/16 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne brini o tome Principe, Barsu B bi izbacili, ovu nema sanse, ni Nepobjedivi im nista ne bi mogli
    sigpic

    Comment


    • Nepobjedivi su igrali brzi i direktniji fudbal od ovog, ali ekipa iz 98. bi raznijele sadasnju Barcu. Nedavno sam gledao neke tekme, kakva rapsodija oca Bergkampa, Vieri niko meda nije mogao, a pozadi je bio najveci defanzivac ikad, sa jednim od najboljih golmana svijeta.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ima sanse, ne kazem da je 0% ali vise od 30% nije...
        Remzi igra toplo-hladno i povredjen je precesto da bi bio motor ekipe... Nema konstantnost jednostavno
        Prava okosnica ekipe su Kos, Beljerin, Ozil i Sancez po meni, Coq dok se nije povredio i pitanje kakav ce se vratiti...

        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post

          Arsenal je dobio Bayern na svom terenu, dobit ce i Barcu samo iz jednog razloga, a to je da nece potcjeniti protivnika kao sto imaju obicaj.
          Znaci Arsenal je imao obicaj da potcenjuje Bajerne, Celsije i ostale velike klubove kad igra na svom terenu? Je li to neki alibi za poraze?

          A imam jedno bitnije pitanje pre toga. Je li ovo trol ili si ozbiljan?

          Comment


          • Ma ovo nije ekipa ovo je Mesut Ozil...prosle sezone kad je Alexis nosio ekipu mogli su da se vrte tu oko LS mjesta,a kad je Mesko u formi to je dovoljno za celo tabele

            Male sanse ima Arsenal,skoro nikakve posebno u nekoj otvorenoj borbi
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Nepobjedivi su igrali brzi i direktniji fudbal od ovog, ali ekipa iz 98. bi raznijele sadasnju Barcu. Nedavno sam gledao neke tekme, kakva rapsodija oca Bergkampa, Vieri niko meda nije mogao, a pozadi je bio najveci defanzivac ikad, sa jednim od najboljih golmana svijeta.
              Pa sto ne uzese LS tada? Ova Barsa jedna od najboljih ekipa ikad. Ne da ih ne bi raznijeli, nego bi i oni glat ispali.
              sigpic

              Comment


              • Ne moze se sporediti bilo koja ekipa iz 98 i ova sadasnja Barcelona na primer. Fudbal je napredovao enormno, i tehnicki i takticki i po tempu, pa ova ekipa Barcelone bi samlela taj Arsenal bez trunke problema. Plus sada imaju najboljeg igraca u istoriji.

                Comment


                • Ne zna Wenger dvomec igrat to svi znaju i samo zato on nije uzeo LP.

                  Imaju oni sanse, nije da nemaju, tesko ce biti, ali daleko od toga da su sada poluamaterska ekipa.

                  Nisu potcjenjivali Bayern ili Barcu na svom terenu prije par sezona. Ono protiv Bayerna je bila cista inkompetentnost protiv najjace ekipe. Protiv Pepa jebiga Mesut promasi penal, i onda klovn napravi sranje i ode sve u kurac.

                  Sada ako Kok bude zdrav, moze Wengerica izvuci dobar rezultat, ali za Kataloniju je driga stvar. Tamo su ludi zaludjenici i kad odes na tekmu pa zagalami njih 90k cigana dobro se sjebes.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment



                  • Comment






                    • Prelako se ovde otpisuje Arsenal, kao da su u najmanju ruku Gent. Koliko Barci odgovora otvorena igra Arsenala, toliko i Arsenal moze iskoristiti potencijal brze tranzicije koju su mali broj puta pokazali ove sezone, ali mogu itekako da naude. Mizerne sanse za prolazak, ali ne i nemoguce kako se to ovde prikazuje.

                      I ko otpisuje Juve pre vremena protiv Bayerna, taj se dobro zeznuo. Mislim ako se vec to sve zna, daj Infantino da odrzi neki vanredni zreb, da registruju sluzbeni rezultat, sta ima da se igraju tekme onda.

                      Ostatak duela, svuda ocekujem dobru neizvesnost, sem u mecu Roma-Real. Ni City ne bi trebao imati problema, ali Pelle je to, a ni Dinamo nije za potcenjivanje.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Nemoj Gent da potcenjujes, ako ih zreb bude posluzio, ni 1/2 nije nemoguce...Wolfsburg ce morati dobro da se namuci da izbaci Gent, koji igra bas lep fudbal.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by PiXarr View Post
                          Nemoj Gent da potcenjujes, ako ih zreb bude posluzio, ni 1/2 nije nemoguce...Wolfsburg ce morati dobro da se namuci da izbaci Gent, koji igra bas lep fudbal.
                          Nisam ni potcenio, vidis da sam naveo koje duele vidim kao neizvesne.
                          Ako si mislio da sam ih potcenio u poredjenju sa Arsenalom, to je vise bilo u smislu ne davanja sansi Arsenalu jer ih Gent sigurno ne bi imao protiv Barce, protiv Vukova je to druga prica.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Niko ovde ne otpisuje Arsenal, svi su svesni da Arsenal ima realne sanse, ali ne zele to javno da priznaju, vec potcenjivackim postovima i raznim klipovima pokusavaju da provociraju, jer to su provokatori . Ali ja ih ne osudjujem. Oni koji nemaju mana, nemaju ni vrlina, a i svako ima pravo izbora da li ce se ponasati u skladu sa moralom i moralnim vrednostima ili ne. U svakom slucaju ja im ne zameram. Bolje da provociraju nego li da se drogiraju, kradu ili vrse neke druge delikte

                            Comment


                            • Ja mislim da Arsenal nema vise od recimo 15% sanse ya prolazak, ali ne jer ih potcenjujem vec jer izuzetno cenim ovu ekipu Barse i smatram je ta top 3 u istoriji. Takodje mislim da ce Cholo veoma lako da resi Holandjane.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Adidas predstavio loptu kojom će se igrati utakmice u nokatu fazi Lige šampiona. I u finalu u Milanu






                                Comment

                                Working...
                                X